Soraya, Professional, SPA, Antycellulitowy balsam do ciała

Soraya, Professional, SPA, Antycellulitowy balsam do ciała

Niezwykle skuteczny balsam do ciała o wielokierunkowym działaniu antycellulitowym. Zawiera ultranowoczesną formułę opartą o unikalny kompleks antycellulitowy Regu-Slim i drogocenne dla skóry Minerały Morskie. Wyraźnie zmniejsza objawy cellulitu, redukuje zaokrąglenia oraz zapobiega gromadzeniu się zbędnej tkanki tłuszczowej. Pozostawia skórę doskonale wygładzoną, sprężystą i elastyczną.
Testowano dermatologicznie.

hmm...

Producent wiele obiecuje i na tym się kończy. Jakieś super extrakty niestety nie działają. Mam niewielki cellulit, ale ten balsam nawet w najmniejszym stopniu nic z nim nie zrobił. Jedynie co robi to tak jak typowy balsam dobrze nawilża skórę i tyle, no ale nie tego się oczekuje od produktu przeznaczonego do problemów skórnych.
+duże opakowanie
+wydajność
+ cena

- brak jakiegokolwiek działania

Oj nie.

Zalety tego produktu to cena ( ok. 14 zł za 400 ml ) i opakowanie z pompką. No i chyba na tyle.
Używałam go jakiś czas temu na naprawdę niewielki cellulit na udach i nie zauważyłam żadnego działania oprócz nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry. Więc nie spełnia on obietnicy producenta. Sama konsystencja jest bardzo przyjemna, lekka. Ale kolejny minus za zapach. Ot, zwykły balsam.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Nic specjalnego

Balsam jest wydajny oraz ma wygodne dozowanie-pompka. Cena jest przystępna.To na tyle.

Jednakże mam wrażenie że się nie wchłania,słabo nawilża,klei się...
Przy kąpieli ma się wrażenie "zmywania" jego warstwy.
O ujędrnianiu nie ma w ogóle mowy.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nawilża i nic więcej

Obietnica antycellulitowego działania to tylko chwyt. Nie zauważyłam takich właściwości, a używałam balsamu codziennie, dokładnie wmasowując w pośladki i uda.
Nawilża i nic więcej.
Dobrze, że się szybko skończył.

Używam tego produktu od: Przez 3 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: Całe jedno opakowanie.

Za dużo obietnic.

Nawilża bardzo ładnie i na tym plusy się kończą jeśli chodzi o działanie.
Wydajny, stosunkowo do pojemności tani.

Nie spełnia obietnic producenta.
Obok antycellulitowych kosmetyków to może stało kiedyś kiedyś. Nie mam dużego cellulitu, potrzebuję ujędrnienia skóry, ale nawet z tym nie dał sobie rady.
Zapach ujdzie.
Do przyjemności jak w SPA to może kilkanaście lat świetlnych mu brakuje ;)

Nie ma sensu kupować tylko po to, aby mieć nawilżoną skórę - są lepsze do tego zadania kosmetyki z ładniejszym zapachem...

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (5?6?)
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Zwykły balsam, szału nie zdziała.

Kupiłam oczywiście skuszona dużym opakowaniem i promocyjną ceną w Rossmanie. Ale nie widzę, żeby różnił się czymś od zwykłego nic nie robiącego, a pachnącego balsamu. Więc nazwanie go "antycellulitowym" nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Tak jak każdy inny zwykły balsam, trochę wygładzi i troszeczkę nawilży na kilka godzin i tyle.
Pachnie dziwnie, ani ładnie ani brzydko. Raczej specyficznie. Mnie trochę drażni.
Z trudem kończę pierwsze opakowanie.

Plus za opakowanie z pompką i w miarę szybkie wchłanianie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie!

dobry produkt

Czy działa antycellulitowo nie jestem w stanie stwierdzić, ale na pewno skóra po regularnym użytkowaniu jest w lepszej kondycji - ujędrniona i nawilżona. Przyjemnie się rozprowadza, całkiem ładnie pachnie, dość szybko się wchłania. Opakowanie z pompką jest pomocne prawie do samego końca ; )

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: trzy 400ml

gladka skora

bardzo polubilam ten balsam. nie wiem czy dziala antycellulitowo, ale nie liczylam na to. jest bardzo przyjemny w stosowaniu, ma dozownik i szybko sie wchlania. skora po nim jest miekka i gladka jakby dostala wszystkiego czego potrzebuje. ujedrnia i nawilza. wiecej mi nie trzeba.
\\n
\\njedyna wada to ze dozownik pod koniec trzeba wyjac i wytrzasnac spora ilosc balsamu ktora zostaje w opakowaniu.

dobry

Nie wiem czy umiescilabym go w dziale " antycellulit" tylko raczej " super nawilzanie":) wiadomo,ze bez ruchu cellulit sam nie zniknie, ale wolalam pojsc na latwizne i tu niestety bez wiekszych efektow. jednak zaskoczylo mnie nawilzenie tego balsamu. naprawde bylo bardzo dobre!skora po nim jest miekka,gladka. poza tym balsam nie uczula! balsam jest wydajny w praktycznym opakowaniu z fajnym dozownikiem:) zapach nie kazdemu przypadnie do gusty. ja go polubilam dopiero po pewnym czasie:) teraz jestem w trakcie probowania innego balsamu anty ale napewno niedlugo wroce do tego:) Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Polecam jako balsam

Ten balsam kupiłam przez przypadek, chłopak mnie pośpieszał w sklepie więc wziełam pierwszy lepszy balsam a że ten ma dużą butlę wziełam ten.
Moje zaskoczenie co do tego balsamu jeszcze się nie skończyło.
Plusy:
+świetnie nawilża
+wygładza skórę
+uelastycznia skórę
+mam wrażenie że lekko ujędrnia
+nie podrażnia
+szybko się wchłania
+jest wydajny
+no i pięknie pachnie
Skóra po nim jest taka mieciutka i delikatna.. mmm
Minusy
-nie działa antycelulitowo ale czego mozna się spodziewać po zwykłym balsamie.

Jak najbardziej polecam jako zwykły balsam do ciała.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/3 dużego

nie działa na cellulit

Plusy:
+zapach, miła odmiana po wszytskich mentopowych specyfikach
+konsystencja, bogatsza, w sam raz na zimę,pozostawia lekki film na skórze
+świetnie nawilża, łatwo się rozprowadza,szybko wchłania
+fantastyczne opakowanie(pompka, pojemność), które teraz wykorzystuje do innych balsamów
+wydajny i tani

Minusy:
-nie działa na cellulit(moim zdanie nic z nim nie robił, pomimo masaży)
-nie ujędrnia
-uczucie napięcia jest chwilowe

Generalnie polecam jako balsam nawilżający :)

Ilość zużytych opakowań: jedno - 400ml

Spodziewałam się gorszego po Sorai, a ma swoje plusy :)

Duża butla, cena korzystna, balsam bardzo wydajny. Dobrze się spisuje jako "podkładka" do masaży, ma dobrą konsystencję, szybko się wchłania, nie wałkuje. Dozownik to praktyczny pomysł, nie zatłuszczam całego opakowania i nie ślizga się w dłoniach jak te w tubkach. Stosowałam przede wszystkim na uda, fajnie wygładza skórę. Jednak nie działa raczej na cellulit, a jeśli działa, to w niewielkim stopniu. Na początku kochałam go za zapach, teraz już go nie czuję tak niestety.

Używam tego produktu od: 2-3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 duże