St. Ives, Kolagen & Elastyna, Balsam do ciała do skóry suchej i normalnej

St. Ives, Kolagen & Elastyna, Balsam do ciała do skóry suchej i normalnej

Zaawansowana receptura balsamu do ciała stworzona w laboratoriach St. Ives, łączy w sobie proteiny kolagenu i elastyny o intensywnych właściwościach pielęgnujących skórę. Balsam natychmiast przynosi komfort i ukojenie suchej skórze oraz zapewnia jej głębokie nawilżenie. Naskórek odzyskuje swą naturalną miękkość, gładkość oraz naturalną elastyczność. Regularne stosowanie balsamu zapewnia zdrowy i młody wygląd skórze.
Zawiera czystą wodę ze szwajcarskiego lodowca, receptura z wyciągiem ze szwajcarskich roślin, które odżywiają skórę, z proteinami elastyny i kolagenu, które znajdują się w zdrowej, młodej skórze.
Rezultat: Wzrost nawilżenia o 200%, poprawa gładkości i miękkości skóry.
Dostępny w opakowaniach 200, 300 i 400 ml.

Cena: 16zł / 400ml

Ujdzie

Kupiłam ten balsam jakoś tak bez namysłu.
Mam suchą skórę, dosyć problematyczną.
Balsam ładnie pachnie, jest wydajny, tani, ma ładne opakowanie i spoko skład.
Niby ma ujędrniać, ale daje tylko taki lepki efekt, nie lubię tego.
Słabo się wchłania no i jednak wolę całkowicie wolne od chemii balsamy ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

średni i brzydko pachnie

Jak dla mnie balsam jest bardo przeciętny , dosyć tępy ale łatwom się wchłania bez pozostawienia tłustej warstwy. Wydajny i tani. niezbyt dobrze nawilza, po kilku godzinach skóra może byc juz przesuszona. Bardziej nadaje sie na lato niz na z zimę.
Minusem jak dla mnoie jest nieprzyjemny zapach który mi nie odpowiada i który w miarę upływu czasu niekorzystnie zmienia się na skórze.

Używam tego produktu od:kiedyś tam

Nawilża i się lepi

BardZO skuteczny i bardzo przeciętny balsam nawilżający w pieknym i bardzo poręcznym opakowaniu. Natłuszcza, nawilża, pozostawia po sobie pamiątkę; film. Jedni lubią, inni nie. Ja niekoniecznie. Przyjemnie i nienachalnie pachnie, wystarcza na bardzo długo. Bardzo dobry zakup w przypadku niechęci do wydawania pieniędzy.

nawilża

Obecnie zdradzam ten balsam z innym ale chętnie do niego wracam. Doskonale nawilża, skóra po jego użyciu jest mięciutka nie wysusza się przez długi czas. Ma ładny nie drażniący zapach. Bardzo dobry balsam.

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Jak narazie najlepszy

Dobrze się wchlania a skóra jest miekka w dotyku nie ma uczucia lepkosci a zapach tez mi sie podoba i nie tylko mi :)) Sklad kolagen koajrzył mi sie z działaniem przeciwzmarszczkowym ale poczytałam i się dowiedziała ze od 20 lat+ należy stosować kremy z kolagenem bo, działa jak mokry kompres, zapobiegający wysuszeniu skóry.
Używam od roku
Żadnego produktu dobrego w tak niskiej cenie nie znajdziecie :))

