Bioderma, Hydrabio UV, Cream SPF15 (Krem nawilżający z filtrem ochronnym)

Bioderma, Hydrabio UV, Cream SPF15 (Krem nawilżający z filtrem ochronnym)

Kategoria

Innowacja Bioderma, opatentowany kompleks Aquagenium przywraca skórze naturalną zdolność nawilżania, niezbędną do utrzymania prawidłowej równowagi skóry, i pomaga zatrzymać wodę w jej powierzchniowych warstwach.

Filtry UVA i UVB oraz opatentowany kompleks BIOprotection zawarte w kremie Hydrabio UV, sprawiają, że chroni on skórę na powierzchni i w głębi, pomagając zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Hydrabio UV skutecznie chroni i nawadnia skórę oraz przywraca jej komfort, elastyczność i blask.

Formuła kremu jest hypoalergiczna i nie zatyka porów.

Skład: Water, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Xylitol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Aluminum Starch Octenylsuccinate, Ptfe, Stearyl Dimethicone, C20-22 Alkyl Phosphate, Peg-100 Stearate, Niacinamide, Pyrus Malus Fruit Extract, Anhydroxylitol, Mannitol, Rhamnose, Fructooligossaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Glyceryl Stearate, Barium Sulfate (CI 77120), C20-22 Alcohols, Decyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Creatine, Tocopheryl Acetate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Xylitylglucoside, Cyclomethicone, Polyisobutene, Hexyldecanol, Dimethicone, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, CitricAcid, Xanthan Gum, Ectoin, Caprylic Triglyceride, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Fragrance.

Cena: ok. 60zł / 40ml

/m/

Jest OK

Krem polecono mi w aptece jako coś co pomoże mojej zmaltretowanej i przesuszonej skórze, która zaczęła po prostu wariować w czasie ciąży. Skusiłam się i nie żałuję.
+ lekka konsystencja, przypominająca mleczko
+ dobrze nawilża, starcza na cały dzień
+ delikatny, lekki zapach, który mnie nie drażnił (co w ciąży miało duże znaczenie)
+ nie podrażnił, wręcz ukoił paskudne szczypanie, a moja skóra przestała przypominać tarkę
+ higieniczny (pompka) i wydajny

Małe, ale zawsze zastrzeżenia mam do:
+/- wchłanianie, mam wrażenie, że zostawia warstwę, która na początku troszkę świeci. (dlatego dostał 4*)

Nie wiem czy kupię go ponownie, ale na pewno można go polecić.

spelnia wszystkie obietnice

Jestem wielka entuzjastka serii Hydrabio. Przez cala zime uzywalam wersji riche i bylam bardzo zadowolona. Teraz, na wiosne zdecydowalam sie na lzejsza wersje z filtrami. Krem jest naprawde bardzo dobry:
+ szybko sie wchlania, nie pozostawiajac lepkiej warstwy;
+ ma idealna konsystencje, polmleczna;
+ nie roluje sie;
+ doskonale nawilza skore przez caly dzien, sprawia, ze jest wypoczeta i wyglada zdrowo;
+ swietnie wspolgra z kazdym podkladem (zarowno w kompakcie jak i w plynie);
+ nie podraznia i nie uczula;
+ higieniczne opakowanie z pompka i mily zapach.

Niby niepozorne 40ml, ale jest b. wydajny - uzywam na zmiane z serum i wystarcza mi na ok. 2 miesiace. Polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Jestem na nie!

