Rimmel, Hydrasense, Korektor

Rimmel, Hydrasense, Korektor

Nawilżający korektor, który bardzo dobrze "stapia" się z cerą. Jest praktycznie niewidoczny. Dobrze tuszuje wszelkie niedoskonałości. Delikatny, dlatego może być używany do tuszowania cieni pod oczami. Bardzo wydajny. Jedynym minusem jest dosyć nieprzyjemny zapach, ale można się przyzwyczaić.

Dobry, ale...

Korektor był dobry (jak większość kosmetyków Rimmela). Krył ładnie, nie zbierał się w zmarszczkach. Ale jedna wada - po ok 3-4 miesiącach używania strasznie śmierdział.

Używam tego produktu od:2-3 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1,5

Jestem zadowolona

Rzadko zdaza mi sie kupic dwukrotnie ten sam kosmetyk. Jednak ta zasada nie zadzialala przy tym korektorze. Kupilam go raz i juz zostal na stale w mojej kosmetyczce.

Mam problem cieniami pod oczami i ten kosmetyk jest niezastapiony. Byc moze nie sprawdza sie przy kryciu innych rzeczy jakis krostek itp. Ale przeciez od tego sa inne korektory, typu zielone, zolte itp. A ten jest nawilzajacy, swietnie sie rozpowadza a w przypadku rozcierania go na dolnej powiece jest to wazne ( rozciaganie powoduje zmarszczki ) i dopasowany jest jak dla mnie kolorystycznie.
Podsumowujac: jestem bardzo zadowolona, do maskowania cieni pod oczami jest niezastapoiny.

Nie!!!

Kupiłam ten korektor rok temu w celu zamaskowania cieni pod oczami. Niestety, nie radzi on sobie z nimi za dobrze. Po niedługim czasie tak zgęstniał, że już nic nie da się z niego wydobyć. Polecam Revlon, korektor w pędzelku. Bo Rimmel jest do bani.

Używałam tego produktu: rok temu

zakrywacz:)

Używałam go do czasu studniówki- dla mnie dobry:

+ jasny odcień pasujący do mojej karnacji
+ nie wysuszał
+ dobrze zakrywał

Minus:

- trzeba poprawiać w ciągu dnia

Używam tego produktu od:5 lat

nie dla mnie

odpada :(

byl bardzo widoczny i nie kryl pajaczkow ani innych niespodzianek ;/
zapach fatalny
krotko sie trzymal
podkreslal suche skorki
liczylam, ze jak w nazwie jest hydra to bedzie choc odrobinke nawilzal. niestety to tylko nazwa

mi nie odpowiada totalnie

Używalam tego produktu przez ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w mękach 1

niezły

Są lepsze. Chyba go lubiłam. Fajnie się nakładał. Jednak był widoczny i brzydko się na nim puder osadzał. Nie ma zbytnio właściwości maskujących. Z braku laku dobre i to:)

Używam tego produktu od: rok

Beznadziejny!

Używałam go jakiś czas temu, ale nawet nie skończylam pierwszego opakowania... Korektor śmierdzi, jego konsystencja jest rzadka, na twarzy szybko zasycha, jest nietrwały, do wyboru są tylko dwa odcienie, więc trudno dobrać odpowiedni - ten jaśniejszy był dla mnie za ciemny, jakiś taki pomarańczowy... Poza tym odniosłam wrażenie, ze jego kolor zmienia się wraz z upływem czasu - nie wiem, czy zachodzi jakaś reakcja chemiczna czy co...

Ogólnie nie polecam :/

Używam tego produktu od: 1 oapkowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie wychodzi przed szereg

Właściwie jest to najzwyklejszy w świecie korektor. Nieźle kryje, ładnie stapia się ze skórą i jest piekielnie wydajny. Niestety jest nietrwały - znika po kilku godzinach i ma paskudny zapach. Ogólnie nie jest zły, ale dla mnie kosmetyki muszą mieć w sobie to coś, dlatego raczej nie zdecyduję się na ponowny zakup tego produktu...

Używałam tego produktu: ponad rok

nic specjalnego

odkryłam ten korektor jakiś rok temu i swego czasu byłam z niego bardzo zadowolona. a teraz? powiem krótko: dobrze kryje, ukrywa wszelkie niedoskonałości mojej cery, kolor też dla mnie odpowiedni. jedyne co jest nie tak i co zadecydowało o 3ch gwiazdkach to strasznie marna trwałość [nie ma go już po 3h] i to, że podkreśla suche skórki. niedawno znalazłam lepszy korektor od tego i raczej do niego nie powrócę.

tragedia

zalety:
-brak?

wady:
-korektor wogole nie zakrywa cieni pod oczami choc temu wlasnie mial sluzyc
-jego efekty kryjace w innych miejscach tez sa znikome
-zapach jest poprostu okropny

Używam tego produktu od:3 razy
Ilość zużytych opakowań:

****

Wygodny w aplikacji,dobrze kryje i stapia z podkładem,chociaż samego lepiej nie używać,bo trochę się odznacza.Zapach ma znośny.Jest wydajny.Spełnił moje oczekiwania,ale nie wiem czy go jeszcze kupię ,bo znalazłam ciut lepszy.

Używam tego produktu od:nie używam

Dobry :)

Mam, używam i lubię ten korektor :) miałam spore problemy z cieniami pod oczami, a ten kosmetyk mnie od nich uwolnił. Dośc trwały, nie zbija sie w grudki i nie wysusza skóry.
już nie wyglądam jak zombie :)) troche denerwuje mnie zapach, no ale to chyba jedyna wada.

Używam tego produktu od:ok 7 mcy