Biochemia Urody, Maseczka winogronowa

Biochemia Urody, Maseczka winogronowa

Różowa, piankowa maseczka w proszku na bazie delikatnej glinki białej oraz fermentowanej pulpy owoców czerwonych winogron, wykorzystywanych do produkcji wina - bogatych w antyoksydanty (proantocyjanindyny i resweratrol) oraz kwasy owocowe, z dodatkiem nawilżającego mleka i serwatki. Polecana dla każdego typu skóry, zwłaszcza delikatnej cery tłustej i mieszanej, cery ze skłonnościami do naczynek, o szarym kolorycie, jak również dla cery dojrzałej i suchej. Działa antyoksydacyjnie, wygładzająco, lekko rozjaśniająco, delikatnie oczyszcza pory skóry, wpływa korzystnie na naczynka oraz ożywia koloryt skóry.

Skład: Kaolin (white clay), Vitis Vinifera (Grape) Fruit Powder, Milk/Whey Powder

Cena: 8,80zł / 50ml
/s/

Wspominam miło

To nie była maseczka dokładnie dostosowana do mojego typu cery, ale uwielbiam wszystkie maseczki Biochemii i z wielką przyjemnością je testuję :)

Maseczka winogronowa przy mojej mieszanej, skłonnej do wyprysków i rozszerzonych porów cerze przede wszystkim wyrównywała jej koloryt i subtelnie ją rozjaśniała. Buzia była gładka i delikatnie oczyszczona. To jedna z najbardziej delikatnych maseczek, które kiedykolwiek używałam. Bardzo żałuję, że nie pojawiła się więcej w ofercie sklepu. Pisałam nawet w tej sprawie do Biochemii, kiedy zaznaczono na stronie, że maseczka jest na wyczerpaniu i dowiedziałam się, że sklep nie zamierza prowadzić jej dłużej, dlatego nie liczę na to, że jeszcze kiedyś się pojawi. Ale... Nigdy nie wiadomo :)

Używam tego produktu od: Półtorej roku temu

Bardzo dobra :)

Maseczka wprost idealna do mojej skóry. Mam skórę mieszaną, powoli starzejącą się :). Po zmyciu maseczki, skóra wydaje się jakby lepiej napięta i bardziej rozświetlona. Ogólnie mówiąc wypoczęta i zdrowa. Tylko ten zapach!!! Gorszy od maseczki drożdżowej :)

Mocno uczuliła :/

Ciężko mi ocenić tą maseczkę ponieważ już po pierwszym użyciu mocno mnie uczuliła. Pierwsze wrażenie było bardzo dobre: fajny zapach, kolor, konsystencja, ale niestety po zmyciu moja twarz w miejscu gdzie była maseczka okazała się wściekle czerwona i opuchnięta. Dopiero po paru godzinach wróciła do normalnego stanu.
Dobrze, że maseczka jest tania więc nie była to duża strata.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: użyłam raz

Jedna z lepszych maseczek, wypada bardzo tanio, ma bardzo dobry sklad, nie ma sie wrazenia ze pachnie jak perfumeria a po za tym oczywiscie dobrze dziala na cere:-) Co prawda bardzo szybko wysycha ale latwo sie ja zmywa i pozostawia cere gladka, dobrze odzywiona i zadbana. Szczerze polecam:-)

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie