L'biotica, Biovax, Limited Collection, Oczyszczający szampon micelarny `Aktywny węgiel i acai amazońskie`

Micelarny szampon Biovax oczyszcza i pielęgnuje włosy i skórę głowy, niweluje obciążenie włosów, przywracając im naturalną lekkość i blask.
Efekt dogłębnego oczyszczenia: oczyszczone włosy i skóra głowy, włosy lekkie i odbite od nasady, połysk, Uspokojona skóra głowy,
Składniki aktywne 100% naturalne:
Aktywny węgiel - wchłania zanieczyszczenia oraz toksyny, zmniejsza przetłuszczanie się włosów.
Acai amazońskie - poprawia mikrokrążenie skóry głowy, regeneruje, łagodzi i nawilża.
Woda z laguny polinezyjskiej - koi i odżywia wrażliwą skórę głowy.

do włosów bez objętości
nabłyszczające, oczyszczające, regenerujące
bez parabenów, bez SLS i SLES, bez silikonów
Skóra głowy
normalna

Super odświeżenie

Bardzo lubiłam korzystać z tego szamponu. Włosy myły się szybko. Wystarczyły dwie pompki na długie cienkie włosy. Jednokrotne mycie. Bardzo ładny zapach. Uczucie świeżości i odbicie u nasady. Wg mnie nieznacznie przedłużały świeżość włosów. Wlosy po umyciu dobrze się rozczesywaly.
Szampon byl wydajny. I bardzo chętnie wróciłabym do niego ponownie.

Bez szału

Oczekiwałam trochę więcej od tego szamponu, za taką cenę. Opis na etykiecie wyglądał obiecująco. Niestety nie zauważyłam, żeby moje włosy mniej się przetłuszczały, czy były bardziej puszyste. Rzeczywiście szampon dobrze oczyszcza i się pieni, równie dobrze wyplukuje. Opakowanie z pompką, ładne.

Posiadaczki włosów przetłuszczających się -atakujcie półki sklepowe ;)

Jestem posiadaczką włosów, które uwielbiają przetłuszczać się u nasady. Zmęczona ich codziennym myciem, odwiecznie szukam szamponów, które pozwolą mi tę czynność opóźnić choć o jeden dzień. Tak właśnie trafiłam na Biovax.

Zapakowany jest w butelkę z czytelną etykietą, z której w przejrzysty sposób dowiemy się o przeznaczeniu szamponu i składnikach aktywnych, a są nimi przede wszystkim acai japońskie i aktywny węgiel.
Konsystencja szamponu jest rzadka, ale zbita, a'la żelek, nie leje się i szybko zamienia się w myjącą pianę. Trzeba naprawdę niewiele produktu, by otulić nim całą skórę głowy i by to, co z niej spłynie mogło umyć włosy na długości.

Jak szampon działa na moich włosach? Przede wszystkim doskonale je odświeża. Świeżość po prostu się czuje na skórze głowy, jak i na długości. Dzięki niemu mogę myć głowę co drugi dzień, a czasem nawet co trzeci (w zależności od stylizacji włosów, nakładanych produktów, długości noszenia czapki). Włosy są pięknie odbite od nasady, a na długości sypkie, bez problemu się rozczesują, są miękkie i błyszczące. Nie występują żadne niepożądane działania, jak chociażby przesuszenie czy podrażnienie skóry głowy.
Jest to mój kolejny oczyszczający szampon micelarny od marki Biovax i po raz kolejny jest strzałem w dziesiątkę.

Szampon rewelacyjnie domywa, jednocześnie jest delikatny dla skóry głowy oraz włosów. Pozwala cieszyć się świeżą czupryną i zniwelować ilość myć. Pozytywnie wpływa na wygląd włosów. Uniesienie u nasady jest w moim przypadku wiodoczne i nie jest to tzw. "pic na wodę".
Ze swojej strony polecam.

Dobry drogeryjny szampon, który myje, oczyszcza i sprawia, że włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. Ma delikatny zapach, nie plącze włosów, nie obciąża, a dodatkowo jest łatwo dostępny. Co do wydajności to całkiem standardowa.

Mam cieńkie i delikatne włosy, o małej objętości i niestety obecnie wypadające. Dramat w pigułce. Jeśli chodzi o ten szampon polecam z uwagi na:
- wydajność, wystarczy niewielka ilość, pieni się doskonale ,
- neutralny przyjemny zapach,
- działanie: włosy po umyciu są zauważalnie uniesione, sypkie, lekkie, dobrze oczyszczone, miękkie w dotyku,
- cenę

Mam zaufanie do tej marki i przyznaję, że to kolejny ich produkt, który mnie nie zawiódł.

Oczyszczone włosy

Szamponu używałam po oczyszczeniu skóry głowy peelingiem z tej samej serii. Szampon ładnie oczyszcza włosy, są lżejsze i bardziej witalne. Przyjemnie pachnie. Ma dobry skład, 88%składników pochodzenia naturalnego, co zawsze mnie przekonuje. Niestety jest dość drogi w stosunku do pojemności 200 ml. Ja mam włosy półdługie, ale gęste, więc starczył tylko na kilka myć. Myślę jednak, ze co jakiś czas do niego wrócę.

