Nivea, Visage, Wygładzająca maseczka peel-off

Nivea, Visage, Wygładzająca maseczka peel-off

Oczyszczająca i odświeżająca maseczka z prowitaminą B5. Nadaje młody, promienny wygląd, ponieważ zanieczyszczenia i martwe komórki są delikatnie usuwane przy usuwaniu suchej maseczki. Skóra staje sie delikatna i gładka. Przyjemnie chłodząca żelowa formuła maseczki wzbogacona prowitaminą B5, natychmiast orzeźwia skórę i zachowuje jej naturalny poziom świeżości. Skóra jest promienna, miękka i delikatna w dotyku.
Do wszystkich typów skóry. Z alkoholem, nie zalecana do szczególnie wrażliwej skóry.

Skład: Aqua, Polyvinyl Alcohol, Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate-20, Panthenol, Methylparaben, Parfum, CI 42090

Cena: 4 zł / 10 ml

Średnia, ale daje radę

Maseczka wygładza twarz, odświeża skórę, ładnie pachnie. Nie podrażniła mojej skóry, szybko zasycha. Spodobała mi się konsystencję.
Ale spodziewałam się czegoś więcej. Poza tym trudno ją było ściągnąć z skóry.

Z ogólnego efektu jestem zadowolona.

świetna

Bardzo fajna maseczka.
Cera jest po niej wygładzona. Daje także poczucie oczyszczenia i świeżości.
Jednorazowe saszetki to świetny pomysł.
Maseczka ma żelową błękitną konsystencję, po zaschnięciu łatwo się ją ściąga w całości z twarzy.
Z pewnością ponowie jej zakup.

Używam tego produktu od: 2 tyg

ok.

Lubię te saszetkowe maseczki :) Są praktyczne, wygodne. Dzielą się na dwie połówki, jedna połówka starcza nawet na dwa użycia.
Nie przepadam za maskami peel-off, nie lubię się babrać w żelu, ale ta jest całkiem przyjemna. Bardzo delikatnie pachnie, zapach jest ledwo wyczuwalny. Ma żelową konsystencję, czyli normalka w przypadku peel-offów. Przyjemnie odświeża. Trochę długo zasycha, ale schodzi równomiernie, nie rozdziela się na mniejsze płaty. Nie trzeba zdrapywać niezaschniętych resztek paznokciami, co do przyjemnych nie należy. Bardzo ładnie wygładza skórę, jest delikatna i mięciutka w dotyku.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

bardzo delikatna

Jest to pierwsza, tak delikatna maseczka peel-off jakiej używałam. Prawie nie czuć w niej alkoholu. Niestety odbija się to na jej skuteczności. Schnie dość długo, ale za to schodzi jednym płatem. Nie podrażnia skóry w ogóle, ale oczyszcza bardzo powierzchownie. Mimo wszystko uważam ją za dobrą, bo nadaje się nawet do bardzo wrażliwej cery.

Używam tego produktu od:2 razy

mocno średnia...

Kupiłam w zastępstwie mojej ulubionej maseczki peel-off i teraz żałuje.. Moja skóra wygląda jakby gorzej niż przed użyciem - jest trochę podrażniona i przesuszona. Omijanie okolic oczu nic nie dało - mam strasznie podrażnione spojówki :/

Jako plus mogę dodać że rzeczywiście wygładza twarz i ładnie pachnie.

Na 100% wracam do poprzedniej maseczki :/

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań:pół saszetki i mam dosyć.

Prawie bez wad

Bardzo fajny kosmetyk świetnie wygładza zwłaszcza na brodzie, nosie lub czole.
Szybko zasycha, ma miłą konsystęcje, nie ma większych kłopotów z nakładaniem.
Skóra staje się nawet bardziej matowa.
Jest tylko jeden problem jest ona przezroczysta dlatego gdy chciałabym ją "odkleić" trudno jest zachaczyć o nią palcem.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

OK!

Na opakowaniu napisano, że jest to maseczka wygładzająca, że rzeczywiście jest! Skóra po zdjęciu maseczki jest gładziuteńka! Jeśli chodzi o właściwości oczyszczające to produkt nawet nieźle sobie z tym radzi, choć mógłby być lepszy.
Zapach i konsystencja w porządku, łatwo się nakłada i zdejmuje.

Używam tego produktu od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Wielkie Nic :(

Maseczka jest droga. Bardzo droga jak na taką maseczkę. A właściwie nie robi nic. Cera "przed" i "po" nie rózni się wcale. Nie podrażnia, ładnie pachnie i przyjemnie się ściąga. Może ja po prostu potrzebuję silniej działających peel-offów - dlatego dwie gwiazdki.

Ale zabawa!!! :D

Ach! Uwielbiam odrywać ją z twarzy! Ta zabawa tak bardzo mi się podoba, że regularnie co dwa tygodnie kupuje ją, a systematycznie nakładam co tydzień (opakowanie starcza na dwa razy). Wygładza cerę, ale myślę, że jest troszeczkę za droga w stosunku do swojej pojemności. Mimo to i tak jest moją ulubioną maseczką peel-off :)

Całkiem całkiem

Maseczka wygładza skórę i jest dość delikatna, nie podrażniła mojej nadwrażliwej skóry, a to już coś ;) Do tego bardzo dobrze schodzi, praktycznie w jedenj części :) Ma ładny zapach. Ale czy ja wim czy ona taka peel-off jest ? Trochę jakby minęła się ze swoim przeznaczeniem :)

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

nic specjalnego

Maseczka lekko wysusza drobne wypryski, wygładza cerę. Nie zapobiega jednak nowym wypryskom. Pory zwęża tylko odrobinkę. Wygładza cerę.

dobra jak na peel-off

generalnie nie lubię maseczek peel-off, bo mnie denerwuje mazianie się nimi, są takie śliskie i klejące. Ta tak naprawdę nie odbiega od tej reguły :P
Ale ta maseczka ma też zalety. Ślicznie wygładza buźkę, nie wysusza jej (jak to robi na przykład maseczka z Avon'u z Clearskin, która nie powinna w ogóle się nazywać maseczką), pięknie pachnie.
No a co mnie zadziwiło (bo ja miałam same przykre doświadczenia z maseczkami peel-off) - ta maseczka schodzi w jednym kawałku (prawie)- nie trzeba siedzieć i skubać bo milimetrze.
Jak na maseczkę peel-off to jest bardzo dobry produkt, może go jeszcze kupię najbardziej ze względu na wygładzenie :D
Dodam jeszcze że nie szczypie i nie podrażnia.