Soraya, Summer Slim, Balsam do ciała nawilżający 24h

Soraya, Summer Slim, Balsam do ciała nawilżający 24h

Balsamy Summer Slim to linia głównie wyszczuplająca, ten kosmetyk zaś jest przeznaczony dla kobiet z uwzględnieniem szczególnych potrzeb skóry suchej. Dzięki temu, że balsam działa podwójnie, zapewnia tym samym zarówno intensywne nawilżenie przez 24h jak i wpływa na zredukowanie tkanki tłuszczowej. Zawiera ekstrakt z aloesu, który głęboko i długotrwale nawilża, likwiduje suchość i szorstkość skóry, regeneruje i odżywia, łagodzi podrażnienia, wygładza; oraz kofeinę, która znana jest ze swych wyszczuplajacych właściwości - wysmukla sylwetkę, redukuje zaokrąglenia, zmniejsza cellulit, poprawia jędrność, stymuluje przemianę materii i spalanie tłuszczu. Balsam dostepny jest w wersji z higieniczną pompką (400ml), bądź w poręcznej małej tubie (200ml).

Kiepski

Balsam jest kiepski. Nakładając balsam na skórę pozostawia białe smugi i strasznie długo się wchłania. Słabo nawilża skórę. Co do spalania tkanki tłuszczowej oraz likwidacji pomarańczowej skórki to nie był to dla mnie ważny argument przy zakupie tego kosmetyku. Dla mnie najważniejszym było nawilżanie mojej suchej skóry ale to się nie udało. Jedynym plusem jest pompka. I Tyle.

Używam tego produktu od: około 2 m-cy

Straszny

Jedną tubkę tego balsamu używałam ponad rok i z ulgą odetchnęłam, kiedy wreszcie się skończył. Miał jedną jedyną zaletę - w połączeniu z porządnym masażem rzeczywiście lekko ujędrniał skórę, ale to samo zrobiłby każdy balsam, gdyby go tak długo wmasowywać w ciało. Długi masaż był niestety koniecznością, bo balsam koszmarnie wolno i trudno się wchłania. Zostawia białe smugi, dziwnie i nieprzyjemnie pachnie, uczucie nawilżenia jest tylko chwilowe. Wyszczuplenia nie zauważyłam, zresztą nie wierzę a takie obietnice producenta:)

Nie powala na kolana

Żadna rewelacja. Długo się wchłania, ciężka konsystencja, nijaki zapach. Nawilżenie także nie było jakieś ekstra zachwycające. Podobało mi się zauważalne napięcie skóry, ale i tak nie polecam tego balsamu. A spalanie tkanki to pic na wodę, ale byłam na to przygotowana.

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Nie polecam

Balsam ma nijaki, a nawet brzydki zapach. Wchłania się powoli, przy większej ilości robią się białe smugi na ciele i trzeba sporo odczekać aż się wchłoną (a mam suchą skórę). Raczej natłuszcza niż nawilża. Nie zauważyłam efektów wyszczuplenia, ale też się ich nie spodziewałam.
Niestety balsam nie ma w sobie niczego, co by mogło mnie uszczęśliwić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

Nie polecam szkoda kasiorki

Na pewno nie kupię tego balsamu ponownie. Na plus jedynie przemawia pompka, która ułatwia aplikację. Natomiast wśród licznych wad można wymienić, brak skuteczności, bardzo długo się wchłania, można zobaczyć 7 minutowy blok reklam i nadal będą białe smugi na ciele, zapach również nie powala na kolana.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

słaby

Tani, wydajny, w miare nawilza - tyle zalet. Zamykanie mleczka w tubie jest bez sensu, bo wycieka, ale dobrze, ze nie kupiłam opakowania z pompka - 400 ml to byłby horror ;)
Zapach mi nie odpowiada, dziwaczny, dobrze, ze słaby i ulotny. Aplikacja taka sobie, bo mleczko sie strasznie maze i wymaga dłuzszego, starannego masazu i wcierania. wiem, ze to korzystne, ale nie lubie byc do tego zmuszana ;)
Podsumowujac - zuzywam z trudem i bez entuzjazmu.

