Oriflame, Body Care, Vitamin Body Cream (Krem do ciała z witaminami)

Oriflame, Body Care, Vitamin Body Cream (Krem do ciała z witaminami)

Zadbaj o to, by lato nie wysuszyło Twojej skóry. Pielęgnuj ją tym orzeźwiającym kremem z witaminami, który nawilża, zmiękcza, odżywia i utrzymuje równowagę wodno-lipidową. Prawdziwa przyjemność na lato!

Cena: 29,90zł / 200ml
/bw/

Lekki i pachnący

Kupiłam w mega-promocji.
Konsystencja bardzo lekka, wręcz płynna. Szybko się wchłania. Nawilżanie na poziomie dobrym dla niewymagającej skóry. Zapach świeży, lecz dla mnie zbyt intensywny. Opakowanie w energetyzującym kolorze, dość wygodne.
W cenie standardowej zupełnie nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy

G-E-N-I-A-L-N-Y

Świetny krem na lato-idealna, szybko wchłaniająca się konsystencja, pozostawia na skórze delikatny ochronny film.Zapach-cytrusowy, długo się utrzymuje więc gdy smaruję się nim rano to od razu czuję przypływ energii i ślicznie pachnę przez cały dzień:)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i przymierzam się do kupna następnego :)

Świetny zapach :)

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Spodobał mi się zapach tego kremu i zabrałam go mamie. W pracy wszyscy pytali, co tak ładnie pachnie i czy mam ze sobą jakieś owoce. ;)

Plusy:
+ świeży, intensywny, owocowy zapach tego kremu; przypomina zapach prawdziwych owoców i długo się utrzymuje,
+ krem jest lekki, wygodny do rozsmarowania na skórze,
+ szybko się wchłania,
+ dobrze nawilża skórę w sezonie letnim (nie jest gęsty, więc nadaje się raczej na ciepłe, letnie miesiące),
- pudełko jest spore, starcza na długo.

Minusy: nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Opłaca się kupić, zwłaszcza w promocyjnej cenie.

Używam tego produktu od: używałam w sumie przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Ok.

Plusy:
+lekka konsystencja,
+dobrze się wchłania,
+wydajny,

Minusy:
-sztuczny zapach,
-nie zauważyłam efektu odżywienia skóry,

Krem bardzo dobrze sprawdził się latem. Przy dłuższym stosowaniu zapach wydaje się mdły.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

świetny.

Zaczełam doceniać jak skończyło mi się pierwsze opakowanie. Zaczełam tęsknić za nim. Później dłuższy czas nie było go w katalogu a ostatnio jak był na promocji zaopatrzyłam się w niego. Zapach początkowo wydawał mi sie zbyt uciażliwy ale teraz chyba sie w nim zakochałam:D
Fajnie nawilża, lekki, szybko się wchłania!

Używam tego produktu od: od wakacji

Przyjemny :)

Cyba najlepeszy w tym kremie jest zapach :)
ale spełnia swoje zadanie jako balsam, dobrze nawilża skórę, jest miękka i przyjemna w dotyku :) no i oczywiście ślicznie pachnie :)

Używam tego produktu od: jest bardzo wydajny starczył mi na 3 miesiące :)

Naprawdę fajny!

Pozytywne zaskoczenie :)
Krem do ciała z witaminami pachnie obłędnie, choć nie sztampowo. Nie męczy zapachem, choć jest dość intensywny.
Świetnie się wchłania, nie jest tłusty. Nawilża całkiem znośnie, dla normalnej skóry będzie w sam raz.
Opakowanie spore, balsam wbrew pozorom jest wydajny.
Cena porządku, w promocji można upolować go za kilkanaście złotych.
Nie ustępuje wcale masełkom z Body Shop (ba, lepiej się wchłania!). Jednym słowem - warto.

Fajny!

Bardzo fajny balsamik. Ogólnie preferuje kremy do ciała o gęstej konsystencji, to akurat ten mimo że jego konsystencja jest lekka przypadł mi do gustu. Odpowiada mi jego nawilżenie i uczucie jakie jest po jego zastosowaniu. Zapach o dziwo długo utrzymuje się na skórze lecz nie przypadł mi on niestety do gustu. Jakby to powiedzieć jest zbyt owocowy i dlatego właśnie nie daje 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: 2 tyg

multiwitaminowa bomba!

Krem idealnie nadaje się na lato. Jest lekki, ma puszystą konsystencję, szybko się wchłania. Nawilża jak dla mnie w sam raz, ale polecałabym go raczej tylko osobom z normalną bezproblemową skórą.
Największym plusem jest cudny zapach, jak sok multiwitaminowy z ananasem na pierwszym planie. Mam wrażenie jakbym smarowała ciało owocowym koktajlem z witaminami.
Kupiłam 3 opakowania na całe lato w cenie niecałe 8 zł każde, teraz kosztuje chyba około 16 zł. Nie wiem czy w tej cenie bym się skusiła. Tak czy inaczej bardzo przyjemny kosmetyk.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jak narazie 1

Dobry produkt

Na tak:
- ładne opakowanie;
- lekka konsystencja;
- bardzo dobrze się wchłania;
- świetnie nawilża.

Na nie:
- zapach zbyt sztuczny - spowodował że nie mam ochoty na ponowny zakup.

Idealny na lato

Dostałam go w prezencie. Kremik jest bardzo fajny, idealny na lato. Piękny, letni zapach z przeważającą nutą ananasa:) Lekka konsystencja, szybko się wchłania, zapach utrzymuje się bardzo długi czas na skórze.
Wydajny, a cena w promocji bardzo przystępna. Odżywienie i nawilżenie skóry mogłoby być lepsze, ale ja nie mam z tym większych problemów. Polecam na lato!

owocowa bita śmietana do ciała

Fajny, lekki nawilżający krem do ciała na lato.
Wspaniały owocowy zapach.
Konsystencja rzekłabym puszysta- jak bita śmietana:)przez to dobrze się wchłania, ale też szybo się go zużyje.
Wygodne opakowanie, które pozwoli właśnie zużyć krem do końca.
Zapewne to sezonowy produkt, więc nie sądzę, że będę miała okazję kupić go ponownie.

Używam tego produktu od:kilku dni