Neostrata, Neoceuticals, Spot Treatment Gel

Neostrata, Neoceuticals, Spot Treatment Gel

Żel przeciwtrądzikowy. Zawiera 2% kwasu salicylowego, NeoHydroxy Complex kwas o-acetylomigdałowy, cytrynowy i winowy) oraz octan retinolu. Stosować miejscowo na zmiany grudkowo-krostkowe. Przeciwdziała stanom zapalnym i ropnym. Opróżnianie krost następuje na wskutek podprogowej epidermolizy.

ciekawy bubel

Krem mnie trochę rozśmiesza. Otóż preparat na wypryski powoduje...,ze one stają się większe! Otóż zamiast przygasić w większości przypadków moje krosty zaczęły rosnąc po posmarowniu tego specyfiku hmm efekt niby fajny bo to chyba ten efekt oczyszczania ujść gruczołowych tylko problem jest z tym co ja mam poźniej zrobić z takim pryszczem? Otóż najpierw sie powieksza a poźniej nic się z nim nie dzieje...nie przygasa. Taki efekt to ja sobie mogę zrobić nic nie używając(tzn przygaszających kremów, kóre likwidują pryszcze). Może i jest to ciekawy produkt no właśnie to oczyszczanie bo mało jest takich produktów na rynku ale czy to jest potrzebne? Może gdybym kupiła kilka takich kremów i używałabym tylko tego przez naparwdę długi czas stwierdziłabym ,ze tak. Daję aż jedną gwiazdkę za ten efekt,, oczyszczania\'\'pryszczy.Jednak preparat ma wiele minusów:
-jest drogi kosztuje ok 100 zł!
-jest bardzo niewydajny(mi wystarczył na niecałe 2 tyg! a używałam go tylko punktowo), tubka wydaję się dosy duża a tu takie zaskoczenie
-raczej nie przygasza pryszczy mimo kwasu salicylowego
-dosyć mocno wysusza skóre, nabawiłam sie małych ranek,
-klei się więc nie da się używać na noc bo rano jest już starty, w dzień tymbardziej nie da się go używać
-u mnie zostawia przebarwienia
-mocny zapach, ogólnie preparat jest mocny nie wolno stosować blisko skóry oczu bo pieką ale wsumie to normalne więc to tylko taki mały minusik

Skuteczny

2% kwasu salicylowego robi swoje - żel zasusza i złuszcza wypryski, co przez dzień-dwa nie wygląda estetycznie, ale stan zapalny jest "zgaszony" niemal natychmiast, a dzięki złuszczeniu ślad po "przykrej niespodziance" szybciej znika. Jako preparat punktowy jest świetny, chociaż niezbyt przyjemny w użyciu. Bardzo gęsty, klejący, nie nadaje się do nałozenia pod makijaż, chyba że się go bardzo starannie wmasuje. Bardzo wydajny, co trochę łagodzi szok z powodu jego ceny.
Ta koszmarna cena to główny powód mojego "nie-wiem-czy-kupię", bo faktycznie żel ten nie zawiera jakichś niespotykanych rewelacyjnych składników, więc pewnie są i inne o podobnych właściwościach, lecz tańsze.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Klei się

Zakup tego żelu okazał sie dla mnie niestety niewypałem. Działa bardzo delikatnie i słabo sobie radzi z większymi wypryskami. Na dodatek okropnie się klei, więc nie wiadomo jak go stosować: na dzień pod makijaż zupełnie sie nie nadaje, a na noc zostaje na poduszce.

Dość dobry

Zużyłam jedno opakowanie tego żelu i nie przewiduję powtórki - owszem produkt dość dobry, ale cena sprawia że więcej tego zakupu nie powtórzę, w końcu jest sporo skutecznych preparatów punktowych za ułamek tej kwoty. To dobry preparat - ale nie jakiś rewelacyjny. Mocno złuszcza skórę i działa antybakteryjnie, radzi sobie z mniejszymi wypryskami i grudkami, nieskuteczny w przypadku grubych podskórnych guli. Mocno złuszcza skórę, pomaga pozbyć się drobnych plamek po pryszczykach. Mimo wszystko dość mocno wysusza skórę, radzę stosować naprawdę tylko w miejscu wyprysku. Średnio wydajny