polecam

Mnie ten balsam bardzo przypadł do gustu, nawilża, zmiękcza i nie mam po nim uczucia tłustości. Zapach bardzo mi się podoba, ale jest dość charakterystyczny (więc lepiej powąchać przed zakupem:) Nie pamiętam już za ile go kupiłam, ale coś ok..8 zł więc cena niewysoka, a produkt wg mnie naprawdę bardzo dobry. Konsystencja jest "leista", dzięki temu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Najprawdopodobniej kupię go ponownie, ale na razie kupiłam inny-chciałam znaleźć coś z lepszym składem (czego po namyśle żałuję,bo może ten co kupiłam teraz ma lepszy skład, ale St. Ives lepiej mi sie stosowało)
Używam tego produktu od: ok.roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Jakby ktoś chciał to napiszę skład :
Składniki (INCI): WATER(AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL(PARAFFINUM LIQUIDUM), PROPYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, GLYCOL STEREATE, STEARAMIDE AMP, PETROLATUM, DIMETHICONE, ACETYLATED LANOLIN ALCOHOL, CETYL ACETATE, GLYCERYL STEREATE SE,TRIETHANOLAMINE, CETYL ALCOHOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) EXTRACT,PRIMULA VERIS EXTRACT, SAMBUCUS NIGRA FLOWER EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT,MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, CARBOMER, TETRASODIUM EDTA, SORBITOL, HYDROLYZED COLLAGEN, HYDROLYZED ELASTIN, TOCOPHERYL ACETATE, TRITICUM VULGARE(WHEAT) GERM OIL, PANTHENOL,PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, FRAGNANCE(PARFUM), HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, RED 33(CI 17200), RED 4 (CI 14700), BLUE 1 (CI 42090), YELLOW 5 (CI 19140).

poprawny

Balsam nawet dobrze nawilża,jednak nie odpowiada mi jego konsystencja:jak dla mnie jest zbyt wodnista.Po użyciu przez jakiś czas czuję,że mam go na skórze.Nie podoba mi się zapach tego kosmetyku,ale nie jest on aż tak nieznośny i dosyć szybko znika.

Używam tego produktu od:miesiąca

Doskonały!

Używam duetu żel pod prysznic+balsam i jestem bardzo zadowolona. Skóra jest nawilżona, miękka, gładka na długo. Fajna konsystencja, ładny zapach. Niezły skład jak na produkty z niższej półki cenowej. Polecam!
Nie wiem czy jeszcze kupie, bo takie produkty zwykle kupuje przypadkowo kierujac sie np. promocja w markecie, albo ładnym zapachem.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/2

Nuda

Do zakupu zachęciła mnie koleżanka, która balsam bardzo zachwalała. Zapach bardzo mi się spodobał, jednak po dłuższym używaniu stał się nieznośny. Przypomina mi gumę Donald. Muszę przyznać, że balsam bardzo dobrze pielęgnuje skórę. Świetnie nawilża, wygładza i zapobiega wysuszaniu. Opakowanie jest praktyczne do czasu. Teraz, kiedy zostało go mniej niż połowa, opakowaniem muszę potrząsać żeby coś uzyskać ;). Balsam jest wodnisty, szybko się wchłania, jest wydajny, a zapach długo utrzymuje się na skórze. I właśnie gdyby nie ten zapach balsam dostałby 5 gwiazdek. Polecam, ale powąchajcie przed zakupem.

Ilość zużytych opakowań: 75 % z 300 ml

Świetny balsam!

Kupiłam go w promocji za 6,99zł. Jest idealny, dobrze się wchłania, pozostawia co prawda ochronną warstwę lecz nie klei się ona i w niczym nie przeszkadza. Jeden z najlepszych balsamów jakie stosowałam, nawilża rewelacyjnie, zmiękcza skórę, na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę. Zaczęłam też wypróbowywać inne kosmetyki z tej firmy i muszę przyznać że są godne polecenia!

Ilość zużytych opakowań: 1 - na razie...

Mój KWC!

Wyleczył mnie z bardzo suchej skóry kolan i łokci. Nie natłuszcza, szybko się wchłania. I ten wspaniały zapach, który na pewno wszystkim nie przypadnie do gustu.. Zapach mojego dzieciństwa.. ;)
Ponad to cena też nie jest wygórowana, wydajny.

Używam tego produktu od: miesięcy

Moze byc

Balsam sam w sobie nie jest najgorszy.
Pomogl uporac mi sie z naprawde bardzo przesuszona skora.Zapach ogolnie mi sie podoba,choc szkoda,ze jest tak szybko ulotny.Bardzo dobrze i szybko sie wchlania.Jedyny minus to ja dla mnie jest za zadki,cos w rodzaju mleczka,a niestety nie tego oczekuje od balsamu.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie