Sensique, Trendy Care Mascara, Odżywczy tusz do rzęs

Sensique, Trendy Care Mascara, Odżywczy tusz do rzęs

Odżywczy tusz do rzęs z D - pantenolem. Delikatny, bezbarwny tusz do rzęs i brwi ze specjalną formułą odżywczą. Polecany dla osób o przesuszonych, łamliwych i nie poddających się ukształtowaniu rzęsach oraz dla osób, które pragną w subtelny sposób podkreślić ich naturalne walory bez zmiany koloru. Można również stosować, jako podkład pod kolorowy tusz lub pod zalotkę.

Cena: 6zł / 10ml
/m/

odżywia i maluje – świetne połączenie

Od ok. roku testuję ten tusz i muszę przyznać, że w zupełności zaspokaja moje potrzeby.
+ mocna intensywna czerń dokładnie pokrywa całą objętość rzęs
+ wydajny, przez rok używam to samo opakowanie
+ wygodna szczoteczka dokładnie rozprowadza tusz
+ nie skleja rzęs, równomiernie rozkłada się
+niska cena

tani i dobry

Tusz jest bardzo dobrym kosmetykiem, który moim zdaniem w zupełności wystarcza, aby zapewnić rzęsom wyjątkowy wygląd. Ma małą wadę za co odejmuję jedną gwiazdkę, a mianowicie jest mało wydajny i szybko się zużywa. Jego konsystencja nie jest zbyt gęsta przez co ma się wrażenie, że tusz wystarcza na krótko.
Mimo tego kosztuje tak niewiele, że warto go kupować. Nie skleja rzęś. Odżywa je, a przy tym wydłuża, pogrubia i nadaje mocny, czarny kolor rzęsom. Polecam;-)

Używam tego produktu od: 4-5miesięcy

Lubię

Uzywam czesto i mysle ze jak najbardziej polubimy sie na dłuzej .

+poprawia kondycje rzes
+ staja sie mocniejsze i dłuzsze
+z dnia na dzien widac jak rosna
+nie skleja
+nadaje sie rowniez jako odżywka do brwi
+wydajny
+ niska cena

Dobry

+tani
+po ok tygodniach używania rzęsy ciemnieją,są bardziej podkręcone
+wygodnia szczoteczka,pozwala na właściwe rozprowadzenia produktu
+idealna rzecz dla dziewczyn które na codzień nie używają tuszu
+ładnie układa brwi
-dziwny zapach,przy dłuższym używaniu staje się nieco irytujący
Ogólnie produkt jest całkiem niezły jak za taką cenę, jednak efekty nie są spektakularne.

dobry

Ja lubię ten tusz, uzywam na noc jako regeneracja. Stan rzes sie poprawił. W dodatku nie klei sie i ma dobra szczoteczke. Jest tez wydajny i latwo dostepny (Natura). Raz kiedys uzylam jako podklad pod tusz i rzeczywiscie rzesy lepiej sie prezentowaly. Polecam wyprobowac, tylko na efekty trzeba poczekac ok. 1 mc.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

Średni...

Zachęcona opiniami,kupiłam go w Naturze za bodajże 4 zł w promocji.Chciałam przede wszystkim przyciemnić i pogrubić rzęsy - są dość długie.Spróbowałam,bo 4 zł to przecież nie majątek :)

Plusy:
- przy regularnym stosowaniu wydłuża rzęsy choć nie jest to bardzo spektakularny efekt
- dobra szczoteczka

Minusy:
- PODRAŻNIA oczy co go dyskwalifkuje z uwagi na to,że kiedy potrę oko(nawet pzez przypadek) to zaczynają szczypać,piec i łzawić
- niezbyt trwałe opakowanie - na moim napisów już nie ma

Mimo to uważam,że za tę cenę warto spróbować,choć dla osób noszących soczewki/okulary się nie nadaje ;(

taki sobie

To \'\'coś\'\' jest jedynie dobre jako baza pod tusz gdzyż jako odżyka jakoś specjalnie sie nie sprawdza.
Plusy:
-cena ok.8zł
-szczoteczka,dobrze rozczesuje rzęsy
-wydłuża
-pogrubia
Minusy:
-rzęsy nadal mi wypadają jak zwykle
-nie powoduje naturalny wzrost ani wydłużenia i pogrubienia rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

A ja go używam do modelowania brwi :)

Przezroczystych maskar używam nie do rzęs, ale do modelowania brwi. Tę mam na zakładkę z Lash & Brow Mascara Essence.