Świetny szampon oczyszczający

Z szamponami z serii Biovax od L'Biotici znam się od bardzo niedawna. Wpadły mi w ręce jakiś czas temu maska i szampon z serii Japońska Wiśnia i Mleko Migdałowe. I tak się zakochałam w działaniu tej pary, że postanowiłam wypróbować więcej kosmetyków do pielęgnacji włosów od Biovax. Na pierwszy rzut poszedł właśnie szampon Aktywny Węgiel. Mam włosy średnio porowate w kierunku nisko porowatych, długie bo prawie do linii pasa. są rzadkie, ale jest ich sporo, a bardzo nie lubię jak są klapnięte, szczególnie od nasady i bardzo liczyłam na ten szampon, ponieważ producent obiecuje włosy lekkie i podbite u nasady. I sprawdziło się. Szamponu używałam co kilka dni żeby nie zrobił mi się puch na głowie, czyli w drugą stronę. Efekt był taki jakiego oczekiwałam.

Włosy są uniesione u nasady, lekkie i sypkie, ale nie puchate. Szampon nie plącze włosów i nie powoduje ich wypadania (co mi się zdarza po niektórych szamponach, szczególnie tych oczyszczających).

Zapach jest dość specyficzny, chyba takiego się nie spodziewałam, ale przyjemny i nie drażni w nos. Powiedziałabym że lekko słodki, ale nie mdły. Nie jest to (niestety) ta sama zapachowa przyjemność co w przypadku Wiśni Japońskiej, ale też nie pachnie chemicznie, albo sztucznie, czy drażniąco.

Do tego świetna wydajność przy tak małej pojemności. Bo szampon ma żelową konsystencję, ale bardzo łatwo się pieni. I nie potrzebowałam go dużo, nawet do moich długich włosów. Tak jak wspomniałam, używałam go tylko co kilka dni (nieregularnie, co 3, czasem 5 dni) a wystarczył mi na prawie miesiąc.

Genialny !

Ten szampon to hit . Mam długie i grube włosy i duży problem z wyborem szamponu,miałam problem dopóki nie użyłam tego cudu. On spełnił wszystkie moje potrzeby. Moje włosy są wygładzone, nawilżone moja skóra głowy ma się doskonale. Szampon jest z bardzo naturalnych składników

Niewypał

Szampon w ogóle nie spełnia obietnic producenta, ani podstawowych funkcji szamponu. Włosy stają się tłuste jeszcze tego samego dnia (a normalnie myję co 2-3 dni). Co gorsza, pojawia się coś jakby łupież tłusty, głowa swędzi. Porażka.

Fajny szampon oczyszczający

Szampon kupiłam kiedyś na promce w Rossmannie, kosztował mnie on wtedy niecałe 10 zł i uważam, że taka kwota jest jak najbardziej ok. Cena, którą sugeruje producent, czyli 20 zł to moim zdaniem troszku za dużo. Szampon ma pojemność 200 ml i przy regularnym stosowaniu, mimo tego, że jest wydajny, dość szybko się kończy.

Szata graficzna i biała plastikowa butelka już na pierwszy rzut oka przypadły mi do gustu. Lubię szampony Biovax'a. Szampon ma żelową konsystencję i jest transparentnie czarny - pewnie to przez zawartość aktywnego węgla. Mam włosy długie, cienkie i niskoporowate. Ten szampon bardzo fajnie spisuje się na moich włosach - dobrze je oczyszcza, odbija od nadady, ale nie obciąża. Niestety trochę plącze włosy i nie wyobrażam sobie nie nałożyć po nim jakiejś maski czy odżywki. Moje włosy szybko przyzwyczajają się do kosmetyków, więc nie stosuję go za każdym razem gdy myję głowę. Mimo braku SLS-ów w składzie bardzo dobrze się pieni. Ładnie pachnie, ma taki owocowy, przyjemny zapach, który krótko utrzymuje się na włosach.

Szampon micelarny jest konsystencji żelowej,bezbarwny oraz o delikatnym owocowym zapachu. Produkt dobrze pieni się w trakcie mycia i dobrze spłukuje.
Szkoda, tylko że firma nie wypuściła odżywki do włosów, bo niestety, ale moje włosy, które mają skłonność do plątania się potrzebują dodatkowej pielęgnacji. No, ale używałam innej odżywki w tym celu.

Włosy po szamponie są oczyszczone, wygładzone, lekko uniesione i pełne blasku. Faktycznie szapom powoduje, że na długo nasze włosy są świeże.

Wspaniały szampon

Kupiony na promie w Rossmannie, dla potestowania.
ZNAKOMITY. Pachnie świetnie, ma intrygujący kolor (przezroczysta czerń), dobrze się pieni, dokładnie myje i pozwala utrzymać włosy świeżymi nawet ponad 2 dni (!) i rzeczywiście poprawia ich objętość. Ratuje mnie w trakcie "kuracji" rozczarowującym Dermediciem. Skóra głowy zdaje się być w lepszej kondycji po Biovaxie niż po szamponie leczniczym...
To mój absolutny hit. Lepiej kupować na promce, bo jest mały, a kosztuje 20 zł ALE naprawdę warto spróbować. Z tego, co widzę, jest to w Rossmanie "limited collection", ale chyba pojawia się, znika i wraca, więc trzeba po prostu czuwać.