Oriflame, Eclat for Men EDT

Oriflame, Eclat for Men EDT

Nowoczesna interpretacja męskości. Doskonała harmonia ponadczasowej elegancji i współczesnego stylu. Ten uwodzicielski zapach wyróżnia się oryginalnymi nutami cytronu i skóry, uosabiając wytworny męski wdzięk – esencję luksusu rodem z Francji.

idealny do garnituru

Zapach delikatny,nienatarczywy,odrobinę słodki,elegancki,nioklepany.
Buteleczka elegancka,choć prosta. Zapach nie utrzymuje się cały dzień. Niby słodkawy,ale bardzo podoba się panom z mojej rodziny ;)
Mnie on intryguje. Cena jest do przyjęcia. Dobry pomysł na prezent

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo ładna woda toaletowa

Według mnie lekko delikatniejsza woda dla panów nadaje się na spotkania . Nie jest aż tak intensywna jak niektóre perfumy przy których na dłuższą metę nie da się wytrzymać. W obecnym 6 katalogu 2014 roku 59.00 a przy zakupie dwóch takich cena spada do 29.00 za sztukę oferta ta jednak dotyczy tylko konsultantów.

Ilość zużytych opakowań: złużyłem dopiero pierwsze opakowanie teraz używam drugiego podoba mi się dlatego wystarcza mi średnio na dwa miesiące

Przyjemniaczek.

Mmmm... Uwielbiam ten zapach. Delikatny, subtelny, pełen elegancji. Nie każdemu będzie odpowiadał bo jest to zapach słodki. Można by pomyśleć że dla mężczyzn słodziaki to zmora, ale ten zapach jest wyjątkowo przyjemny. Długotrwale utrzymuję się na ubraniach. Opakowanie proste, elegancki. Zapach fantastyczny. Jeden z lepszych męskich zapachów Oriflame, aczkolwiek Eclat Sport też super.

Używam tego produktu od: 3 mies

miodzio

kupilam ta wode dla mojego mezczyzny na walentyki. i zarowno on jak i ja jestesmy bardzo zadowoleni :o super zapach -taki orginalny bym powiedziala. i dlugo sie utzrymuje. no super po prostu!

Używam tego produktu od: 4m

słodycz i elegancja

jest to zapach dośc słodki, kiedy sie nim spryskac można się przyprawic o mdłości. Jednak jest to najładniejszy z zapachów oriflame. Jest bardzo trwały, jednak zbyt mało intensywny, a ja wole zapachy wyraziste, mocne. Drzemie w nim elegancja i urok, bardzo mi sie podoba. Myśle ze napewno kiedys do niego wróce, a narazie szukam tego najlepszego.

Używam tego produktu od:4-mce
Ilość zużytych opakowań:jedno

Mój zapach.

Mój zapach. Najlepszy ze wszystkich męskich zapachów. Spokojny, ciepły, i jakiś taki po prostu męski. Mogę go wąchać w nieskończoność. Na nic go nie zamienię. Jest zemną normalnie związany. I znajomym kojarzy się zemną. Ponadto bardzo wydajny, jeden flakon mam ponad pół roku.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, kocham go odkąd poznałem.
Ilość zużytych opakowań:1 i kupie następne.

boski

To chyba najładniejszy zapach z półki mojego męża. Mimo tego, że firma ekskluzywna nie jest, naprawdę ma się czym pochwalić.
Zapach urzeka, pięknie rozwija się na skórze i trwa, trwa, trwa...
Czuję w nim nuty kwiatowe, ale mogę się mylić, bo nie znam się zbyt dobrze na męskich zapachach. Ja tylko uwielbiam wąchać mężczyznę o zapachu Eclat.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: tylko wącham :)

To zdecydowanie mój ulubiony męski zapach. Kupuje go moim bliskim facetom bardzo często.
Zapach, choć to woda toaletowa utrzymuje się całkiem długo.

Recenzja: ...

Świetny zapach, ale ...

Oooo ... jestem pierwsza. ;) Bardzo, ale to bardzo podoba mi się ten zapach. :D Jest bardzo męski, pomimo, że słodki (lubię słodkie zapachy :D ). Odejmuję dwie gwiazdki za to, że praktycznie w ogóle nie jest trwały, a w dużych ilościach trochę drażni tą słodkością. :(