Essence, Ultra Strong + Nail Growth Activator (Aktywator wzrostu do paznokci)

Essence, Ultra Strong + Nail Growth Activator (Aktywator wzrostu do paznokci)

Bardzo silny aktywator wzrostu zapewnia paznokciom prawidłowy wzrost dzięki zawartym wartościowym składnikom i zabezpiecza przed rozdwajaniem, pękaniem i zadzieraniem paznokci.

NIE MAM JEJ NIC DO ZARZUCENIA :)

Moim zdaniem - świetny produkt,! już po pierwszym użyciu moje paznokcie stały się mocniejsze i twardsze. w ciągu 4 dni urosły tyle, ile rosną w 1,5 tygodnia (bo mi baaardzo wolno pazurki rosną i musże je poganiać;). Odżywka ma neutralny odcień, więc jeśli położymy ją jako bazę pod lakier, nie zmieni koloru wierzchniej warstwy. Jest super :) tania i wydajna. Szkoda tylko, że nie odbudowuje płytki paznokciowej, no ale tego już nawet producent nie zapewnia, tego trzeba szukać w wersji srebrno- czerwonej. No właśnie, jeszcze jednym plusem jest srebrne opakowanie. fakt- święci się i zwraca uwagę klientów (chwyt marketingowy) ale również ładnie odbija światło, przez co produkt do nie pochłania a nie dochodzi do rozkładu i starzenia się produktu w buteleczce pod wpływem światła. jestem bardzo zadowolona i polecam !! :)

Używam tego produktu od: parę miesięcy

nic szczególnego

Plusy:
+ lekko utwardza paznokcie moje miękkie paznokcie
+ tania
+ wyrównuje płytkę paznokcia
+ ma kremowy kolor, co sprawia że świeżo po pomalowaniu paznokcie mają ładny jasnoróżowy kolor
Minusy:
- mierna trwałość, bardzo szybko odpryskuje
- bardzo długo wysycha
- stosuje ją od około trzech tygodni i nie zauważyłam aby moje paznokcie rosły szybciej
Czy kupię ponownie? Raczej nie, są lepsze

paznokcie rosną!

Porządny produkt za niewielką cenę. W buteleczce ma kolor kremowy który jednak na paznokciach jest całkowicie transparentny. Preparat łatwo się rozprowadza i szybko schnie. Jestem pod wrażeniem bo faktycznie przyspiesza wzrost paznokci, rosną zdecydowanie szybciej. U mnie w tydzień urosły tyle, co normalnie w 2 tygodnie toteż szacunek. Nie zaobserwowałam działania wzmacniającego obiecanego przez producenta ale kupiłam ten preparat głównie dla wzrostu paznokci.