Oriflame, Body Lotion (Nawilżający balsam do ciała)

Oriflame, Body Lotion (Nawilżający balsam do ciała)

Odżywia, nawilża, wygładza, zmiękcza i chroni skórę. Tokoferole wchodzące w skład witaminy E hamują działanie wolnych rodników, pełniąc role antyoksydantu. Lanolina tworzy ochronny filtr o właściwościach odżywczych i zmiękczających. Olejek słonecznikowy zawiera kwasy tłuszczowe, która zapewniają skuteczną ochronę przed nadmierną utratą wilgoci i regulują rozwój młodych komórek.

ujdzie w tłoku

Też kupiłam w promocji, skuszona dużą pojemnością. Dość rzadki, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, nieźle pachnie. Tyle zalet. Jak dla mnie za mało skuteczny, po posmarowaniu na noc skóra rano jest sucha jak pieprz! Dopiero regularne smarowanie 2-3 razy dziennie jako tako nawilża. Drugi raz nie kupię, bo najważniejszy jest dla mnie długotrwały efekt. Nie znoszę się smarować rano przed ubraniem!

przecietny

Kupilam go za ok 13 zl w promocji, bo skusila mnie ta ccena. dzialanie tego balsamu jest ok- nie jest zbyt gesty, dobrze sie wchlania i wygladza skore ale moim zdaniem potwornie smierdzi..nawet nie jestem w stanie okreslic co to za zapach.. ale po prostu mnie drazni wiec chyba oddam ta butelke mamie a sama kupie cos innego. Dzialanie ok, ale odjelam 2 gwiazdki za zapach i za brzydkie opakowanie. moglo sie oriflame troche bardziej wyslilic

Milutki i taniutki

Skusiłam się na niego w promocji i jestem naprawdę zadowolona z tego wyboru. Jest wydajny, szybko się wchłania i nawilża moją skórę. Zapach ma także przyjemny, taki delikatny, niedrażniący. Jest to produkt godny polecenia. Przy innych w podobnej cenie on jest rewelacyjny!

naprawde fajny

Kupilam, bo cena byla kuszaca - 12,90 za 400 ml. Musze powiedziec ze calkiem przyzwoity balsam :) Ladnie pachnie, szybko sie wchlania, jest dosc rzadki wiec latwo sie wciera :) W porownaniu z innymi tanimi balsamami wypada naprawde dobrze. Nie jest wydajny. No i nadaje sie do normalnej skory a nie suchej, bo tej nie nawilzy odpowiednio.

ok

Godny polecenia. Wydajny, dobrze nawilża, nie zostawia tłustej powłoki, szybko się wchłania i w promocji niedrogi. Ogółem: godny polecenia

ok

Jest bardzo wydajny, szybko się wchłania (jeśli się go nie nałoży za dużo)- wystarczy na długo. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, dobrze nawilża. Konsystencje ma lejącą- nie będzie problemów z wydobyciem końcówki balsamu. Zapach ma delikatny, który mi się nie podoba- dlatego odejmuję *. Również nie pasuje mi butelka, jej kształt, naklejka na niej, kolory- po prostu na pólce prezentuje się nieciekawie i nie cieszy moich oczu... :) - z tego powodu * mniej. Kosmetyk sam w sobie jest w porządku i nie narzekam na niego i polecam go, ale to nie jest mój KW. Cena katalogowa to 20zł, pojemność 400ml. Ilość zużytych opakowań: 1

solidny

Ładnie, bardzo delikatnie pachnie. Rzadki, przy rozprowadzaniu maże się. Słabo się wchłania, ale nie zostawia tłustej warstwy. Dobrze nawilża, jest delikatny i łagodny. Bardzo wydajny, bo wystarczy odrobina, a do tego ta butla 400 ml. Dobry, ale jakoś mnie nie zachwycił.