Isana, Rasierschaum Pfirsich (Brzoskwiniowa pianka do golenia)

Isana, Rasierschaum Pfirsich (Brzoskwiniowa pianka do golenia)

Przeznaczona do golenia na mokro dla kobiet. Przyjazna formuła z aloesem i witamina E. Łagodzi podrażnienia i pielęgnuje skórę nóg oraz okolic ramion i bikini. Testowana dermatologicznie.
Opakowanie różni się od poprzedniej wersji węższym korkiem.

Przyzwoita pianka.

Kupuje ją czasem gdy brak mi funduszy na Gillette i powiem szczerze, źe bardzo dobrze radzi sobie jako zastępca. Ma fajny zapach, dobrze sie rozprowadza, nawilża i zmiękcza zarost. Może nie jest tak puszysta jak Gillette ale daje rade. Cena bardzo niska a wydajność świetna. Polecam.

Przyjemna

Bardzo fajna pianka do golenia za przystępną cenę
Plusy
+cena, nie trzeba czekać na promocję
+poręczne opakowanie
+dostępna również wersja mini na podróż
+dostępność
+wydajna
+ładnie pachnie
+dobrze rozmięcza włoski

Minusy
-brak

Może być

JEstem zadowolona z tej pianki, jednak wole żele do golenia. Kupiłam ją na próbe bo chciałam zobaczyć czy będzie lepsza od żelu i lepsza moze nie jest ale nie mam też do niej żadnych zastrzeżeń.
Bardzo ładnie pachnie, zmiękcza włoski, pianka jest łagodna dla skóry, wygodne opakowanie, bardzo tania i wydajna. Nie trzyma się długo na skórze, spływa. Niestety pod koniec nie ma gazu a wyczuwalna jest jeszcze pianka w pojemniku, więc nie byłam w stanie zużyć jej do końca.

Częsty gość w mojej łazience

Lubię produkty Isany do depilacji. Zawsze kupuję to, co jest w promocji i jeszcze nigdy nie odniosłam wrażenia, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Zawsze jestem zadowolona, bo mało kosztują a działają bez zarzutu.

Sama w sobie pianka jest zamknięta w wygodnym w obsłudze opakowaniu, ktore nie ulega żadnym awariom. Aplikator zawsze dozuje piankę, a nie pryska np jakąś wodą po całej łazience. Z opakowania wydostaje się gęsta i pięknie pachnąca pianka, która nie ucieka z ciała i trzyma się tam gdzie ją nałożymy. Ładnie zmiękcza włoski i chroni skórę przez zacięciami. Do tego jest bardzo wydajna i nie podrażnia skóry.

Jakość adekwatna do ceny

Najczęsciej kupuję tę piankę w odmianie do skóry wrażliwej, bo uwielbiam jej zapach, ale raz kupiłam wersję brzoskwiniową, tak dla odmiany. Jeśli chodzi o właściwości, to wersja dla wrażliwców niczym nie różni się od brzoskwini. Inny jest tylko zapach. Brzoskwiniowy jest przyjemny, pachnie nawet dość naturalnie, a nie bardzo sztucznie, ale jednak wolę zapach sensitive :)

Co do właściwości, to ta pianka jest wyraźnie tańsza od pianki np. Gilette i niestety też wyraźnie gorsza. Ciężko ocenić, co opłaca się bardziej, ja do Isany jednak zawsze wracam ze względu na zapach, który bardzo lubię, ale chyba jednak lepiej zainwestować w markowy produkt, który lepiej działa i wystarczy na dłużej.

Plusy:
+delikatny i przyjemny zapach brzoskwini, dość naturalny
+cena
+w porównaniu ze zwykłym mydłem faktycznie wyraźnie ułatwia golenie i jest dużo łagodniejsza dla skóry
+ładne opakowanie

Minusy:
-dozując piankę trzeba trzymać pojemnik zupełnie pionowo. Inaczej wylatuje sam gaz bez pianki, a potem pod koniec opakowania czuć, że w środku jest jeszcze pianka, ale nie ma już gazu, więc nie ma jak jej wydobyć
-niespecjalnie nawilża
-niezbyt wydajna
-dość szybko znika ze skóry, duży minus w porównaniu z pianką np. Gilette

Jak w tytule: jaka cena taka jakość, czyli przyzwoicie, ale bez szału.