+ szczoteczkę ma jak maskara Essence, z włoskami; do rzęs takich nie znoszę (używam tylko silikonowych), za to do brwi takie właśnie są idealne
+ fajnie czeszą i układają brwi
+ nabłyszczają (szkoda, że na krótko)
+ dają naturalny efekt
+ nie usztywniają brwi, nie kruszą się
+ dla mnie takie maskary są wyjściem idealnym, bo wyrywania brwi, żeby je potem sztucznie pomalować, nie znoszę!
+ dostępność i cena

Szkoda, że takie maskary nie są tak trwałe jak te z normalnym tuszem. I w zasadzie to jedyna wada maskary Sensique.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

dobra baza

Kupiłam go jakiś czas temu w promocji i początkowo nie byłam z niego zadowolona, palnęłam go na dno kosmetyczki gdzie czekał na lepsze czasy. Ponownie odkryłam go około miesiąca temu i jestem z niego - o dziwo - zadowolona! :)

Bardzo ładnie rozdziela i podkreśla rzęsy, nadaje im odpowiedni, podkręcony kształt. Pozostawia wrażenie jakby były mokre, przez co są naturalnie ciemniejsze i bardziej widoczne. Ponadto zauważyłam, że rzeczywiście odżywia i nawilża rzęsy [moje były skatowane przez tusze wodoodporne stosowane na okrągło przez długi czas].
Za tą cenę jest wręcz boski i bardzo wydajny. Dodatkowo ma świetną szczoteczkę, bardzo przypadła mi ona do gustu, możemy nią ładnie rozczesać i uformować rzęsy.
Może być stosowany solo lub też jako baza pod tusz kolorowy.
Minusem dla mnie jest zapach tejże odżywki, dla mnie jest on bardzo drażniący i nieprzyjemny, ale da sie przeżyć.

Używam tego produktu od: około roku z dłuższą przerwą
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Na prawdę fajniutki. ;D

Muszę przyznać że ten bezbarwny tusz jest na prawdę przyjemny, kupiłem go za 7 czy 8 zł w drogerii Natura i nie żałuję. Jest duży i wydajny. Co do samego działania tuszu - ładnie podręcia, dobrze rozczesuje, wydłuża i lekko pogrubia rzęsy. Do tego rzęsy wydają się tak jakby mokre i są w naturalny sposób leciutko przyciemnione.
Minusem jest to że ten efekt nie utrzymuję się zbyt długo ale w dalszym ciągu gorąco Polecam. ;D

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1/3 - 1/4 opakowania.

Jest ok, polecam.

Ja używam go jako podkład pod tusz, wydaje mi się, że wtedy efekt makijażu jest o wiele lepszy, a rzęsy dostają też odżywkę. Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi na około pół roku. Polecam!

Może być

Jakiś czas temu zaczęłam rozglądać się za odżywką do rzęs, ponieważ moje rzęsy były w opłakanym stanie (tusz, który wtedy miałam zmywał się okropnie i bardzo wysuszał). Kupiłam ten produkt, gdyż był niedrogi. Stosuje go regularnie na noc i muszę przyznać, że efekt jest widoczny - rzęsy pogrubione, przestały tak wypadać, są zdrowsze i bardziej sprężyste. Z natury mam delikatne i krótkie rzęsy, więc nie spodziewałam się powalającego efektu, jednak jestem zadowolona. Nie mogłabym go jednak stosować jako tusz, bo nie byłoby go kompletnie widać. Nie wiem czy kupię ponownie, bo lubię eksperymentować.

Używam tego produktu od:3 misięcy