Matrix, Amplify, Volumizing Color XL Shampoo

Matrix, Amplify, Volumizing Color XL Shampoo

Jedyny w swoim rodzaju szampon nadający objętość, połysk oraz przedłużający trwałość koloru. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, zwłaszcza tych farbowanych, zawiera filtry UV które zabezpieczają kolor przed blaknięciem.
Zwiększa objętość i puszystość włosów wraz zastosowaniem, w sposób bezpieczny i delikatny dla farbowanych włosów.

Jak za tę cenę to NIE.

Szampon ładnie pachnie, jak zresztą wszytskie produkty MATRIX, lubię ich zapachy, wygodnie się go stosuje, fajna buteleczka, dość wydajny.
ALE koszt 50 zł to duzo za dużo, bo w sumie nie robi nic innego z włosami co zwykłe drogeryjne szampony.Wiadomo, że włosy farbowane to włosy przesuszone, ale ten szampon ich nie nawilża, nie sprawia, że są fajne leiste, mięsiste, SZAMPON ZA TAKA CENĘ I PROFESJONALNY POWINIEN SPEŁNIAĆ TE WARUNKI, dodatkowo trochę usztywnia włosy co potęguje efekt przesuszenia zamaist je nawilżać.

Objętość? czy ja wiem, ogólnie mam włosy pełne objętości nie są przyklapnięte, ale po tym szamponie nie zauważyłam, zeby była jeszcze większa i w sumie dobrze, ale moja mama i siostra, które objętości na włosach nie mają tez nie stwierdziły, zeby dawał takowy efekt.

Ochrona koloru? Może jakaś i jest, włosy po nim sa trochę bardziej błyszczące, ale nic spektakularnego, zwyczajnie jak po zwykłym, dobrym drogeryjnym szamponie.
Ja rozjaśniam włosy więc może i zbyt wiele oczekuje od tego szamponu, ale z drugiej strony moja mama w ogóle nie farbuje, moja siostra farbuje na ciemne kolory i tez nie uważały, żeby ten szampon był jakiś lepszy od zwyczajnych.

Na pewno nie jest to szampon, który zregeneruje włosy i sprawi, że będą one wyglądały na zdrowsze, przynajmniej u mnie się tak nie stało, miałam po nim zwykłe, zadbane włosy, ale to raczej dzięki prostownicy niż dzieki jemu, a naprawdę są takie szampony, które potrafią sprawić, ze włosy wyglądają piękniej niż zazwyczaj.

Używam tego produktu od:Kilka mies temu
Ilość zużytych opakowań: Duża butla razem z odżywką

dobry

Bardzo dobry szampon, klarowny, gesty, wydajny. Ładny zapach, na dłuższą metę włosy bardzo się poprawiają, błyszczą, dobrze się układają. Przy moich włosach efekt jest dobry przy podwójnym myciu - mam wtedy spokoj na 2 dni. Efekty nie są spektakularne,ale przy samym szamponie i odżywce nie ma na co liczyć na cuda- przy root lifterze pewnie byłoby o wiele lepiej.
Po użyciu nie stosują pianek itp, jedynie krem termo na końcówki i ew. odrobina lakieru na grzywkę.
Nie wypadają mi po nim włosy, jak po innych szmponach typu Volume

Ilość zużytych opakowań: 750ml

kochany szamponik :D

plusy:
-ładny zapach
-dobra konsystencja
-wydajny
-cena nie jest zbyt wygórowana
-włosy po nim przepieknie błyszczą!
-włoski wyglądaja na silne i zdrowe
-baaardzo łagodny
-nie uczula! pod tym względem super w porównaniu z wieloma nawet aptecznymi...
-troszkę usztywania włoski,ale daje to na + bo wtedy dobrze się układają :)
-włosy po nim są puszyste i ma się rzeczywiście wrażenie,żę jest ich więcej
-blask,blask i jeszcze raz blask :D który przywraca włosom farowanym,zmęczonym,zniszczonym

minusy:
-włoski może troszkę częściej trzeba myć,chyba troszkę obciąża,ale nie jakoś wybitnie

Używam tego produktu od:skończyłam jedno,dokupie kolejne,starczył bodajże na 2 miesiące

drogi i bez rewelacji

Od czasu do czasu coś mnie podkusi żeby dla urozmaicenia kupić jakis inny szampon. I tak właśnie zakupiłam ten z serii matrix.