Raczej nie

Zdecydowanie bardziej odpowiada mi wersja w żelu. Pianka jest mniej wydajna. Nie zauważyłam działania kojącego, zmniejszającego podrażnienia.
Przy zbyt mokrej skórze, spływa z ciała. A na koniec zepsuł mi się aplikator :/

Przeciętna

Tania pianka do golenia, która naprawdę jest przeciętna. Jak dla mnie jest za bardzo zbita, a nie taka 'puszysta'. Poza tym naprawdę ciężko mi się ją wyciska, jak mam mokre dłonie to już w ogóle trzeba się z opakowaniem siłować.
Będę szukać czegoś przyjemniejszego do używania.

Dobry produkt

Pianke kupiłam na jednej z promocji za 3,49, poza tym czesto widuje takie promocje na ta pianke w ronych wersjach. Pianka ma ladny, delikatny, lecz dosc chemiczny zapach brzoskiwini i pomaranczowa barwe. Opakowanie wygopdnie lezy w dloni. Z aplikatorem nalezy uwazac - za pierwszym razem nie wiedzialam, ze jest tak wrazliwy na dotyk i nabralam zbyt duzo produktu. Pianka ma dosc zbita konsystencje, ale gdy nogi lub inna czesc ciala sa zbyt mokre po prostu staje sie wodnista. Pianka ulatiwa golenie, maszynka sunie bez przeszkod. Nie podraznia skory, a po depilacji jest ona gladka i miekka w dotyku. Polecam sprobowac, za te cene warto.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Do niczego

Produkt ten wypada bardzo słabo, jeśli miałabym porównać go z wersją Joanny z ekstraktem z miodowego melona.

Wady:
- Pianka po nałożeniu rozmazuje się i trzeba nałożyć sporą ilość, by utworzyć jakąkolwiek warstwę ochronną
- Produkt ten ochrony żadnej nie daje. Skóra często jest porysowana. Używając zwykłego mydła/żelu pod prysznic nie było takiego problemu, więc po co ta pianka powstała, skoro nie spełnia podstawowych wymogów?
- Po kontakcie z wodą topi się i spływa
- Szybko się kończy, ale w tym przypadku, to raczej na plus
- Jak na takie działanie, a raczej jego brak, cena jest bardzo wysoka (ok. 6/7 zł)
- Ciężko wydobyć produkt z pojemnika, nieporęczna butelka i topornie działający dozownik
- Zapach jest sztuczny do granic możliwości

Zalety:
- nie wysusza

Produkt ten jest dostępny w każdym Rossmannie, więc gdyby on tylko działał jak trzeba, to oczywiście byłoby to na plus.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

Pomocny produkt :) Bardzo lubię ;)

Lubię, miałam 2 wersje - tą i tą fioletową. Ale chyba brzoskwiniowa bardziej przypadła mi do gustu :D

+ cena,
+ ułatwia golenie - dzięki niej maszynka sprawnie sunie po skórze,
+ zapach, :)
+ dozownik działa poprawnie, (nie tak jak w piance venus)

- mogłaby być bardziej wydajna,
- konsystencja mogłaby być mniej wodnista, bardziej zbita, bo czasem spływa z ciała, a w kontakcie z wodą od razu znika.

Podsumowując, polecam. Jak dotychczas moja ulubiona pianka :) Taka jaka powinna być - tania, skuteczna, przyjemnie pachnie. Pomocny produkt, do którego wracam z przyjemnością :)

Używam tego produktu od: roku (z przerwami na inne)
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Mega!

+tania
+miły zapach
+świetnie się pieni
+nie podrażniła mojej skóry

Wydajność również na plus, ale odrobine mniejszy :D Polecam, bo świetna za nieduże pieniądze :)

Genialne

Jest to najlepsza pianka jaka kiedykolwiek miałam. Pachnie nieziemsko, a jej lekka formuła nie zmienia się aż do końca opakowania, dzięki niej golenie to sama przyjemność, a co najważniejsze nie podrażnia skóry ani nie wysusza:)