Lirene Dermoprogram, Anti Aging, Fluid przeciwzmarszczkowy

Lirene Dermoprogram, Anti Aging, Fluid przeciwzmarszczkowy

Fluid wykazuje doskonałe działanie przeciwzmarszczkowe i regenerujące, dzięki zawartości folacyny.
Idealnie wygładza skórę oraz poprawia jej koloryt, jednocześnie tuszując niedoskonałości.
Testowany dermatologicznie.

Średniak

Kupilam go na wyprzedaży w Naturze, kolor beż. Długo wahalam sie nad nim ale zaryzykowalam. Kolor nie jest idealny dla mnie ;/ tworzy efekt maski, chociaz moze dlatego ze mam bardzo jasna cere ;>. Aplikator nie wygodny, opakowanie zwykłe . Trwałosc tez taka srednia.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

super

Moje odkrycie, zupełnie przypadkowe, potrzebowałam czegoś bardziej kryjącego, na wieczór, a ponieważ wszystko było już zamknięte podreptałam do supermarketu z nadzieją,że na szybko coś znajdę i znalazłam:
1. świetnie u mnie się trzyma - 5-6 godzin z drobnymi poprawkami w ciągu dnia-fakt wykańczam makijaż pudrem, ale to i tak szok.
2. fantastycznie stapia z karnacją - mam 307 - beż
3. daje niezłe krycie, jak na podkład przeciwzmarszczkowy, u mnie- i super się rozprowadza
4. nie uczula mnie
5. wygładza moją cerę, raczej odpowiednio załamuje się na nim światło światło;)
6. nie podkreśla porów skóry w strefie T
7. delikatny zapach, jak dla mnie
8. higieniczne opakowanie
9.wydajny

Generalnie nie lubię podkładów Lirene, a ten jest super.
Jedyny minus dla mnie to to,że chyba go wycofują, nie znalazłam informacji o nim na stronach Ireny Eris:(

Używam tego produktu od: 2-mce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Kolejne Erisowskie dno

Kolejny produkt dr Ireny i kolejne rozczarowanie, po którym jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że za wszystkimi produktami Lirene stoi wielka kampania marketingowa i zero jakości.

Podkład jest beznadziejny - nie spełnia żadnej z obietnic producenta. Rozprowadza się topornie - po długich męczarniach z aplikacją efekt jest średni.
Koszmar zaczyna się po kilkunastu minutach - można się siebie przestraszyć w lustrze... niemiłosiernie wysusza skórę i osadza się w każdziuteńkiej zmarszczce mimicznej - widocznie był testowany na Paniach, których cała twarz jest ostrzyknięta botoksem.
Nie sprawdził się nawet jako przypudrowywacz nosa - krycie średnie, a z trwałością kiepsko :-(

Zdecydowanie odradzam zakupUżywam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Nawet poniżej średniej

Zakup tego kosmetyku był z serii tych impulsywnych, a co nagle to jak wiadomo po diable :(
Kolejny raz przekonałam się, że kosmetyki kolorowe Eris są beznadziejne.... Np osławiony City Matt też wylądował u mnie w koszu. Tak samo będzie chyba i z tym - podkład bardzo silnie (niezbyt ładnie, ale to kwestia gustu) pachnie, jest bardzo gęsty i ciężki, po jego nałożeniu marzę tylko o demakijażu, uwidacznia pory, beznadziejna paleta kolorów, bo najjaśniejszy kolor jest za ciemny dla jasnej cery...
Podsumowując: zmarnowane pieniądze i mocne postanowienie - nigdy więcej Erisa!!!

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Niefajny:(

Zdecydowanie nie polecam tego kosmetyku-generalnie jest beznadziejny!Jest krótkotrwały,zciera się już po jakiejś godzinie.Kryje również krótkotrwale.Ciężko dobrać odpowiedni odcień.
Zapach dość intensywny i wyczuwalny na skórze w ciągu dnia.
Konsystencja gęsta,ale przy nakładaniu jakby wodnista.Niezbyt przyjemna.
Jak dla mnie kolejna porażka Dr.Ireny Eris i tyle...

Używam tego produktu od:Tygodnia
Ilość zużytych opakowań:6 próbek po 2,5 ml