Dax Cosmetics, Samoopalacz w piance (stara wersja)

Dax Cosmetics, Samoopalacz w piance (stara wersja)

Zapewnia efekt opalenizny bez udziału słońca, nawilża, chroni przed przedwczesnym starzeniem skóry (działa antyrodnikowo), koi i łagodzi podrażnienia. Zawiera wysokiej klasy czynnik brązujący, wyciąg z lilii wodnej, witaminę E i prowitaminę B5. Do każdego rodzaju cery. Nietestowany na zwierzętach.

REWELACJA

Genialny produkt za śmiesznie niską cenę

Plusy:
- konsystencja, postać pianki która błyskawicznie się wchłania
- po kilku chwilach można nakładać ubranie, nie zostawia śladów
- nie zostawia żadnej warstwy, nie czuć go na skórze
- daje przepiękny odcień zdrowej opalonej skóry taki kiedy się opalam jak jestem nad morzem;)

Minusy:
- brak:) no może jeden, wydajność aleee ze względu na cenę to się dla mnie nie liczy:)

Używam tego produktu od: 1 roku

Rewelacyjny, wydajny, w dobrej cenie

Dla mnie jedyny i niepowtarzalny samoopalacz. Używałam różnych kosmetyków i tych droższych i tańszych, ale żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań jak ten. Z samoopalaczem trzeba umiejętnie postępować, trzeba umieć go zaaplikować i przede wszystkim przygotować odpowiednio skórę do nałożenia samoopalacza. Nie pozostawia plam, pozostawia bardzo ładny, naturalny kolor (nie żółty, pomarańczowy, czy jeszcze jakiś sztuczny), efekty są widoczne stosunkowo szybko, utrzymują się około 3, 4 dni maksymalnie. Polecam w 110%

Ilość zużytych opakowań: troszkę ich było

Hmm nie wiem

Trudno go ocenic.Nadaje ladny kolor,jest wydajny,ale...No wlasnie ale,po nalozeniu na reke zaraz zamienia sie w wode!!Poloze go na jedno ramie ,chce nasmarowac drugie i z tamtego zaraz scieka.Na dodtaek nie rownomiernie dziala,przez to ,ze tak szybko robi sie z niego woda nie widac gdzie sie go nalozylo.

wlaściwie nie wiem...

jak go ocenić.Był to mój pierwszy samoopalacz-eksperyment, kiedyś kupiłam i użyłam parę razy. na mojej skórze efekt był raz brązowy a raz taki żółtawo- pomarańczowy... łokcie i kolana były ciemniejsze niż reszta ciała, za to pod pachami miałam białe plamy no i czasami zdarzały mi się białe rękawiczki, ale to wszystko wynika oczywiście z niewłaściwego nalożenia :D w zasadzie to używałam go zimą gdy byłam dość blada (tylko na ciało) i uważam, że efekt był mocny dlatego trzeba naprawdę umieć rozprowadzić ten samoopalacz(chociaż naprawdę nie wiem jak to zrobić np. na dłoniach kiedy efekt jest naprawdę mocny). ja któregoś dnia idąc spać po nałożeniu tego specyfiku obudziłam się z nogami w pasy :D może za wcześnie poszłam spać :P
na szczęście długa kąpiel, cytryna i porządna gąbka zniwelowały nieładny efekt :D
zapach zdecydowanie nieładny, ale to żadna nowość jeśli chodzi o samoopalacz, wydajność taka sobie, łatwo się rozprowadzał, ale trzeba było zrobić to bardzo dokładnie.
myślę, że ponownie go nie kupię, jeśli jeszcze kiedyś zainwestuję w samoopalacz to taki który da bardziej delikatny efekt ;)Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Świetny!

Najlepszy, jaki miałam. Nie opala na pomarańczowo, nie robi smug, plam. Bardzo wydajny! Smaruję się co 3 dni i styka mi na dobre dwa miesiące :). Uwielbiam go!!

