Ziaja, Rozświetlający balsam do ciała

Ziaja, Rozświetlający balsam do ciała

Balsam rozświetla i dodaje skórze subtelnego blasku. Wygładza, uelastycznia i poprawia koloryt skóry. Nawilża i odżywia naskórek. Polecany szczególnie na ramiona, nogi i dekolt.Substancje aktywne to pigmenty odbijające światło, masło kakaowe, masło Shea, kompozycja witaminowa: E, C, B3, B5, B6.

Edycja limitowana - lato 2009.

zależy jak dla kogo

Cena tego kosmetyku jest dość niska. Niestety konsystencja tego kosmetyku jest trochę zbyt wodnista. Trzeba poczekać aż wchłonie się w skórę. Widoczne są świecące drobinki,ale nie każdy tak jak ja musi je uwielbiać. Zapach jest przyjemny.

w miarę ok

Cóż, zapach ma bardzo ładny, kojarzący mi się kremem do opalania. Trochę nawilża, nie bardzo wygładza, jednak zapach długo zostaje na skórze, a ona sama - jak obiecywano, mieni się perłowymi pigmentami. Trochę się klei na początku, ale po chwili przestaje. Warto (jeśli używasz tego balsamu na noc) posmarować się nim kilkanaście minut przed snem, by nie pokleić pościeli, a krem dobrze się wchłonął, w efekcie rano zapach nadal utrzymuje się na skórze. Nie podrażnia skóry nawet po depilacji. Opakowanie bardzo nieporęczne, nie widać, ile jeszcze zostało do końca. Starcza na długo.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

koszmarek

Do tej pory żaden z balsamów Ziaji mnie nie zawiódł, ten jednak okazał się być koszmarem. Jedyne co w nim widzę na plus to cena i bardzo ładny zapach, rozświetlenie też w porządku, ale to co robi dalej niestety muszę mu policzyć na minus.
- nie nawilża
- potwornie się lepi i ciężko się go rozprowadza, broń Was Boże, żeby nakładać go przed snem, będziecie się kleiły do pościely ;P
- zapycha! spowodował u mnie potworny wysyp, boję się ubrać w coś lekkiego, nigdy nie miałam takich króst na ciele (chociaż cerę mam tłustą i zdarzały mi się pojedyncze wypryski na ciele, ale to co zrobił z moją skórą ten balsam przechodzi ludzkie pojęcie)

Ku przestrodze

Używam tego produktu od: jakieś 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa

Jestem zadowolona

Kupując ten balsam nie oczekiwałam niczego więcej jak obiecane rozświetlające drobink na ciele.Nie zawiodłam się :) Skóra ładnie się świeci a w słońcu wygląda to znakomicie!
+ ma bardzo ładny zapach :)

Absolutnie nie!

Ten balsam ma rozświetlać, niestety tego nie robi. Za to powoduje, że świecimy sie jak choinki. Po prostu bardzo widoczny jest ten brokat. Mi chodziło o ładne rozświetlenie skóry, aby była pełna blasku, a nie brokatu...Nie nawilża dobrze, nie robi nic.

Ilość zużytych opakowań: niecałe

ładnie pachnący kosmetyk :)

Jest mój pierwszy nabłyszczający balsam do ciała, zawsze kupowałam tylko takie bez połysku. I jednak nie lubię takich świecących skórę kosmetyków. Ale ten kosmetyk sam w sobie jest całkiem dobry. Przede wszystkim drobinki są bardzo delikatne chociaż widoczne. Jeśli ktoś lubi taki efekt to pięknie się po nim skóra błyszczy w słońcu i świetle. Ma przepiękny zapach. Taki delikatny mi przypomina jakiś stosowany w okresie letnim krem do opalania. Lekka konsystencja która bardzo przyjemnie rozprowadza się po skórze. Szybko się wchłania i dobrze nawilża moje ciało, przy czym zaznaczam że mam skórę normalną więc nie wiem na ile efekt nawilżenia byłby zadowalający w przypadku skóry suchej. Jest bardziej wydajny niż np wersja kokosowa Ziai. Jednak przy stosowaniu go codziennie bardzo szybko się kończy. W sumie ja się do tego już przyzwyczaiłam że ziajowe mazidła do ciała nie należą do wydajnych. Nie wiem czy kupię ponownie bo tak jak zaznaczyłam na początku jednak nie przypadły mi do gustu takie świecące drobinki. Ale dla samego zapachu i działania byłabym skłonna go zakupić jeszcze raz.

Używam tego produktu od: od czerwca czyli niecały miesiąc

Tak, zabłyśnij!

To jest to, co lubię! Mogę z całą powagą i szczerością polecić ten balsam, jestem w trakcie używania drugiego opakowania i zdecydowanie kupię następne!

Plusy:
-przyjemna w użyciu konsystencja, nie jest ani za ciężki, ani zbyt płynny, nie wylewa się
-miły zapach, który nie drażni czułego nosa
-dobrze się wchłania
-nie klei się
-nie wysusza skóry,
-bardzo delikatnie błyszczy jeszcze długi czas po nałożeniu
-dość wydajny

Minusy:
-wolałabym, aby lepiej nawilżał skórę
-ostatnio ciężko go dostać (jest czerwiec), natomiast w zimie w sklepach było go pełno!

Używam tego produktu od: cztery miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

niestety ale nie

Kupiłam bo tak lubię Ziaję ale niestety, nie podoba mi się ten balsam :| Nieładnie pachnie, nie nawilża, drobiny które miały rozświetlać są dość duże i srebrne...

Zużyję go jakoś mimo wszystko ale nie jest to trafiony zakup.

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

nie podoba mi się

Chociaż uwielbiam kosmetyki do pielęgnacji ciała Ziaji, to na tym balsamie się zawiodłam. Kupiłam go, żeby nawilżyć skórę przed imprezą i dodatkowo ładnie podkreślić opaleniznę. Jednak efekt nawilżenia jest w przypadku tego specyfiku mizerny, a rozświetlenie polega po prostu na dodaniu tony niezbyt dyskretnego brokatu, który wygląda po prostu tandetnie.
Nie polecam, Ziaja ma w swojej ofercie dużo lepsze kosmetyki.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Całkiem niezły.

Lubię kosmetyki Ziai.
Ten balsam nie jest wyjątkiem.
Zwróciłam na niego uwagę przez opakowanie, spodobało mi się ;)
A sam balsam też zły nie jest.
Fajnie rozświetla, znośnie pachnie (szkoda, że tylko "znośnie"), jest wydajny i nie podrażnia ani nie wysusza skóry (bo spektakularnej pielęgnacji się po nim nie spodziewałam).
Z racji efektu delikatnej poświaty jest świetny na lato i wakacyjne imprezy :)
Szkoda, że przez ostatni rok nigdzie nie mogę go spotkać.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

tak i nie

wiekszosc pisze ,ze nie nawilza u mnie efekt odwrotny teraz mam bardzo delitakna skore :) aczkolwiek nigdy nie byla bardzo slucha :) fajnie sie wchlania , konststencja tez mi sie podoba jedyny minus zapach !! okropny ;/ tak samo pachnie linia niebieska zaji mam nadzieje ze nakierowalam panie jak to pachnie:) za ten wlasnie zapach odjelam gwiazdke

A ja się zawiodłam

Niby taka bomba witaminowo-odżywcza, a mam wrażenie że nie nawilża. Skóra nie jest wygładzona, na pewno nie ma ładniejszego kolorytu, a po kilku godzinach staje się znów szorstka. Nie polecam więc przesuszonym :)

Efekt rozświetlania średni, zapach oklepany - no nie przekonał mnie.