KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

Laboratorium Pilomax Daily WAX, Szampon codzienny do włosów cienkich bez objętości

4,4 na 518 opinii

Kupi ponownie: 61% osób
    Mika1010
    16 kwietnia 2015 o 11:25
    Idealny do codziennej pielęgnacji
    Jestem właścicielką kręconych rozjaśnianych włosów. Moje loki były mocno zmacerowane i zaczęłam szukać preparatu do włosów dla mnie. W aptece polecono mi Wax. Kiedyś słyszałam, że są nawet polecane dla ludzi po chemioterapiach. Spróbowałam i fajnie mi się teraz włosy kręcą, układają. Nie są napuszone, tylko uniesione, lekkie. Szampon jest bardzo wydajny. Fajnie się pieni, i ładnie pachnie. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

• 4 / 5
    Bardzo fajny.
    Posiadam szampon w wersji 70 ml. Uważam, że jako produkt do mycia włosów spisuje się fajnie - oczyszcza, nie obciąża, nie robi z nich mega drutów. Co do objętości nie mogę stwierdzić jakiejś większej różnicy (choć jakąś zauważyłam w przeciwieństwie do niektórych produktów - włosy są lekkie); faktycznie włosy są odświeżone i bardziej przyjemniejsze niż po niektórych produktach (które obciążyły mi bardzo włosy) więc to na plus, że jak najbardziej nadaje się do włosów cienkich . Ma bardzo przyjemny zapach i przyjemnie myje się nim głowę. Chętnie bym kupiła większą wersję... Mam tylko jedno wiekie "ALE"... Na opakowaniu napisane jest : "Brak SLS, MIT, parabenów i silikonów" i .... Nie ma nic bardziej wkurzającego niż zakłamana informacja na przodzie opakowania, gdzie z tyłu w składzie już na drugim miejscu jest SLS !!! Itd.. Serio... Ja nie mam jakiegoś wielkiego problemu z większością substancji w składzie, ale takie naciąganie i fałszywa reklama jest dla mnie czymś na prawdę odpychającym - zwykłe oszukiwanie klienta, co na prawdę mi niszczy chęci na kolejny zakup. I chociaż nie wykluczam takiej możliwości, to wątpię, że go jeszcze zakupię.
    Zalety:
    • - ładny, delikatny zapach
    • - przyjemny w użyciu
    • - oczyszcza
    • - nadaje się do cienkich włosów
    • - lżejsze włosy
    Wady:
    • - fałszywa co do składu informacja z przodu opakowania!
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W aptece

Joana1988
    24 września 2020 o 21:47
    Bardzo fajny
    Uwielbiam ten szampon !jest delikatny dla moich włosów. Wystarczy malutka jego ilość do użycia włosów bardzo dobrze się pieni , włosy po użyciu są pełne objętości bez obciążania, mega wydajny . Nie powoduje łupieżu i innych podrażnienia skóry głowy warty polecenia
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

Ventrees
    22 sierpnia 2021 o 12:53
    2 / 5
    Niestety nie dla mnie
    Szampon jest dość rzadki, przecieka przez palce i wycieka z butelki. Zapach mdły ale nie nieprzyjemny. Nawet nieźle się pieni, niestety włosy są po nim oklapnięte, bez życia, błyskawicznie się przetłuszczają. Wyglądają jak po szamponie typu gliss cure z masą silikonów. Wg mnie nie ma.sznas sprawdzić się na cienkich przetłuszczających się włosach. Skóra głowy też go jakoś nie kochała i zdarzało się jej swędzieć.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

zaaab
    22 marca 2021 o 18:41
    Extra objętość
    Bardzo pozytywnie jestem zaskoczona tym szamponem. Nie wierzyłam, że za tak niska cenę można mieć naprawdę skuteczny szampon, ale do rzeczy. Szampon ma fajną konsystencję, fajnie się rozprowadza i pieni. Dobrze się spłukuje. Włosy są dobrze nawilżone, błyszczące i pełne objętości. Efekt zaskakuje. Warty każdych pieniędzy.
    Zalety:
    • skład, konsystencja, wydajność, efekty, cena, zapach, fajne opakowanie, szybka aplikacja, dobrze się spłukuje
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań