Chanel, Aquablush

Chanel, Aquablush

Aquablush to kremowy, rozświetlający skórę róż w sztyfcie. Jego nawilżająca skórę formuła (zawiera 30% wody) idealnie wtapia się w skórę, sprawia, że wygląda świeżo i promiennie. Aquablush dostępny jest w 3 kolorach: Carmine, Coralline oraz Rose.

Cena: ok. 125 zł / 10 g

taki sobie

róż ten miałam chyba 7 lat temu - dopiero wizaż mi o nim przypomniał.

Nie był to udany produkt. Miał dobry poślizg ale bardzo łatwo można było przesadzić z jego ilością a efekt był teatralny; może lepiej spisywał się u osób o ciemnej karnacji. Zaliczałam go do kosmetyków \'niebezpiecznych\' ;-)

Używam tego produktu od: kupiłam jeden sztyft kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: oddałam babci

Na 5-tkę

Bardzo dobry, wygodny przy nakładaniu, nie mozna przedobrzyć, po prostu sam się dozuje. No i daje świetny efekt nawilżonej skóry. Jednak wolę róż w kamieniu, a ten jest zdecydowanie lepszy latem, bo cudownie chłodzi policzki i daje delikatniejszy efekt.

sztuczny efekt

Ogólnie róż jest trwały i przy nakładaniu fajnie chłodzi twarz. Ma bardzo przyjemną konsystencję.

Minusem jest to, że daje bardzo sztuczny efekt (mam kolorek coralline) :( a może to moja cera jest zbyt jasna? Trudno ocenić :)

Dla mnie jest to niewypał, którego używam sporadycznie, tylko do makijażu wieczorowego.

wygodny

Daje bardzo naturalny, choć lekko połyskliwy efekt.Świetnie się go nakłada, idealnie wtapia się w koloryt cery, ma przyjemną kosystencję - jest miękki, ale się nie rozmazuje.Długo trzyma się na buzi i jest bardzo wydajny.Ilość zużytych opakowań: 1

Świetny produkt

Mam ocień Coralline już od dawna i jestem zachwycona. Na codzień używam tylko odrobiny podkładu bez pudru sypkiego, a lubie podkreślić policzki - to tego nie nadaja się róże prasowane. Zawsze używam właśnie kremowych rozświetlaczy i sztyftów. Aquablush jest delikatny, świetniwe się rozprowadza, nie można z nim "przedobrzyć" co często zdarza się z różem w pudrowej formie. Pięknie rozświtla skórę i nadaje niezwykle naturalny efekt. Cóż, może nie jest najtrwalszy, ale przy tej konsystencji produktu to chyba normalka.

Bardzo dobry, polecam

Pięknie rozpromienia, daje delikatny, dyskretny efekt. Minusem jest słaba trwałość, co w sumie nie dziwi zważywszy kremową konsystencję. Najlepszy, jakiego używałam dotychczas. Polecam!

super

Bardzo dobry blush. Jest łatwy w aplikacji, ma rewelacyjną, "wodnistą" konsystencję. Podoba mi się efekt rozświetlenia i kolor, który kupiłam. Róż trwa na skórze bez poprawek cały dzień. Polecam!