Ziaja, Nagietkowa, Krem półtłusty do cery normalnej, suchej i wrażliwej

Ziaja, Nagietkowa, Krem półtłusty do cery normalnej, suchej i wrażliwej

Łagodny krem półtłusty z wyciągiem z kwiatów nagietka oraz witaminami A i E. Delikatnie natłuszcza i intensywnie nawilża skórę. Pobudza proces odnowy naskórka. Odżywia, wygładza oraz uelastycznia skórę. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Polecany dla cery normalnej i suchej.

Po prostu krem

Nie ukrywam, że nie jestem fanką tej marki. Ten krem przypomina mi taki typowy krem z dzieciństwa. Jest bardzo gęsty, wręcz sztywny w opakowaniu. Myślałam, że będzie dobrym pomysłem na mroźną zimę, jednak z pewnością nie na co dzień i nie nadaje się pod makijaż. Na wyjście aktywne na mróz jak najbardziej, myślę, że na noc też może być w porządku, żeby mocno odżywić, ale uwaga, zapycha.

Może być

Mam cerę suchą i w obecnej chwili dość odwodnioną. Szukałam czegoś co konkretnie nawilży moją skórę i sięgnęłam po ten krem, bez większego zastanowienia. I to był błąd. Cena jest kusząca, jednak skład tego produktu pozostawia wiele do życzenia. Główną bazą jest parafina, która występuje w kilku odmianach, dlatego na wstępie można powiedzieć, że krem będzie fatalny dla osób z cerą skłonną do wyprysków. Zawiera min. wosk mikrokrystaliczny, który sprzyja powstawaniu zaskórników, a tego żadna z nas nie chce. Krem jest tłusty, lepki i pozostawia na twarzy nieprzyjemny film, który ponoć jest pośrednim czynnikiem wspomagającym nawilżenie, ale tylko dlatego, że hamuje wyparowywanie wody bo jest tak ciężki dla naszej skóry (!). Na dzień się zdecydowanie nie sprawdzi, dlatego stosowałam go tylko na noc. Osobiście szkód większych nie zauważyłam a skórę mi w pewien sposób nawilżył, ale nie wiem czy to była faktyczna odbudowa naskórka, czy tylko takie wrażenie po natłuszczonym filmie na twarzy. Produkt nie ma konkretnego zapachu i przyjemnie rozprowadza się po twarzy, a konsystencję ma dość konkretną przez co jest wydajny.

Od czasu do czasu może być.

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, ale kremu używam tylko na moje tłuste czoło, na suchych policzkach się nie sprawdza i zostawia podrażnione plamy. Skład pozostawia wiele do życzenia, jednak nie spodziewałam się niczego więcej po tak niskiej cenie. Myślę, że Ziaję stać na lepsze kosmetyki, ten jakoś nie zachwyca.

Niezbyt

Skład nie zachwyca, krem długo się wchłania, może być stosowany bardziej jako balsam na noc niżeli do funkcjonowania w dzień. Wrażliwą cerę zapycha, a skrajnie może powodować stany zapalne, zamiast je łagodzić :/ Nawilżać nawilża, ale kosztem powstawania wągrów :/

Uwielbiam .

Bardzo fajny i nie drogi krem u mnie zadziałał cuda , nawilżył moją skórę bez zapychanie , jest trochę tłusty ale to mi nie przeszkadza bo nakładam go jedynie na noc . Bardzo ładnie pachnie i do tego robi co obiecał producent więc za taką cenę to grzechy nie skorzystać. Czy kupie go ponownie na pewno .

nawilża, ale zapycha

i zdecydowanie nie nadaje się na dzień, nawet w maleńkiej ilości - jest zbyt tłusty i zbyt ciężko się wchłania; dla mnie idealny na wieczorne używanie, pod makijażem nie dałby rady.

Jak najbardziej.

Używam już jakiś czas jako krem na noc. Mam cerę trądzikową ale po tym kremie nic mnie nie wysypuje i nie mam już suchych skórek. Na dzień może być trochę za tłusty. Fajnie pachnie, jest niedrogi a opakowanie starcza mi na długo. Używam zamiennie z olejem rycynowym.