Używam tego produktu od:paru tygodni

2 raz nie kupię

Po pierwsze bardzo długo lepi się na skórze czego nie znoszę. Nawilża nawet dobrze. Pewnie nie wyszczupla ale na to nie liczyłam. I nie podoba mi się jego zapach, ale najgorze jest to że jeszcze żaden balsam nie podrażnił mi skóry, a temu się to udaje(choć chwała Bogu w niewielkim stopniu)
Aplikacja na+
Fajne opakowanie z pomoką
Jak ktoś bardzo chce niech prubuję ale ja 2 raz nie kupięUżywam tego produktu od:2msc
Ilość zużytych opakowań:1/2

Nic specjalnego

Balsam kupiłam w promocji z żelem pod prysznic. Zachęciła mnie obietnica nawilżenia. Pierwszym minusem jak dla mnie jest zapach, nie mogę go znieść, a w sklepie tak mi się podobał. Nie nawilża, moja skóra jak była sucha tak samo jest, więc nie spełnia obietnicy producenta. Konsystencja jak dla mnie też na minus, za gęsty i długo się wchłania. Plusem jest to, że posiada pompkę. Dobrze, że już go kończę.
Ogólnie to nie polecam.

Używam tego produktu od: marca

Super!

Zakupilam tube ze wzgledu na porecznosc. Balsam jest swietny.
+ Ma delikatny, neutralny zapach
+ bardzo przyjemna konsystencje (nie tepa, nie rzadka). + Trzeba chwilke wklepywac aby sie wchlonal bo poczatkowo zostawia biale smugi, ale to chyba glowna zaleta przy dzialaniu antycelulitowym aby zmusic konsumenta do masazu.
+ Bardzo dobrze nawilza, nawet spalona sloncem skore.
+ Nie pozostawia tlustego filmu.
+ skora jest gladka, miekka i lekko napieta

Dzialania antycelulitowego nie zauwazylam bo nie posiadam takowego zjawiska na swoim ciele, ale widze ze skora wygada lepiej, jedrniej. Kosmetyk zdecydowanie na duzy plus, atrakcyjna cena, wygodne opakowania, duza dostepnosc.

Ilość zużytych opakowań: 1 w polowie

Małe kłamstewko producenta

Summer Slim kupiłam ze względu na miły zapach, jednak na tym jego zalety się kończą.
1. To nie balsam ale mleczko! Konsystencja jest tak rzadka, że aż się wylewa z tubki. (Nie lubię jak producenci celowo wprowadzają konsumentów w błąd)
2. Nawilżenie jest znikome, moja skóra jest tak samo sucha jak bez użycia balsamu
3. Nie widać żadnych efektów, równie dobrze mogłabym sobie ten produkt podarować.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

zwyczajny ...

Moim zdaniem to nic więcej jak balsam nawilżający, fajna konsystencja, delikatny zapach, dość wolno się wchłania jak dla mnie, działania ujędrniającego czy antycelulitowego nie zauważyłam, jako nawilżacz ok, ale nic więcej.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

polecam wypróbować

Warty jest uwagi, przynajmniej dla tych osób, które preferują delikatny zapach kosmetyku, treściwą konsystencje, lekki masaż w trakcie rozsmarowywania. Ci którzy cenią sobie duże pojemności za małe pieniadze tez będą zadowoleni, dodatkowo opakowanie zawierające pompke jest wygodne (gdy trzeba dosmarowac sie balsamem wystarczy tylko nacisnąc pompkę, nie trzeba oblepiać łapami butli).
Nawilża, likwiduje napięcie suchej skóry, mam wrazenie, że odżywia, ale nie łagodzi podrażnien. Co do efektów wyszczuplających, to napewno wysmukla sylwetkę i redukuje zaokrąglenia, ale samego cellulitu nie zmniejsza - grudki są jak były, ale skóra jest napewno jędrniejsza. Może trzeba zuzyć więcej opakowań by zobaczyć efekty antycellulitowe. Balsam szybko mi się zużył, chojnie sie nim smarowałam, zawsze 2 x dziennie

Soraya Nie Testuje Na Zwierzętach

Ilość zużytych opakowań: całe 400ml