Garnier, Czysta Skóra Active [Pure Active], Roll-on przeciw niedoskonałościom

Garnier, Czysta Skóra Active [Pure Active], Roll-on przeciw niedoskonałościom

Rewolucyjny roll-on jest zaprojektowany w celu łagodzenia i chłodzenia skóry. Łatwa aplikacja zapewnia natychmiastowe wysuszenie oraz zapobiega powstawaniu śladów po niedoskonałościach. Ponieważ jest przeźroczysty, można go użyć przed samym wyjściem z domu. Zawiera 2% kwas salicylowy oraz HerbaRepair (składnik aktywny pochodzący z Vaccinum Myrtillus, rośliny o wyjątkowych właściwościach regenerujących i odbudowujących. 76% użytkowników stwierdziło wygładzenie i efekt wysuszenia wyprysków już po pierwszym użyciu.

Nie widzę różnicy

Kupiłam z czystej ciekawości. Na początku byłam zadowolona, przyjemnie chłodził, pachniał przyzwoicie i rzeczywiście, część niedoskonałości znikała. Po tygodniu natomiast efekt zniknął. Stosowałam regularnie, ale nic wielkiego się nie działo. Krótko mówiąc, dobry, ale tylko na krótszą metę.

Wypalacz niedoskonałości

Produkt znam już od wielu miesięcy i sprawdza się w ,,awaryjnych sytuacjach" kiedy to, jak to jest w zwyczaju, przed większym wyjściem dziwnym trafem pojawi się na twarzy jakiś intruz :D

Z pewnością nie jest to produkt, który można stosować na cala twarz. Używa się go punktowo w celu usunięcia niechcianego nieprzyjaciela:) potrafił czasem rozjaśniać smarowane okolice, ale na szczęście nie na stałe. Ma działanie lekko chłodzące, dosłownie ,,wypala" pryszcze dużą zawartością alkoholu. Czasem piekł w oczy.. nawet zaaplikowany na policzki, ale samo jego działanie nie jest jakoś strasznie nieprzyjemne.

Lekko żelowa, lepka konsystencja i całkiem świeży, ogórkowo-alkoholowy zapach. Nie ma co tu dużo mówić, jest skuteczny - mi w nagłych sytuacjach pomagał. Wiadomo, najlepiej go używać na dopiero tworzące się niedoskonałości i ubić je w zarodku:D ale bywało, że dopiero rano się je zauważało, więc na szybko też dawał radę. U mnie się sprawdził, polecam

doskonały produkt na niedoskonałości

Kupiłam produkt tak na sprawdzenie, bo nie wiedziałam co już używać na duże, bolące niedoskonałości, które nie miały litości nad moją twarzą.
Zalety:
*wydajny
*uczucie chłodzenia
*momentalnie redukuje uczucie swędzenia
*redukuje niedoskonałości i blizny

Wady:
*choć nie wiem czy to wada, ale napisze: oczywiście niecierpliwa skutków zdażało się że nakładałam zbyt dużo tego preparatu na krostę, zwłaszcza na noc (kilkukrotnie podchodziłam do lusterka, np. co godzinke zanim zasnęłam) i nastepnego dnia miałam zaczerwienioną skórę wokół krosty; lub schodziła mi lekko skóra

Uważam, że to był ewidentny mój błąd stosowania kosmetyku; myślę, że przydadzą się te wpisy

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pełne 3

Najgorszy kosmetyk garniera ever.

Od samego początku moich problemów z cerą, zaprzyjaźniłam się z firmą Garnier. Uwielbiam wszystkie kosmetyki Garnier z wyjątkiem tego roll-onu. Kompletnie nie działa tak, jak powinien, jedynym plusem jest to, że chłodzi, co na początku daje ulgę, jeśli pryszcz jest bolesny. Poza tym- porażka.

Używam tego produktu od: Używałam około trzy lata temu.
Ilość zużytych opakowań: Zero całych, pół jednego tylko.

Naprawę działa 🙌

Większość kosmetyków kupuję pod wpływem impulsu. I właśnie wtedy trafiam na najlepsze.
Roll-on nabyłam na promocji w Super Pharm i zastosowałam po powrocie do domu.

PIERWSZE WRAŻENIE
Fajnie chłodzi. Przyjemnie się go używa. Miły, niedrażniący zapach.

DZIAŁANIE
Po kilku godzinach zaczerwienienia zniknęły, niedoskonałości zmniejszyły się. Po trzech dniach nie było już po nich śladu. Fajnie je wysuszył.

APPEARANCE
Ładne opakowanie, lubię zielony kolor. Konsystencja w sam raz. Sam nie wypływa z opakowania. W miarę wydajny.

ZALETY
W szybki i przyjemny sposób pozbywamy się niedoskonałości, zaskórników i sladów po nich.

WADY
Jedna: Kiedy produkt się kończy, kuleczka uniemożliwia postawienie go do góry dnem.
Poza tym - brak.

Zero zastrzeżeń co do działania. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Przy bliższym poznaniu... TRACI:(

Początkowo - wszystko jest ok. Produkt walczy z niedoskonałościami, chociaż efekty tej walki nie są jakoś specjalnie spektakularne, ale jednak... Niestety skóra bardzo szybko uodparnia się na jego działanie, w efekcie - traktowanie nim kolejnych wyprysków nic nie daje:(

ZALETY:
+ początkowo daje pewien wymierny efekt,
+ wydajny.

WADY:
- nieskuteczny,
- podrażnia skórę,
- wysusza na potęgę,
- nie pozwala się zamaskować podkładem ani korektorem, w związku z czym pozostaje nam stosować go na noc,
- cena.

Reasumując, radzę poszukać czegoś innego...

Działa!!

Genialny! Nie mam zamiaru eksperymentować co do żelow punktowych, bo ten działa szybko i skutecznie!:)
Plusy:
-wysusza i szybko pozbywa się dużych pryszczy
-likwiduje ślady po niedoskonałościach
-fajnie chłodzi
-idelany na rożne wypryski
-świetnie spisuje się na noc jak i pod makijaż
-wydajny
Minusy:
Brak

Używam tego produktu od: krócej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 2

Nic a nic nie działa.

Kupiłam go ponieważ kończył mi się żel punktowy, a wyskoczyło mi kilka nowych krostek.

Niestety strasznie się na nim zawiodłam, nic a nic nie działa.

Te gwiazdki dałam za to fajne uczucie chłodu i chwilową ulgę w pieczeniu.

Zapach bardzo przyjemny i fajne opakowanie.

Drugi raz raczej nie kupię, chyba że nic innego nie będzie a krostki będą strasznie mnie piekły - tylko wtedy się skuszę.

Może być

Produkt znajduje się w nieiwelkim, wygodnym do trzymania pojemniku. Dozowany jest za pomocą kulki, która działa bez zarzutu - nie zacina się, produkt się nie wylewa a dozownik nie zapycha.
opakowanie jest trwałe, można brać je w podróż - pojemnikowi i zakrętce nic nie jest.
Zapach jest odrobię ostry, ale nie nie do wytrzymania.
Prawie go nie widać, więc można używać nawet tuż przed wyjściem, jednak lepi się trochę, więc nie w przypadku używania dużej ilości innych kosmetyków.
jest wydajny, nawet przy częstym używaniu.
Działanie jest takie sobie - trochę obsusza, ale cudów nie robi. Są lepsze produkty.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno w ponad połowie zużyte

Działa, ale tylko przez krótki czas

Kupiłam go bardzo dawno temu.

Plusy:
+już po kilku godzinach od aplikacji wypryski zmniejszają się i następnego dnia ich nie ma
+ nie powoduje powstawania blizn
+ może szczypać na początku aplikacji ze względu na to, że zawiera w składzie alkohol

Minusy:
- skóra bardzo szybko się do niego przyzwyczaja (kwestia kilku dni) i preparat przestaje działać
- wysusza

Ogólnie polecam, ale tylko na poważniejsze zdanie i nie więcej niż kilka dni pod rząd, gdyż powoduje podrażnienie skóry. Nie nakładać na całą twarz!

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: trzy

jakoś go zmęczyłam do końca

ciekawość, tylko dlatego go kupiłam. Przyciągnelo mnie opakowanie i aplikacja wiec sie nim zainteresowałam i

-żałuje wydanych pieniedzy
- doskonałości na początku znikaly, ale w tym samych miejscu niedługo potem, pojawiały sie nowe

+ opakowanie
+ zapach ;D
+ niska cena ( ale i tak, szkoda kasy)

Chodziłam jak po alko.

Idąc do Rossmana miałam calkiem inny zamiar by coś kupić.. Patrze wooow coś przeciwko niedoskonałościom.. Miałam wtedy sporo krost na czole, chciałam się w końcu od nich uwolnić.. No i uwolniłam - na chwilę ;)
Przyszedł dzień w którym go uzyłam. Przyniósł mi zawroty głowy, i czułam sporo alko badz kofeiny w nim, kręciła mi sie głowa.. Na początku nidoskonalości znikały ale to jak mnie głowa bolala po uzyciu tego rollonu, to nie wyobrażacie sobie. Poźniej po 3 miesiacach uzytku zmienił konsystencje, bo nie stosowalam go caly czas - przezucilam sie na acnosan, ktory mam do teraz i ktorego polecam.

Widzialam ze sa tez inne kolory tego roll-on\'u.. calkiem super - byleby sie spisały..

Moja cera - mieszana

- na kulce często byly bakterie
- wysusza
- po jakimś czasie zmienia konsystencje
+ opakowanie przyjazne
+ na poczatku eliminuje niedoskonałości później wracają

Nie wiem co jeszcze dodać.. Powiem tylko tyle, że znam wiele innych i lepszych i skutecznieszych kosmetyków które sie lepiej sprawdzą niż ten Roll-on.

Ilość zużytych opakowań: Jedno pełnowymiarowe