Ilość zużytych opakowań: 3,75

Nie polecam dla poczatkujących

Stosowałam już nie jeden samoopalacz i zawsze najbardziej zależało mi na nogach, ponieważ jestem typowym bledziuchem. Skusiła mnie cena i opinie. Rozczarowania nie kryłam i oddałam go w ręce bardziej doświadczonej w "samo-opalaniu" koleżance, choć podobno i ona nie była z niego zadowolona. Po 1: ta dziwna piana, po 2: intensywny zapach spalenizny tuż po aplikacji, po 3: smugi:( Choć nie wiem jak bardzo przestrzegałabym wszystkich zasad przed i w trakcie stosowaniu samoopalacza, po tym konkretnym mam nogi w pomarańczowych smugach:( Nie polecam !!!

Używam tego produktu od: niecałe 3 tygodnie

Właśnie, że dobry!!!!

Najlepszy z moich samoopalaczy, których już trochę było. Super w nakładaniu - szybciutko wchłaniająca się pianka, która nie zostawia tłustej skóry. Pięknie pachnie lilią wodną;) Dzięki konsystencji łatwo się rozsmarowuje, poprostu genialnie! Całe ciało jest nim dokładnie pokryte. Daje szybko efekt opalenizny (już po pierwszej aplikacji). Jest leciutki i nie zatyka porów (brak parafiny w składzie, więc spokojnie smaruję nim twarz;) Zawsze go lubiłam i będę na pewno do niego wracać. Polecam (i odejmuję gwiazdkę za parabeny w składzie!)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

taki sobie

Kupiłam go już kilka razy ze względu na cenę.
Niestety opalenizna jest mało widoczna.
Konsystencja strasznie wodnista, a więc jak atomizer się zepsuje nakładanie jest katorgą.
Zapach znośny-taki wodno-liliowy.
Ogólna ocena 3+

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Taki sobie

Jeśli chodzi o efekt opalenizny to uważam, że spełnia swoje zadanie, jednak problem pojawia się gdy kosmetyk zaczyna schodzic ze skóry. Zamiast zanikać równomiernie pojawiaja sie plamy w różnych odcieniach i bardzo widoczne co nie za bardzo mi pasowało.

Używam tego produktu przez 3 miesiące

nie polecam

Myślałam, że za taką cenę ( a zapłaciłam więcej niż podano) mogę oczekiwać czegoś więcej. Niestety.
Po pierwsze: smugi, plamy, kropki i wiele innych wzorów geometrycznych, których być nie powinno.
Po drugie: strasznie nie wygodnie się rozprowadza.
Po trzecie: zapach! Typowy samoopalacz, który czuć dobre kilka godzin.
Po czwarte: pomarańczowa,nienaturalna opalenizna.

Kupiłam go, bo słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat samoopalaczy w piance. Ale teraz wiem, że już więcej takiego nie będę szukać. I chyba zostanę przy balsamach.Używam tego produktu od:kupiony rok temu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1szego

SUPER!!!

TO STAŁY KOSMETYK W MOJEJ TOALETCE!
ŁADNIE SIĘ ROZPROWADZA,JAK DLA MNIE NADAJE ŚLICZNĄ, "NATURALNĄ OPALENIZNĘ".W PORÓWNANIU Z INNYMI ZDECYDOWANIE WYGRYWA,NIE TWORZY ŻÓŁTEGO EFEKTU.GODNY POLECENIA,TYLKO TEN...ZAPACH :(

Używam tego produktu od:KILKU LAT
Ilość zużytych opakowań:KILKANAŚCIE

Jakieś żarty...

Okropny...

Pierwszego dnia byłam bardzo zadowolona, efekt był prawie natychmiastowy i nie było czuć charakterystycznego smrodku samoopalacza.

Ale po paru dniach... Opalenizna zrobiła się pomarańczowa, a na nogach smugi. Utrzymała się może 4 dni- teraz moje ciało wygląda po prostu na brudne. Na nogach mam koszmarne smugi, na rękach brązowe kropki... Porażka, próbuję to zmyć, szorować, bo wstyd mi się na ulicy w takim stanie pokazać.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 10 dni temu