Lancome, Sôleil Creme Velours Anti-Rides Protectrice SPF 20

Lancome, Sôleil Creme Velours Anti-Rides Protectrice SPF 20

Krem na dzień z filtrem SPF 20 Creme Velours Anti-Rides zapobiega powstawaniu zmarszczek, posiada przedłużoną ochronę przeciwsłoneczną (12 godzin). Wśród filtrów znajdziemy m. in. Mexoryl - SX oraz XL.Ultimate.
Kosmetyk wzbogacony został również w substancje zwalczające wolne rodniki - np. witaminę E. W skład preparatu wchodzi także witamina C oraz B5.
Kosmetyk ma jedwabistą, lekką konsystencję i piękny zapach.

na dzień w mieście

Tak na prawdę dla skóry liczy się wysoki filtr (tu 20spf oraz wyszczególniona blokada UVA 10, niestety nie chroni w pelnym zakresie uva :( ), witaminy C, E i B5 a to i tak lepeij niz jakas cudowna woda spod lodowca ;).
Krem ma też zalety w postaci dobrze wchłanialnej konsystencji - nie cierpię tej duszacej powłoki na twarzy, podkład się na nim dobrze rozprowadza a sam krem jest beztłuszczowy - ergo daje sie go nalozyc sporo i nic nie wyskakuje. Kiedy jest uzyty sam - gęba się po nim nie świeci nawet bez pudru a to przyjemne.
Tym bardziej, ze zeby filtr zadzialal wlasciwie powinnysmy go nalozyc na buzie w ilosci przynajmniej 2 ml a to daje wielkosc lyzeczki do herbaty!
Ale moim zdaniem są też i wady -
po uzywaniu go latem, moim zdaniem, przybyło mi przebarwień no, ale wiedzialy galy co braly, zamiast isc do apteki i kupic cos od LRP, Avene czy Biodermy. Tutaj tylko jeden Meroxylek i chociaz kladlam go sporo na buzie, to kolo oka mam kilka drazniacych mnie piegow.
Czyli nie na nadmorskie wakacje a razcej na dzień w mieście, w pomieszczeniach zamknietych i to przy reaplikacji.
Druga wadą wg mnie jest konstrukcja tuby - krem jest gęsty, więc nie ma szans, że spłynie w całosci na dno i zuzyjemy go do cna. Plastik tuby gruby - czyli nie da się za nic przeciąć żeby wydłubać specyfik . Chociaz daje sie zobaczyć ile go jeszcze zostało.
Tak więc ryzykujemy częściowe wywalenie ciężkich peelenów (jak to mówiła Monika Żeromska) psu pod ogon.
Dobry krem na dzień, jednakowoż i dlatego tylko 3 gwiazdki bo "dobry".
Po posmarowaniu ust, ten okropny nie do wytrzymania, gorzki smak - uwaga! Moze byc bardzo nieprzyjemnie. :(

Używam tego kosmetyku : glupia, przez wczesne lato, zamiast kupic krem ze stabilnym ale wyzszym filtrem. Ochrona uva, ppd 10 to jest NIC!!!! Zuzylam tube i wiecej nie kupie.

świetny

Pięć gwiazdek dla tego kremu to nie przypadek . Krem rozprowadza się jedwabiście , lekką ręką , delikatnie matuje cerę , nie zatyka porów - jest idealny pod makijaż , nawilża i matuje cerę . Wchłania się w skórę błyskawicznie . Pachnie kwiatowo , ale jednak trochę zbyt intensywnie . Uważam że to jeden z lepszych kremów z tak wysokim filtrem SPF/FPS i tak przyjemną konsystencją .

dobry produkt

Jestem z niego zadowolona, nie mogę stwierdzić czy z pewnością dobrze chroni ale zauważyłam, że dobrze nawilża i świetnie nadaje się pod makijaż. Nie jest tłusty, dobrze się wchłania, ma przyjemny zapach.