Forest Tosara, Sudocrem, Krem antyseptyczny dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi (stara wersja)

Sudocrem zawiera alkohol benzylowy o działaniu odkażającym oraz tlenek cynku o właściwościach osłaniających i ściągających. Może być stosowany do pielęgnacji skóry przy stanach zapalnych oraz działa łagodząco i ochronnie na skórę, stosowany także do pielęgnacji cery trądzikowej. Sudocrem stwarza barierę zabezpieczającą skórę przed drażniącymi czynnikami (np. moczem w przypadku pieluszkowego zapalenia skóry u niemowląt), co zapobiega nawrotom stanu zapalnego. Hipoalergiczny.

Rewelacja

Używam od paru miesięcy i jestem nieziemsko zachwycona. Stosuję go na twarz, rewelacyjnie wysusza wszelkie niespodzianki i zapobiega powstawaniu nowych. W dodatku zauważyłam, że matuje moją mieszaną cerę i to lepiej, niż wiele innych przeznaczonych do tego kosmetyków. Używam także pod makijaż, wystarczy niewielka ilość, skóra nie jest sucha ani też się nie błyszczy, makijaż świetnie się trzyma. Na noc też smaruję się niewielką warstwą, do tego Capiwit A+E mite i rano buźka wygląda niczym pupa niemowlaka :) Nie zauważyłam, aby zapychał mi pory. Wydajny, że ho ho. Polecam gorąco, jedyny krem, jakiego obecnie używam!

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Mój ratunek

Nie rozumiem dlaczego produkt jest w zapomnianych skoro ciągle można go kupić ;)

Kupiłam go kiedyś na próbę, po tym jak koleżanka stwierdziła, że złagodził u niej trądzik. Miałam wysyp "trądziku" po odstawieniu hormonów. Niestety jako wrażliwiec musiałam uważać na silne maści antybakteryjne więc sięgnęłam po sudocrem. Smarowałam nim twarz codziennie na noc, regularnie. Krostki i przebarwienia zaczęły znikać z mojej twarzy a skóra rano była nawilżona, wyciszona i matowa. Świetna opcja dla wrażliwców na jakiekolwiek wypryski. Wrócę do niego nie raz ;)

niezbędnik

Mój totalny mast have. Wybawca z wielu opresji. Używam go po goleniu, gdy wyskoczy mi coś na twarzy, na przerużne zacerwienieninia i problemy alergiczne.
- brak

Używam tego produktu od: urodzenia
Ilość zużytych opakowań: nieskończona ilość

do wszystkiego! :)

stały punkt w łazience :)

+ wysusza pryszcze
+ koi skórę
+ idealny po depilacji woskiem
+ chroni przed złym światem
+ nie zapycha i nie uczula
+ przyjemnie pachnie
+ przystępny cenowo i łatwo dostępny

nie zamienię na żaden inny :)

Ilość zużytych opakowań: 2 mnijsze słoiczki

Od lat razem

Krem, który od lat gości w mojej kosmetyczce i nigdy nie może go zabraknąć. Kiedy byłam młodsza i miałam problemy z trądzikiem, sudocrem był moim wybawieniem. Nadaje się na podrażnienia po goleniu, otarcia, oparzenia. Stosowałam go przy strasznie spalonej twarzy w wakacje i szybko przyniósł ulgę. Krem do najtańszych nie należy, ale uważam, ze cena jest adekwatna do jakości-jest bardzo wydajny i nigdy nie zawodzi.

Używam tego produktu od: Uzywam od lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka na pewno

Mój ulubieniec!

Mam go od niedawna,a już go pokochałam!
Plusy:
-idealny dla skóry trądzikowej
-nie zapycha
-ma piękny zapach
-koi miejsca podrażnione
-idealny na otarcia(od nowych spodni)
-daje nawilżenie
-ujędrnia skórę
-wydajny
Minusy:
-słabo się wchłania
-cena

Używam tego produktu od: 2 tygodnii

Od tylu lat ze mną

Sudocrem czyli apteczny specyfik na różne problemy skórne, u mnie świetnie sobie radzi z odparzeniami oraz małymi zaskórnikami. Konsystencja kremu bardzo gęsta, zapaszek fajny jakby cytrynowy, koszt to około 10zł za małe opakowanie ale wart jest swojej ceny.Sudocrem jest ze mną od najmłodszych lat, od podstawówki jest przeze mnie używany.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Niezbędnik!