Szampon polecany przez fryzjerów, nie dostępny w zwykłej drogerii, pozytywne opinie na wizażu.
Zakupiłam przepełniona entuzjazmem i wizją burzy puszystych włosów

No i rozczarowanie które nie minęło po kilku myciach.
W zasadzie zgadza się tylko jedno, włosy są puszyste, nieobciążone... ale to jedyna zaleta tego szamponu. No i może jeszcze ładny zapach.
Strasznie nie podoba mi się że włosy są po nim suche, szorstkie, trochę sianowate a jak bym nie dała odzywki to bym ich pewnie w ogóle nie rozczesała...
Jest wiele lepszych szamponów które można kupić w zwykłej drogerii za 7-10zł i włosy będą równie puszyste a do tego miękkie, lśniące i gładkie. Żałuje więc że za te pieniądze nie kupiłam szamponu fructisa albo dove i jakiejś maski
Nawet moja mama po umyciu stwierdziła że miała już ładniejsze włosy gdy umyła je tanim ziołowym szamponem z pokrzywą, który kosztował 3zł...

Używam tego produktu od:2mies

Rozczarowanie :(

Totalna porażka! Włosy po tym szamponie mam suche i bez połysku...
Polecała mi te kosmetyki koleżanka i srogo się rozczarowałam :(
Juz lepiej działają zwykle , "marketowe" szampony ...

Używam tego produktu od: tygodnia

w porządku

Szampon całkiem dobry, nie wysusza, nie podrażnia skóry głowy- jest przezroczysty, lekko niebieski, przyjemnie pachnie i jest o wiele lepszy od tych marketowych. Co do ochrony koloru- na pewno farba nie blaknie szybko. Oczywiście bez balsamu lub odżywki się nie obejdzie przy dłuższych włosach. Polecam !

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: butla 1,5 L

I tak i nie

Zuzylam mega butle 1,5 litra i...zapach bajeczny,konsystencja tez ale nie zauwazylam specjalnego oddzialywania na wlosach.W sumie spodziewalam sie bardziej widocznych efektow a tak..wazne,ze nie wysuszyl,nie podraznil skory glowy,nie powoduje przetluszczania oraz wlosy sie nie elektryzuja.
Ponownie juz go nie kupie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań1,5l butla

Warto

Bardzo dobry szampon do włosów. Rzeczywiście włosy po umyciu są bardziej puszyste, błyszczące, łatwiej się układają i rozczesują. A co najważniejsze ten efekt się utrzymuje. Nie przyspieszył przetłuszczania się włosów. Nie wysuszył ich. Aczkolwiek dla włosów rozjaśnianych jego właściwości odżywcze okazały się trochę za słabe. Wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 300 ml

Fajny!

Szamponik dobry, dobrze myje włosy, oszczyszcza, jest bardzo łagodny. Ma śliczny zapach. Butelka wygodna, poręczna. Szampon dobrze się pieni, nie podrażnia skóry głowy, nie powoduję łupieżu... Dobry!

Używam tego produktu od:Pół roku temu

na co dzień ok

Używałam tego szamponu jakiś rok temu. Mam zdrowe, bardzo gęste i mocne włosy, więc cudów na mojej głowie nie trzeba ;) Matrix sprawdził się jako szampon do codziennego mycia. Nie podrażniał skóry głowy, włosy były miękkie, puszyste i lśniące, łatwo było je rozczesać. Butla jest duża (jak dla mnie za duża) i pewnie dlatego wystarczył mi na ok. 7 miesięcy. Do tego cena jest na prawdę niska, jak na kosmetyk profesjonalny. Przyznaję tylko 3 gwiazdki, ponieważ zawsze po myciu stosuję dobrą odżywkę i nie wiem na ile rezultat był efektem szamponu, a na ile odżywki ;)Używam tego produktu od: przez 7 miesięcy

Rozczarowanie

Kupiłam ten szampon, bo według zapewnień producenta miał - podkreślać kolor, dodawać objętości cienkim włosom i ogólnie wzmocnić ich kondycję. A efekt po użyciu? Rozczarowanie. Szampon ten oprócz ładnego zapachu nie posiada żadnych innych walorów. Włosy są oklapniete, matowe i na pewno w żaden sposób ich objetość nie została powiększona. Rozczarowanie tym większe, że jest to niby profesjonalny kosmetyk, do nabycia w salonach fryzjerskich. Zdecydowanie odradzam zakup.

jestem na TAK

Może rzeczywiście nie robi wielkich cudów ale przy moim częstym rozaczarowaniu produktami profesjonalnymi do włosów (zwłaszcza kerastase i loreal professionel) byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona. Używam go zawsze z odżywka z tej serii, pozatym włosy i tak myje czodziennie i codziennie układam, więc w tych warunkach spisuje się na 5+. Ma piękny zapach, jest wydajny, włosy po nim nie dość że mają zwiększoną objętość to jeszcze ładnie się błyszczą, co rzadko się zdarza przy szamponach tpu volume. Pozatym cena jets abrdzo przystępna, polecam