Ziaja, Krem naturalny oliwkowy (stara formuła)

Ziaja, Krem naturalny oliwkowy (stara formuła)

Jest tłustym kremem do pielęgnacji twarzy. Wygładza, odżywia skórę, ma właściwości natłuszcające i nawilżające. Łagodzi podrażnienia, działa ochronnie na naskórek.
W swoim składzie zwiera m.in. olej z oliwek i glicerynę.

Wielki bubel !

Sięgnęłam po niego, ponieważ potrzebowałam czegoś na szybko. Trafiło na niego, ponieważ nie miałam dużych wymagań i sprecyzowanych oczekiwań, a on przyciągnął mnie swoją ceną :) Niestety zużycie go było dla mnie męczarnią. Na jego cenie i dostępności chyba kończą się wszystkie zalety. Kompletnie nie sprawdził się dla mojej mieszanej cery. Niestety zapychał mnie, skóra była bardzo tłusta. W rezultacie posłużył mi jako krem do rąk, chociaż nawet wtedy denerwował mnie swoim mocnym zapachem, który mi nie przypadł do gustu :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

SoS dla Suchej Skóry i AZS

Jeżeli któraś z was lub któryś z was ma bardzo suchą skórę twarzy, boryka się z AZS , naprawdę polecam ten kremik.

0> mocno nawilża i natłuszcza cerę

0> wydajny (przy codziennym stosowaniu starcza na miesiąc)

0> tani

0> przyjemny oliwkowy zapach

0> nie zapycha

0> nadaje się pod podkład (troszkę trzeba odczekać aby nałożyć podkład, ponieważ jest bardzo gęsty i tłusty)

0> nie uczula i nie podrażnia

0> można go stosować przy AZS, gdyż pomimo zapachu nie podrażnia skóry

Przy długotrwałym stosowaniu kremu, zauważyłam poprawę.
Suche miejsca są o wiele bardziej nawilżone.

U mnie się nie sprawdził

Krem okazał się wielką porażką. Tłusty (a moja skóra lubi się wysuszać), a jednak i tak nie mógł się wchłonąć! Strasznie gęsty, tworzy na twarzy maskę. Po nałożeniu na noc, rano skóra nadal się klei i musiałam go zmywać.
Jedynymi plusami może być śmiesznie niska cena i opakowanie. Ale chyba nie o to chodzi w kremach.

Obecnie używam go jedynie do łokci i kolan, czasem do stóp.
Nie polecam, ale widzę że u wielu osób jednak się sprawdził.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Przeciętny

Krem jest bardzo gęsty, dobrze nawilża.
Minusy to z pewnością straszna lepkość twarzy, która doskwiera przez dość długi czas po nałożeniu produktu, zapycha pory, absolutnie nie nadaje się pod makijaż.
Jest za to bardzo dobry na mrozy, dobrze chroni skórę twarzy (np. stoku - szkoda tylko, że nie ma filtra;) )
Generalnie zakupu nie żałuję, bo cena bardzo przystępna, ale jest to zdecydowanie krem używany " z doskoku", bardzo sporadycznie.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

spełnia obietnice producenta

Producent w przypadku tego kremu nie obiecuje wiele, ale za to wywiązuje się z obietnic.

Używam tego kremu na serum z retinolem i dlatego ważne jest dla mnie przeciwdziałanie wyszuszeniu i podrażnieniom.

Krem jest gęsty i bardzo tłusty. Dobrze się rozprowadza, nie wchłania się całkowicie, zostawia na twarzy tłusty film. Nie przeszkadzza mi to, bo używam na noc.

Ma charakterystyczny, dość intensywny, dla mnie przyjemny zapch.

Nie podrażnia, ani nie uczula.

Co do działania natłuszcza i nawilża - nakładam również pod oczy i zauważyłam spłycenie zmarszczek mimicznych spowodowanych przesuszeniem. Łagodzi podrażnienia.

Plusy za cenę i dostępność.

Generalnie bardzo dobry produkt.

Używam tego produktu od: ostatnio przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale często stał u mnie w domu na półce

Na narty super!

Krem idealnie sprawdza się w mroźne dni na stoku narciarskim. Używam go od dawna, ponieważ Mama mi go poleciła. Mam cerę normalną.
Na inne pory roku dla mnie nie nadaje się gdyz jest za ciężki i za tłusty.

Cena: super tani!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Jestem jak najbardziej na tak, mój faworyt na suchą skórę

Na wielkie mrozy idealny - nawilża i natłuszcza skórę. Spierzchnięta usta są naprawione. Bardzo polecam :)

PLUSY
+ świetnie nawilża
+ cera staje się bardzo gładka
+ cena!
+ zapach
+ bardzo wydajny!
+ łatwo dostępny

MINUSY
- trochę zbyt gęsta konsystencja

Ilość zużytych opakowań: w trakci 1 opakowania, zużyte niecałe 3/4

Dobry produkt

Lubię uzywac go szczególnie w okresie zimowym gdzie skóra jest napieta,zaczerwieniona,przesuszona od kliamtyzacji i mrozu na zewnątrz.

Uzywam go na noc,rano skóra jest gładka.
Na dzień pod makijaż sie nie nadaje bo ejst za tłusty i ciężki.
Cena bardzo dobra.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Średni

Krem jest bardzo tłusty i gęsty.
Cięzko się wchłania i czuję, że po jego małożeniu moja skóra jakby nie oddycha. Jego największym plusem jest zdecydowanie cena i delikatny zapach. W moim wypadku do twarzy się nie nadaje, ale używając go do rąk sprawdza się bardzo dobrze.

Uwielbiam !!!!!!!

Kupilam ja z ciekawosci. Zawsze uzywalam masla kakaowego, rowniez ziaji, jednak tym razem siegnelam po oliwke.
Zapach jest cudowny, co prawda nie taki wspanialy jak maslo kakawowe, ale rowniez jest przyjemny.
Udalo mi sie zauwazyc, ze krem jest troszke ciezszy, jesli chodI o konsystencje, przez to lepiej wydajny.
Cudownie natluszcza buzie, co przy niskiej temperaturze jest wspanialym uczuciem.
Wiadomo, jest to krem tlusty, wiec buzia sie po nim swieci i nawet fluid matujacy na niewiele sie zda w takiej sytuacji (sprawdzalam to juz)
Duzym plusem jest stosunek cena - wydajnosc.
Moge z czystyn sumieniem polecic nawet osoba, ktore posiadaja tlusta cere, tak jak ja. Na zime IDEALNY !!!!!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

źle nie jest, ALE

Za tłusty, za gęsty. Kompletnie mi nie spasował. Mam wrażenie, że moja twarz wręcz go "odrzuca" od siebie.
Zapach na plus, bo nienachalny.
Daję trójkę, bo może jest faktycznie okej dla mocno wysuszonej skóry. Ja nie pokochałam tego kremiku. czekam na zimę i wyschnięte dłonie, może do nich się sprawdzi.

Używam tego produktu od: niecały rok

must have

używam go od wieków. Jest po prostu kosmetykiem który zawsze mam pryz sobie. nie używam go do twarzy, no moze tylko po ekspozycji na słońce po bardzo dobrze natłuszcza wysuszoną skórę, ale lokcie, kolana, jakieś zadrapania są głównym celem tego kremu. Na prawdę warto go mieć zawsze w kosmetycznce (:
Stara jak i nowa formuła są świetne i za tą cene?

Używam tego produktu od: wiekow
Ilość zużytych opakowań: wiele