KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Dove Beauty Hydro Fresh Body Lotion (Balsam nawilżający do ciała)

4 na 550 opinii

kiciaaa87
    23 kwietnia 2009 o 10:48
    4 / 5
    klasyk od Dove
    Lubię ten balsam za to że: - ma delikatny zapach typowy dla Dove - dobrze się rozprowadza - nawilża skórę - stosuję go zwłaszcza na noc - jest dobry po opalaniu Trochę drażni mnie: - konsystencja; jest zbyt wodnisty - czasem mnie uczula Lubię zmieniać kosmetyki, chyba jak każda kobieta ;) ale do tego balsamu często wracam. Używam tego produktu od:długo Ilość zużytych opakowań:sporo

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    wielanek
    21 marca 2013 o 19:11
    3 / 5
    dobrze, że zapomniany
    Nie żałuję, że to już zapomniana kategoria. Balsam kompletnie nie przypadł mi do gustu. Dziwny zapach. Dziwna, płynna konsystencja, która nie wchłaniała się tak dobrze, jak można by sądzić. Na skórze pozostawały mazy. No i nic, a nic dobrego dla skóry nie robił. Dobrze, że już kupić nie można. Adieu Używam tego produktu od: kilka tygodni Ilość zużytych opakowań: zmordowane jedno

blackdaisy
    22 listopada 2012 o 15:59
    4 / 5
    Idealny na zime
    Bardzo lubie ten balsam i wracam do niego, robiac odstepy w czasie by poprobowac konkrurencji. Wiem czego sie po Dove spodziewac. Lubie go za: sliczny zapach, taki jedyny jaki ma tylko Dove dobra konstystencje, nie za rzadki nie za gesty jest tresciwy, po posmarowaniu nim moja skora jest blyszczaca i jedrna stosuje tylko na noc, a rano budze sie z miekka skora Buteleczka w porzadku, poreczna wydajny cena ok W sumie nie ma minusow, to taki klasyk, ktory dobrze jest miec na polce :) Używam tego produktu od: pare lat Ilość zużytych opakowań: wiele butelek

makosa24
    9 sierpnia 2012 o 10:42
    5 / 5
    mój ulubiony
    Uwielbiam ten balsam. Jest idealny dla mojej skóry. Plusy : - wygodne opakowanie - ładnie pachnie - ma lekką konstystencję i dzięki temu błyskawicznie się rozprowadza - szybko się wchłania - skóra po nim nie jest tłusta, kleista jak po niektórych balsamach - bardzo dobrze nawilża - jest wydajny Miusów nie ma :D Używam tego produktu od: około 2 lata Ilość zużytych opakowań: hmmm.. kilka już zużytych

vanillaemila
    9 maja 2012 o 15:34
    5 / 5
    Lubimy się bardzo
    Balsam ma fajną konsystencję mleczka, ładnie nawilża i pozostawia fajną warstwę na skórze, świetnie się wchłania, bardzo się polubiliśmy, balsam jeden z moich ulubionych z półki drogeryjnej, wart ceny. 4,5 gwiazdki dostaje za to, że w swojej kategorii balsamów drogeryjnych jest w czołówce Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: dwa