Soraya, Słońce - Balsam do ciała brązujący z wyciągiem z orzecha włoskiego i aloesu

Brązujący balsam do ciała z wyciągiem z orzecha włoskiego zapewnia otrzymanie delikatnego, brzoskwiniowego odcienia skóry. Nowoczesna formuła opracowana przez Europejskie Centrum Badań i Rozwoju Soraya zawiera:
- wyciąg z orzecha włoskiego, który zawiera barwnik juglon delikatnie przyciemniający karnację skóry i powodujący, że nabiera brązowo-brzoskwiniowego kolorytu
- aloes, który zawiera wielocukry, sole mineralne, witaminy o działaniu przeciwzapalnym, regenerującym i głęboko nawilżającym. Przynosi ulgę skórze, uelastycznia i nadaje jej miękkość. Chroni przed wysuszeniam.
- specjalny czynnik brązujący DHA, który nadaje skórze ładny, naturalny kolor opalenizny bez narażania jej na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego.
Badania kosmetyczne pod kontrolą dermatologa dowiodły, że po stosowaniu balsamu skóra nabiera zdrowego kolorytu (u 97% kobiet) i jest lepiej awilżona (64%kobiet).
Balsam łatwo się rozprowadza i wchłania. Nie pozostawia uczucia lepkości. Skóra nabiera zdrowego blasku. Balsam utrwala i wyrównuje opaleniznę, sprawia, że skóra staje się jedwabiście miękka.

Słabizna

Mój pierwszy brązujący balsam. Znalazłam kilka dni temu jakieś jego resztki i postanowiłam go ocenić.

W porównaniu do innych tego typu balsamów, ten śmierdzi samooplaczem najbardziej. Dosyć kiepsko się wchłania i rozprowadza. Brązuje, ale powyższe wady jak dla mnie go dyskwalifikują. Nie polecam.

Na plus można zaliczyć jedynie cenę i wydajność.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 99% pierwszego

taki sobie

balsam jak wiekszosc tego typu smierdzi i efekt opalenizy pojawia sie po drugim uzyciu. i jesli na tym poprzestaniemy i uzyjemy go ponownie za tydzien to bedzie ok, ale jesli nalozymy go na skore po raz trzeci czy czwarty z rzedu bedziemy wygladali jak chinole...chociaz uwazam ze i tak ten balsam jest lepszy od J&J...

Używam tego produktu od: pare m-cy

przecietny

zadne cudo. niby opala, nie tworzy smug, łatwo sie rozprowadza.ale z drugiej strony smierdzi< bo napisac ze brzydko pachnie to stanowczo za mało>, nie nawilza. Jednym słowem przecietny, raczej nie kupei powtórnie, bo lubie testowac nowosci

Używam tego produktu od:roku

Feee

Okropne śmierdzi ! Skóra jest po nim strasznie pomarańczowa i robią się smugi... Na pewno więcej go nie kupię. Całe szczęście, że dostałam go w prezencie. Nie daję jednej gwiazdki gdyżjest bardzo wydajny (co chyba w moim przypadku minusem było...)

Używam tego produktu od: Nie pomiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 całe niestety

bdb ;)

Jest to narazie najlepszy z balsamow brązujących z ktorymi mialam do czynienia (a bylo ich juz kilka) Otoż:

+Fajnie brazuje-opalenizna jest złocisto-brązowa, a nie paskudnie pomaranczowa
+opakowanie funkcjonalne-miekka tubka dzieki czemu mozna bez problemu wydobyc kosmetyk do konca
+niska cena
+wydajny
+nie schodzi nierownomiernie
+nie robi strasznych smug i plam (czasem sie zdarzały ale mysle ze to z powodu mojego nieumiejetnego rozsmarowania)

Minus:
-zapach- typowo samoopalaczowy. za to gwiazdka mniej.Jednak balsamu uzywalam na noc i nie byl tak nachalny, rano prysznic i nie bylo źle;)

Moge z czystym sumieniem polecic ten balsam. Na mojej skórze swietnie sie sprawdził:):)

Używam tego produktu od: maj-czerwiec-lipiec 2006
Ilość zużytych opakowań:jedno

okropny zapach psuje wszystko

Śmierdzi jeszcze gorzej niż Holiday Skin J&J. Ten zapach jest po prostu porażający i za nic nie chce "zejść" ze skóry. Poza tym balsam jest w miarę ok.
Ładnie brązuje i w sumie nie zostawia smug. Szkoda, że praktycznie nie nawilża.

polecam przed solarium!!

Używam tego balsamu przed pójsciem na solarium. Wychodze od razu brązowa, moja skóra nie jest przesuszona, opalenizna utrzymuje sie dłużej. Naprawde polecam przed opalaniem!

Używam tego produktu od:około 2 lat

nawet lubię

No cóż- ma swoje wady, ale jak na razie jest moim faworytem na rynku. Lubię go za to, że daje ładny kolor już po pierwszej aplikacji i nie zostawia żadnych plam i smug. Poza tym dobrze nawilża i ładnie wygładza skórę. Niestety okropny zapach utrzymujący się nawet następnego dnia ciężko wybaczyć, dlatego stosuję go tylko wieczorem,gdy mam pewność, że poranny prysznic i jakiś inny balsamik pomogą mi pozbyć się tego okropnego zapaszku z ciałka.
Mimo to ciągle do niego wracam, bo szybko i ładnie brązuje.

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:co najmniej 3

fuuuuuuuuj

Okropieństwo pod każdym względem,zaczynając na zapachu kończąc na efekcie,ale pokolei.Zapach jest tak okropny że nie posmaruje się nigdy więcej:duszący,mdły, bardzo czuć smrodek samoopalacza,orzechów:zgniłych bleee.Utrzymuje sie cały dzień-koszmar.Konsystencja w miare przyzwoita.Opakowanie również.Balsam baardzo brązuje co jest wg mnie rzadkie w przypadku balsamów brązujących (np karmel daxa)Okropne plamy w dodatku pomarańczowe.Cięzko i nie równo schodzą.Nigdy więcej go nie użyje.i nie kupie...Jedna gwiazdka za pomarańczową ale nawilżona skóre!

Używam tego produktu od:mc
Ilość zużytych opakowań:1 napoczęte

nie dla mnie

Największe zalety tego balsamu to cena i dość praktyczne opakowanie. Dosyć dobrze się rozprowadza.
Niestety zadania swego nie spełnia :( być może nie nadaje się do mojej jaśniutkiej i dość suchej skóry.
Przede wszystkim zostawia brzydkie plamy i smugi mimo zrobionego uprzednio peelingu. Poza tym:
-długo się wchłania
-wysusza skórę!
-schodzi nierównomiernie.
Zamiast pokazać pięknie opalone nogi, musiałam je chować w spodniach :[

super

zdecydowanie najlepszy balsam brązujący jakiego uzywałam. fajna konsystencja, żadnych plam, naturalny kolorek skóry, niska cena, nawet charakterystyczny samoopalaczowy smrodek nie za bardzo irytujący. daje 5 bez wzgędu na paskudny zapach prezy aplikacji (błe) wybaczam wspaniałomyslnie ;)

Dobry

Mam go i stosuje od czasu do czasu , ladnie brazowi skórę .. ma dobrą konsystencje i jest wydajny ... Najlepiej przed zastosowaniem zrobic peeling Tylko zapach jest niezbyt przyyejmny ale tak to polecam Nie drogi 9 zlotych :)

Używam tego produktu od:niedawna