A ja nie polubiłam tego kremu. Konsystencja pozornie lekka, wręcz rzadka, a w rzeczywistości dość ciężka, jak typowy krem do opalania. Dość topornie się rozsmarowuje, nie wchłania się całkowicie i pozostawia błyszczącą warstwę. Mam wrażenie, że moja cera się pod nim dusi. Na początku stosowania wyglądała ładnie, ale po pewnym czasie jest jakby poszarzała.
Krem jest niezbyt komfortowy w stosowaniu, lekko pobiela, trzeba go starannie rozprowadzić. Ma nieprzyjemny zapach. Niezbyt dobrze komponuje się z makijażem - podkład rozprowadzony na tym kremie dość szybko się warzy (mam cerę mieszaną).
Nieźle nawilża, w moim przypadku na pewno lepiej niż Hydrance Optimale spf 20 (choć bez rewelacji), ale i tak wolę ten ostatni.
Krem jest bardzo wydajny, nie chcę się skończyć :(. Dużym plusem jest to, że nie podrażnia, jest bardzo delikatny.
Ogólnie jednak mnie nie przekonał, za bardzo w konsystencji i zapachu przypomina mi kremy ochronne na plażę. Znam lepsze kremy na dzień o podobnym lub wyższym faktorze. Tego po prostu nie lubię, choć doceniam jego właściwości ochronne. Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

świetny krem

Świetny krem nawilżający dla mojej suchej skóry, ma fajną lekką konsystencję, dosc szybko się wchłania, choć zostaje lekka warstewka. Zwykle odczekuje pare minut i robie makijaż.
Świetnie się sprawdza, skóra wyglada bardzo ładnie.
Jest przyzwoicie wydajny.
Naprawde godny polecenia kremikUżywam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Słaby produkt dobrej firmy

Po dwóch użyciach miałam ochotę wyrzucić go kosza. Zawiodłam się na kremie tym bardziej, że pozostałe produkty Biodermy uważam za znakomite (np. świetny płyn micelarny Sensibio i żel do twarzy z tej samej serii).

Już sama konsystencja kremu odstrasza - wodnista, lejąca się przez palce. Zapach jest jeszcze gorszy - chemiczny, drażniący, co jest totalnym nieporozumieniem w przypadku kosmetyku aptecznego. Rozprowadza się dobrze, ale to nic dziwnego, bo wodnistą maź na ogół łatwo rozsmarować. Wchłania się dość długo i pozostawia wilgotny film na skórze.

Dla mojej cery krem był właściwie obojętny. Nawilżał, ale bez rewelacji. Nie zapychał porów, nie powodował żadnych skórnych rewelacji. Nie rolował się po bazą i podkładem. Niestety kompletnie nie trafił w moje oczekiwania. A obrzydliwy zapach wspominam do dziś. Używam tego produktu od:już nie używam

po prostu dobry

krem jest lekki, nie natłuszcza za bardzo mieszanej cery
nie podrażnia, nie uczula, uzywałam go nawet pod oczy
bez zapachu, szybko sie wchłania
mogę polecic, choć sama chyba już go nie kupię, bo jest wiele tego typu kremów do wypróbowania
nawilżenie bez zarzutu, chociaz wydaje mi sie, że zimą dla bardzo suchej skóry będzie za lekki, ja miałam go jesienią
plusem jest też że nadaje sie pod podkład

Używam tego produktu od: jesień 2008

bardzo dobry poprostu:)

Kremik oceniłam na 4, ponieważ nie mam dużego doświadczenia i porównania względem innych kremów biodermy czy marek aptecznych.
Używam go od kilku tygodni, systematycznie, codziennie rano, i dalej sie nie kończy-wydajny.
Opakowanie z dozownikiem, jest higieniczne, kolejny plus.
Ładny naturalny zapach.
CO do właściwości filtru to niestety nie wiem:( to tylko filtr 15, do tej pory używałam co najmniej 30 więc wydaje mi się troszkę słaby.
Dobrze nawilża moją cerę,choć wydaje mi się że potrzebuje czegoś bardziej nawilżającego.
Nie zapycha, jednak na twarzy pozostawia uczucie delikatnej warstwy, mnie to nie przeszkadza. Nie bieli, i nie zostawia tłustej błyszczącej warstwy na twarzy.
Nie szczypie,po nałożeniu, hm...nie powoduje u mnie wyprysków, a to plusik:) nadaje sie pod makijaż.
Ogólnie polecam:)

Używam tego produktu od:ok 5 tygodni