KWC LogobyWIZAŻ logo

Gabi3ek
    5 marca 2010 o 21:28
    3 / 5
    Mega objętość
    Piszę, że nie wiem, czy kupię ponownie, poniewarz zakupiłam naraz 2 opakowania, a chciałabym jeszcze wypróbować kilka szamponów w kostce i inych produktow lusha. Jeśli chodzi o recenzję kosmetyku: Ma dziwny wygląd, dokładnie jak napisała moja poprzeniczka, kryształy soli zanurzone w żelu o dośc powiedzmy ciekawym zapachu, który nie każdemu będzie odpowiadał. Szampon bardzo dobrze się pieni a kryształy spłukują się z włosów z łatwością. Ale najważniejszy jest efekt: Jeszcze nigdy w życiu nei miałam takiej objętości na włosach i elastyczności!! PS. Jeśli masz farbowane, lub zniszczone, lub kręcone, lub suche włosy, lub często używaż prostownicy itp. po szamponie koneiczna jest odzywka lub jakiś produkt np. termoochronny. Szampon nei zawiera sylikonów, pamiętajcie o tym gdy zakupujecie ten produkt, wg. mnie przeznaczony dla ludzi przyzwyczajonych do naturalnych produktów, lub dla ludzi mających świetną kondycję włosów. EDIT:------------------------------------------ Koszmarnie wysusza włosy przy regularnym sttosowaniu, to produkt tylko taki "raz na jakiś czas", wysuszanie przez neigo włosów, pomimo, że skóra głowy nadal jest przetłuszczająca się dykwalifikuje go w moich oczach, teraz nie wiem co zrobić z drugim opakowaniem bo 1-sze wreszcie skończyłam, Przykro mi BIG ale więcej nie zagościsz u mnie w łazience, zużyję jeszcze drugie opakowanie po troszku może pożyczę koleżankom, ale to tyle :] Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: dopiero 3 użycia
    Używa produktu od:miesiąc

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    blotowlosa
    8 marca 2018 o 12:08
    3 / 5
    BIG... expectations
    Chyba miałam co do tego szampou zbyt wielkie oczekiwania. Po przeczytaniu wychwalających opinii na stronie producenta skusiłam się na próbkę. Najbardziej ekscytowała mnie obietnica zwiększenia objętości. Próbka starczyła mi na dwa użycia. Zacznę od plusów: - cudowny zapach który zostaje na dłużej - przyjemny skład - kawałki soli, które peelingują skórę głowy i wbrew początkowym obawom bardzo łątwo się zmywają przy spłukiwaniu - przedłużenie czasu świezych włosów u mnie z 2 dni na 3 < to chyba największy plus - rzeczywiście zwiększenie objętości, myłam tym szamponem jedynie skalp, resztę włosów chroniłam odżywką. Włosy u nasady były podniesione, ale i trochę puszyste. Obawiam się że na długości by to mogło wyglądać nieciekawie. Minusy: -Wymywa farbę z włosów. Bardzo :( Akurat byłam świeżo po wizycie u fryzjera i niestety w ciągu tygodnia moje piękne chłodne blond włosy wybledły do ciepłego odcienia. Przy innych szamponach proces ten trwa dużo dłużej.. - Wysuszenie włosów, Jest to pewnie też odpowiedzialne za przedłużnie ich świeżości, ale z drugiej strony włosy przy skalpie były suche i sianowate w dotyku. - Cena, niestety 25euro za mały pojemniczek szamponu to dużo za dużo. Nie kupię pełnej wersji, ponieważ przy farbowanych włosach jest to jak strzał w kolano, przy naturalnych włosach może bym się zastanowiła. Jednak drugą rzeczą która mnie odstrasza jest cena.
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:Inna drogeria

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Dominika199304
    4 kwietnia 2018 o 20:56
    5 / 5
    Genialny szampon!
    Każdy kto kocha Lusha powinien spróbować tego szamponu! Jest wydajny, dobrze się pieni, ładnie pachnie. Posiada duże drobinki soli, dzięki czemu można wykonać peeling skóry głowy. Szampon bardzo dobrze oczyszcza same włosy, jak i skórę głowy.
    Zalety:
    • Zapach, pojemność, drobinki, naturalny skład.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Inna drogeria

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    wiszniol
    6 maja 2020 o 22:23
    1 / 5
    Piękny naturalny szampon
    Właśnie mi się skończył i zamawiam kolejne opakowanie. Uwielbiam ten szampon. Zachwycił mnie zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Włosy są po nim dłużej czyste. Użyty sam bez odżywki mocno plącze włosy, ale przy naturalnych szamponach to norma. Dobrze się pieni i nie potrzeba nakładać go za dużo, by dobrze umyć włosy. Jedynym minusem jest to, że chyba faktycznie lekko wypłukuje kolor farby, dlatego czasem stosuję zamiennie z niebieskim szamponem Joanny.
    Zalety:
    • - piękny zapach
    • - ciekawa faktura z grudkami soli
    • - wydajny
    • - dobrze myje skórę głowy
    • - dobrze się pieni
    Wady:
    • - cena (opakowanie nie jest zbyt duże, a kosztuje ok 40 zł)
    • - trochę plącze włosy
    • - trochę zmywa farbę
    • - dostępny tylko online
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    violetnoon
    18 stycznia 2020 o 12:08
    2 / 5
    Nie dla mnie
    Byłam naprawdę pozytywnie nastawiona do tego produktu, jednak kompletnie mi się nie sprawdził. Włosy wcale nie zwiększyły swojej objętości, wręcz były płaskie u nasady. Przede wszystkim jednak bardzo wysuszał. Włosy były po nim tepe w dotyku i kompletnie się nie układały.
    Używa produktu od:miesiąc

0 osób uznało tą opinię za pomocną