Unia, Alantan Plus, Balsam do ciała w piance

Unia, Alantan Plus, Balsam do ciała w piance

Balsam Alantan Plus jest preparatem pielęgnacyjnym przeznaczonym do każdego rodzaju skóry, szczególnie do skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Preparat dobrze nawilża i delikatnie natłuszcza skórę przywracając jej naturalny odczyn i nie pozostawiając na niej tłustego filmu. Balsam polecany jest do codziennej pielęgnacji ciała, szczególnie po kąpieli, depilacji oraz po opalaniu na słońcu lub w solarium. Zawarte w balsamie substancje: alantoina, d-panthenol (prowitamina B5) i a-bisabolol (substancja czynna z rumianku) łagodzą wszelkiego rodzaju podrażnienia skóry. Aerozolowa forma balsamu ułatwia jego rozprowadzenie na skórze i sprzyja szybkiemu wchłonięciu.

ideał po słońcu

chyba najlpeszy balsam łagodzący po słońcu jaki mogę sobie wyobrazić
delikatny, bo piankę mozna wsmarować tak, żeby nie dotykać za mocno bolącej skóry
nie zostawia tłustej warstwy, nawet nałożony w dużej ilości po jakims czasie wchłania się
a najważniejsze - działa! łagodzi, nawilża, regeneruje, uratuje skórę przez zluszczniem, sprawia że nie piecze po nadmiarze słoneczka, a po zwykłym, rozsądnym opalaniu natychmiast łagodzi lekkie zaczerwienienia czy uczucie gorąca na skórze
jako "codzienny" balsam nie za bardzo, bo mam wersję bezzapachową, ale na lato polecam, warto go mieć w razie czego
jedyny minus - aplikator szybko mi się złamał i teraz trudno go naciskać żeby dostać się do pianki

Używam tego produktu od: zeszłego lata

Rewelacja!

Długo nie mogłam znaleźć żadnego balsamu do ciała który by mi pasował. Aż w końcu natknęłam się na Alantan w piance. Ten cudowny kosmetyk nie ma sobie równych! Idealna, lekka konsystencja pianki, zamknięta w praktycznym, kolorowym pojemniczku ułatwiającym aplikację była świetnym pomysłem. Pianka łatwo się nakłada i dobrze wchłania w skórę. Idealnie ją nawilża zostawiając ją miłą w dotyku i nie zostawia przy tym tłustego filmu. Łagodzi wszelki podrażnienia, od zaczerwienień po goleniu czy depilacji, po poparzenia słoneczne czy zbyt długą wizytę w solarium. Przetestowałam oba warianty zapachowe i zdecydowanie bardziej odpowiada mi mango. Delikatny, dziewczęcy zapach. Drugi, teoretycznie bezzapachowy moim zdaniem ma zapach nieco szpitalny i sztuczny. Także polecam mango. Jedyna wada tego produktu to jego mała wydajność, ale przy jego cudownym działaniu i tak staje się mało istotna :)Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: oj, dużoo

tanie, a dobre

balsam naprawdę miło mnie zaskoczył. jedyny minus to kiepska wydajność, ale nadrabia ceną. pomysł z pianką też trafiony, bardzo fajnie się nakłada i szybko wchłania. polecam do mieszanej, wrażliwej skóry. na pewno będę go kupować dalej.

w skrócie:
+ tani
+ hipoalergiczny
+ szybko się wchłania
+ nie zapycha porów
+ dobrze nawilża
- kiepska wydajność
- nigdy nie wiadomo kiedy się skończy

Używam tego produktu od: ok.dwa miesiące(?)

Po prostu dobry!

Fajna konsystencja, nietłusty, szybko się wchłania, delikatny zapach. Stosowałam po opalaniu i doskonale nawilżył mi skórę. Wadą jest jego dostępność-tylko w aptece.Polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiąc