Kolastyna, Nutri Body Honey & Milk SPA, Odżywcze masło do ciała

Kolastyna, Nutri Body Honey & Milk SPA, Odżywcze masło do ciała

Jedwabiste masło do ciała o kremowej konsystencji intensywnie odżywia i wzmacnia skórę, przywracając jej promienny, zdrowy wygląd. Dzięki bogatej recepturze (masło shea, olej z palmy buriti oraz miód z akacji) przywraca wysuszonej skórze elastyczność, gładkość oraz promienny, zdrowy wygląd. Proteiny z mleka wpływają na wzmocnienie i wygładzenie naskórka, a pantenol łagodzi podrażnienia, stymuluje wzrost i odnowę komórek. Już po pierwszym nałożeniu skóra staje się gładka i optymalnie nawilżona. Subtelny zapach zwiększa komfort stosowania.

Cena: ok. 3zł / 20ml
/m/

dobre

Masło do ciala o przyjemnym zapachu który bardzo lubię zwłaszcza ze jest w nim miód. Bardzo odżywia moja skore zwłaszcza w letnim sezonie do niego chętnie wracam. Podobają mi się te saszetki bo nie zabierają dużo miejsca. Dobrze sie rozprowadza i wchłania. Niska cena jest dodatkowym plusem

Używam tego produktu od: ponad 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: klkanascie saszetek

fajnie pachnie

Mam cale opakowanie tego balsamu-10 saszetek.
Bardzo fajnie pachnie,super odzywia skore, dobrze sie wchlania.
Wygodna forma saszetek-fajne np na basen.

Ilość zużytych opakowań: 10 szt

Chemiczny zapach

Podobnie jak w przypadku peelingu chemiczny zapach jest nie do wytrzymania. Masło ma fajna konsystencję, nawilża skórę, szybkość wchłaniania też jest w porządku, ale ten zapach odbiera całą przyjemność stosowania.

Używam tego produktu od:tydzień