Schwarzkopf Schauma, Szampon ziołowy (stara wersja)

Schwarzkopf Schauma, Szampon ziołowy (stara wersja)

Nadaje włosom elastyczność i piękny wygląd. Włosy stają się mocniejsze, bardziej puszyste i błyszczące, łatwo się układają, mniej się przetłuszczają.
Szampon zawiera specjalnie skomponowany zestaw ekstraktów z 7 ziół: rumianku, rozmarynu, pokrzywy, chmielu, szałwi, skrzypu polnego i melisy, które mają szeroki zakres działania na skórę, między innymi regulują funkcjonowanie gruczołów łojowych. Zmniejszają przetłuszczanie włosów i łojotok skóry głowy. Ponadto działają łagodząco, przeciwzapalnie i łagodzą podrażnienia. Wykazują silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne.

Może być

Miałam chyba raz albo 2 razy go. Nie jest zły, taki zwykły przeciętny szampon, jakich wiele:))
Nie uczula, myje dobrze włosy, łatwo się rozczesują po nim, przyjemnie pachnie i dobrze pieni:))

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2 całe

Mój Ideał !!!

Dla mnie to szampon idealny! Świetnie myje włosy,po jego użyciu są mięciutkie,delikatne i błyszczące. Świetnie się pieni i ładnie pachnie. Jest to jak narazie jedyny szampon po którym moje włosy przez dwa dni są czyściutkie,świeże i błyszczące. Próbowałam już wielu ale do niego zawsze wracam więc coś w tym musi być. Po ostatnich rozczarowaniach innymi szamponami stwierdziłam,że nie będę już szukać ideału bo przecież on stoi w mojej łazience. Jestem z niego tak zadowolona,że na zawsze pozostanę mu wierna! Dla mnie to KWC !!!Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

niezawodny

u mnie w domu ten szampon jest używany na okrągło, z tym, że kupujemy go w Niemczech (mój tato uważa, że polscy dystrybutorzy go rozcieńczają). Pasuje wszystkim. Bardzo skutecznie oczyszcza włosy, polecam szczególnie w ciepłe dni, włosy dłużej są czyste i puszyste. Ma ładny zapach i gęstą konsystencję. Dobrze się spłukuje, nawet z moich gęstych, długich włosów

Używam tego produktu od: kilka dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście a może i więcej

bardzo dobry, ALE

używam go z przerwami już od ładnych kilku lat, kiedy zależy mi na świeżości i objętości. Bo szampon rzeczywiście sprawia że włosy są bardzo gęste, jakby grubsze, fajnie się układają.
Dobry raczej do włosów krótszych, półdługich, jak ta duża objętość jest bardziej pożądana.
Jednak nie można go używać cały czas, bo jednak trochę plącze i wysusza, więc stosuję na przemian z jakimiś nawilżającymi. wahałam się, czy dać 3 czy 4 gwiazdki, ale zdecydowałam, że zasługuje na 4 :)

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: no, dużo

Raczej nie

Szampon ma gęstą konsystencję o zielonkawym perłowym kolorze. Bardzo dobrze pieni się (jak inne szampony Schaumy) i dokładnie oczyszcza. Włosy były sypkie tuż po umyciu, jednak musiałam użyć odżywki, aby zniwelować sztywność i rozczesać pasma. Nie sądzę, żeby diametralnie przedłużał świeżość, standardowo musiałam myć głowę co 2 - 3 dni. Podobał mi się w nim również ziołowy zapach, poręczna butelka i dość niska cena. Mimo wszystkich wymienionych zalet nie wrócę do niego, ponieważ po dłuższym stosowaniu podrażnił mi skórę głowy. Sprawiał, że swędziała po każdym myciu i ewidentnie nie służył moim włosom.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwa

no no no...

Plusy:
+ cena
+ wygodne opakowanie
+ przyjemny zapach ziół
+ konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta
+ dobrze myje i oczyszcza
+ włosy praktycznie przez cały dzień są świeże, nie przetłuszczają się
+ włosy ładnie i zdrowo lśnią

Minusy:
- niewydajny

Warto spróbować, bardzo dobry szampon, przyzwoicie oczyszcza, kosztuje niewiele. Nie wiem, czy kupię następnym razem - lubię testować różne kosmetyki.

Używam tego produktu od: może miesiąc?
Ilość zużytych opakowań: już 1

Lubię go

Bardzo fajny, zapach konsystencja - OK :) Mam włosy kręcone i moje włoski go lubię, nie przetłuszczają sie po nim, fajnie układają, są bardzo puszyste, nie są w ogóle obciążone!!!!! Z wydajnością troszkę gorzej.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

Niezły

Podczas mycia plącze włosy i wydają się one szorstkie. Zdumiał mnie więc fakt, że dały się bez trudu rozczesać, a po wyschnięciu były gładziutkie i lśniące. Lubię zapach ziół, więc zapach szamponu mi odpowiada, choć utrzymuje się tylko moment po spłukaniu. Dobrze się pieni. Przyzwoity produkt, dobra cena.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

Czystość i świeżość

Dobry szampon ma dobrze myć włosy, dawać uczucie świeżości i czystości na jak najdłużej, nie plątać zbytnio włosów i nie śmierdzieć. I w tym przypadku jest ok:
- szampon może nie pachnie rewelacyjnie, ale znośnie;
- plącze włosy przeciętnie (miewałam gorsze w tym względzie szampony) - odżywka spokojnie z takim stopniem splątania sobie radzi;
- myje dobrze, a jeśli chodzi o uczucie czystości i świeżości - jest świetnie! Nawet podczas upałów, siódmych potów itp., jest zdecydowanie lepiej, niż w przypadku innych szamponów. Ponadto mam wrażenie, że trochę zmniejsza przetłuszczanie włosów.
Nie jest to mój kwc, więc od czasu do czasu sięgam po inny szampon, ale jak dotąd, ciągle wracam do tego.

Używam tego produktu od: jakichś dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

OK

Cakiem niezly szampon za niska cene dla osob, ktore nie maja wrazliwej skory glowy.
Lubie ten szampon poniekad za zapach ale tez moje wlosy sa po nim puszyste i blyszczace.
Niestety czasami wysusza skore glowy.

Używam tego produktu od: paru lat, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań:duzo, na pewno przekroczylam 10

beznadzieja:]

Miałam go z kilka lat temu, ale do tej pory pamiętma męke moich włosów po umyciu tym szamponem:

- zrobił mi afro czupryne nie do rozczesania

- wysuszył włosy

- cięzko się spłukiwał

- włosy były niemiłe w dotyku

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: z 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 poszło do prania skarpetek

Najgorszy

Kupiłam go na szybko i nawet nie powąchałam. To był błąd. Bardzo brzydko pachnie. Niby mogłam się tego spodziewać, bo to zioła, których zapachu nienawidzę. Dobrze się pieni i jest wydajny, ale to tyle na temat zalet. Po umyciu włosy bardzo ciężko rozczesać. Trzeba się natrudzić, aby go spłukać. Wysuszył moje przetłuszczające się włosy. Sprawił, że zaczęły bardzo wypadać, a miał je wzmocnić. Nie polecam.

Używam tego produktu od: Już nie używam