AA, Cera Naczynkowa, Delikatny tonik bezalkoholowy

AA, Cera Naczynkowa, Delikatny tonik bezalkoholowy

Z wyciągiem z mandarynki, lotosu indyjskiego oraz witaminami P, A, E. działa ochronnie na ściany naczyń krwionośnych, usprawnia mikrocyrkulację krwi redukuje obrzęki i zaczerwienienia skóry, chroni przed czynnikami zewnętrznymi zwiększającymi kruchość naczyń, przywraca mechanizmy obronne skóry.

Super !

Kupiłam go razem z mleczkiem i jestem bardzo zadowolona. Tonik pięknie, delikatnie pachnie jakby fiołkami. Nawilża skórę, nie lepi się,łagodzi wszelkie podrażnienia. Trudno powiedzieć cokolwiek o jego działaniu na naczynka, ale wspaniale koi moją naczynkową i delikatną cerę po zmyciu makijażu.Dodatkowy plus za bardzo ładne opakowanie.

sama łagodność :-)

Używam od kilku dni, więc cięzko coś większego powiedzieć. Na pewno łągodzi, rozjaśnia twarz, wyraźnie zmniejsza się czerwone zabarwienie skóry pochodzące od naczynek. Ja nie mam z naczynkami wielkiego problemu, ale w okolicy nosa i pod oczami widać co nieco. Zapach średni, ale wybaczam. Bardzo przyjemny :)

Cudny

Kiedy zauważyłam pierwszego pajączka nabyłam tonik wraz z mleczkiem. Łagodzi podrażenienia, nawilża, nie oblepia twarzy, jest niezwykle łagodny. Dość wydajny. Lepiej sprawdziłby sie na cerze suchej, moja mieszana latem bzikuje, muszę go uzywać na zmianę z tonikami do cery tłustej. Idealny do zmywania nawet agresywnie działających maseczek (np. Salicam Erisu na strefe T). Pięknie pachnie, dobry skład, śliczne opakowanie. Nie ma do czego sie przyczepić, no ale mam wrażenie, że z wiekszymi problemami naczynkowymi by sobie nie poradził, zatem odejmuje jeden punkt, bo przecież to tonik na naczynka....

ciekawy

Skusił mnie jego skład, wydawało mi się, że powinien ładnie pachnieć i opakowanie, a że mam cerę naczynkową, tym bardziej go kupiłam. Pachnie ładnie, choć nie tym co ma w składzie, ale podoba mi się. Opakowanie ma śliczne, w dodatku w moich ukochanych kolorach, błękitnym i fiolecie. Dość dobrze odświeża, choć twarz trochę się po nim lepi, ale nie bardzo, leciutko, nie przeszkadza mi to. Mało wydajny. Nie wysusza, raczej nawilża, choć nie mocno. Działania na naczynka nie zauważyłam, ale może właśnie o to chodzi, żeby ich nie podrażniać, a działać mają kremy. Łagodzi rewelacyjnie, nawet największe podrażnienia. Przyjemnie się go używa. Jeden z moich ulubionych.