Używam tego produktu od: Ponad roku.
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

my z nagietkiem się lubimy

-ciężko się rozprowadza po skórze jak i ciężko wchłania
-może być stosowany tylko na noc lub na mrozy

+bardzo dobrze nawilża
+nie podrażnia (mnie podrażnia wszystko)

Krem jest dobry, ale krem alterry wypadł wiele razy lepiej :) Ale tylko do momentu, gdy nie było mrozów, podczas któych moja skóra potrzebuje porządnego nawilżenia.

Nie jestem pewna czy wszystkiego nie sprawił nagietek, który odpowiada mojej cerze.

Używam tego produktu od: 1 grudnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Wykorzystała: kilka próbek

Rewelacja.

Kiedyś a tego kremu i byłam zadowolona, jednak postanowiłam przetestować kilka innych kremów. Wszystkie mnie zawiodły, nie sprawdziły się wręcz stan mojej skóry pogorszył się.
Mimo wszystko postanowiłam wrócić do tego produktu. Ma on dość gęsta konsystencję aczkolwiek doskonale się sprawdza w sezonie jesień, zima, wiosna. Na lato jest dość za tłusty.
Wspaniale odżywia skórę, nadaje jej blasku. Kolejny plus to niska cena za wspaniałą jakość. Krem jest bardzo wystarczalny.
Polecam z całego serca!!!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

przyjemny

Krem idealny na zimę gdy się nie malujemy, albo na noc. Super nawilża i tworzy rewelacyjną powłokę na skórze, która ją chroni.
Dlaczego bez makijażu? Bo powłoka właśnie. Długo się wchłania i istnieje ryzyko, że makijaż spłynie. Zresztą ciężko na taką skórę nałożyć równomiernie puder.
Cenowo oczywiście rewelacja, tym bardziej, że jak większość kosmetyków tej firmy krem ten jest wydajny.
I zapach. Uwielbiam i dzięki temu robię sobie mini masaż twarzy nakładając ten krem.
Jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy

must have!

Jeden z lepszych tłustych tanich kremów. Wyleczył mi problem z suchymi powiekami.

+wydajny
+nie podrażnia oczu
+nie zapycha

-długo sie wchłania
-klei się
-nie nadaje się pod makijaż

Używam tego produktu od: od dwóch lat

Dobrze nawilża

Ziaja mimo niskich cen potrafi mieć w swoim asortymencie naprawdę dobre produkty.

Szukając na szybko czegoś dla siebie (stary krem się skończył, trzeba coś kupić zanim się go sprowadzi) i nie chcąc przepłacać kupiłam ten kremik.

Pierwsze wrażenie - jezu jakie to tłuste, lepiące! W ogóle się nie wchłania. A ja nienawidzę jak czuję krem na buzi, jak włosy mi się do policzków przyklejają... Całe szczęście używałam tylko na noc (na dzień mam inny krem).

Kiedy obudziłam się rano całe złe wrażenie prysło. Buzia gładziutka aż miło! Nic nie zapchane, cudownie nawilżona, czuć, że chroniona. Miałam straszne problemy z suchymi skórkami, po kilku dniach używania kremu ani śladu.

Mam cerę wrażliwą, z tendencją do suchych skórek i podrażnień. Krem ten nie zadziałał negatywnie na skórę, co już jest plusem. NIestety nie wspomaga walki z rumieniem. Za to jest naprawdę dobry jeśli chodzi o nawilżenie.

Pod makijaż się u mnie nie sprawdza, wzmaga błyszczenie się podkładu, szybciej schodzi puder.

Plusy:
- cena
- zapach (raczej jego brak)
- doskonale nawilża
- po nocy z nim rano buzia cudnie wygładzona
- nie zapycha
- baaaardzo wydajny, wystarczy odrobina na całą twarz

Minusy
- konsystencja, strasznie lepki
- długo się wchłania
- nie pod makijaż
- nie działa na rumień