Niezbędnik dla osób z kapryśną skórą twarzy (i nie tylko)! Stosowany miejscowo łagodzi zaczerwienienie, delikatnie zasusza krostę, z czasem ją niweluje. Stosowany na całą twarz poprawia jej stan ogólny. Idealny dla cery trądzikowej. Z poważniejszymi problemami dobrze radzi sobie w połączeniu z Pastą Cynkową - nakładamy cienką warstwę sudocremu (aby zwiększyć wchłanialność czystej pasty) i to pokrywamy pastą cynkową, która sama w sobie wchłania się nieco gorzej. Gwarantowane zasuszenie wyprysku i zmniejszenie zapalenia.
Sudocremu możemy używać rówież na różne podrażnienia i wypryski na całym ciele. Ma działanie ochronne (takie jest również jego główne zatosowanie). Warto mieć go w domu - to tyle. :)
5 gwiazdek za to, że po 1. działa po 2. jest bardzo wydajny, jeden zakup stwarza nam alternatywę i pomoc w dbaniu o stan cery przez dobre miesiące jak nie więcej. :)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (w dalszym ciągu używam to samo opakowanie)
Ilość zużytych opakowań: 1x60g

dla mnie to cudo-krem

Sudocrem pomógł mi w sytacji kiedy już byłam załamana stanem swojej skóry na twarzy. Krostki mnie kuły, przy podrapaniu robiły się bomble. Smarowałam się przez 2 tyg sterydem i było jeszcze gorzej. Dopiero Sudocrem mi pomógł polecam w 100% !!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 - małe

Zwykły krem ochronno-kojący

Nie rozumiem tych zachwytów nad tym, że ten krem czyni cuda. U mnie nic wielkiego nie zdziałał. Jest to zwykły krem ochronny na różnego rodzaju podrażnienia i kojący, gdy te podrażnienia nas bolą.
Ogólnie:
-krem ma gęstą konsystencję
-nie wchłania się
-jest biały więc mamy białą twarz, dlatego ja stosowałam go na noc
-jest bardzo wydajny
-słabo redukuje zaczerwienienia
-lekko koi bolące podrażnienia

Trądzik jak miałam tak dalej mam. Ne zadziałał na niego ten krem. Jednak polecam go do ochrony delikatnej skóry oczu i ust, przy nakładaniu kwasu.

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

CUDOTWÓRCA!

Niby to krem dla niemowlaków, a jak ktoś widzi, że go używam to się śmieje ( aj, nieładnie ! ) to ja się śmieje z niego bo to świetny kosmetyk. Nakładam go na noc codziennie, gdy wieczorem widzę, że mam zaczerwienia, pryszcze itp. to po przebudzeniu wszystko znika. Skóra jest lekko nawilżona, jędrna, no i pozbawiona zaczerwienień. Jedyny minus to, że w załamaniach może zostać trochę kosmetyku nawet po całej nocy (nakładam go na prawdę dużo), ale to wystarczy rozetrzeć)

Zdecydowanie mój nr. 1 :) No i często jest w promocji <3

Ilość zużytych opakowań: 6 w trakcie

Bardzo dobry produkt !

Używam go by zapobiec odparzeniom pieluszkowym u mojej córki i zwalczyłam z nim potówki które pojawiły się po używaniu innego kremu na odparzenia.
Jeszcze przed narodzinami mojej córeczki dostałam próbkę sudocrem ale słyszałam o nim nienajlepsze opinie więc próbka od razy wylądowała gdzieś w kącie. Na szczęście, jej nie wyrzuciłam i gdy pojawiły się potówki, których niczym nie mogłam się pozbyć, przypomniałam sobie o nim i od tamtej pory używam tylko tego produktu.
Świetnie się sprawdza nie tylko na odparzenia ale również na różne krosteczki, wypryski itd.

Używam go też u siebie do twarzy, dekoltu i wszędzie tam, gdzie pojawiają się wypryski - sprawdza się idealnie.
Za raz po urodzeniu córki, na dekolcie pojawiały mi się okropne pryszcze, które były bardzo czerwone i bardzo bolały - wystarczyło posmarować sudocremem na noc a drugiego dnia były mniejsze i dużo bledsze, a po kilku dniach stosowania zniknęły.

Polecam świeżo upieczonym mamom :)

Poza tym jest bardzo wydajny i nie drogi

stary ale jary

nei pamiętam ile razy kupowałam Sudocrem. 10? 15? Za każdym razem kiedy pojawiały mi się podrażnienia skórne, drobny trądzik. Teraz kupuję go do pielęgnacji skóry swojego maluszka.

Ilość zużytych opakowań: 10 albo i więcej