IsaDora, Perfect Nail Polish (lakier do paznokci)

IsaDora, Perfect Nail Polish (lakier do paznokci)

Nie zawiera składników szkodliwych dla zdrowia (formaldehyd, toluen) i środowiska (D.B.P.) oraz substancji wywołujących alergie (kamfora). Posiada dużą zawartość pigmentów. Zapewnia trwały i intensywny połysk. Szybko wysycha. Dostępny w dużym wyborze kolorów. W zależności od koloru paznokcie malujemy tylko jedną lub dwiema warstwami. Kształt pędzelka ułatwia rozprowadzanie lakieru.
Substancje czynne:
substancje nawilżające - zapobiegają wysuszeniu płytki paznokciowej.

Ma klika zalet

Dostałam ten lakier od mamy, która również go dostała od kogoś, ale zwykle nie maluje paznokci, więc przydał się mnie.
Używałam koloru 79 - pearly silk.

Kolor wyglądał na paznokciach bardzo ładnie, drobinki nadawały ładny połysk bez efektu taniego brokatu. Butelka jest wygodna, ale dla mnie nieco przyduża i nie zdążyłam zużyć jej do końca przed zgęstnieniem lakieru. Pędzelek jest duży, ale odpowiadał mi i wygodnie się nim malowało. Skład wydaje się długi, ale przynajmniej jest wyraźnie napisany na opakowaniu i nie ma trudności z jego przeczytaniem. Trwałość średnia, choć może ciut lepsza niż tańsze lakiery, których używałam.

Nie wiem, czy kupiłabym ponownie, może gdybym znalazła w jakiejś promocji, to bym się skusiła, ale tym razem na inny kolor, bo ostatnio lubię ciemniejsze.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 - pearly silk (79)

fajny na lato

używam koloru 118 orange; mam bzika na punkcie próbowania różnych lakierów do paznokci - ten jest jak dla mnie w sam raz na lato, kiedy ma się nagły kaprys na pomalowane paznokcie a dbałość o perfekcję schodzi nieco na dalszy plan. poza tym, kupiłam go w Pepco za jakieś 7zł, i jak na taką cenę jest naprawdę fajowy ;)

plusy:
- szybciutko wysycha
- super pędzelek (szeroki, świetnie kryje)
- fajny soczysty kolor

minusy:
- smugi po nałozeniu drugiej warstwy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Nawet OK

Gdy go zobaczyłam pierwszy raz w sklepie (posiadam odcień 132 colibri) zakochałam się w tym kolorze. Po zakupie okazało się, niestety, że jest transparentny... Żeby paznokieć był pokryty kolorem, muszę nałożyć 3 warstwy. Jest też dość nietrwały, na moich pazurkach trzyma się ok. 2- góra 3 dni, szybko się też ściera.
Pomimo tego bardzo go lubię za jego pędzelek, praktycznie po 1-2 pociągnięciach paznokieć jest cały ładnie pokryty :)
No i ten kolor...
Myślę, że można go spokojnie używać tak dla połysku i lekkiego kolorku 1 warstwą na co dzień :)

Używam tego produktu od: tak z pół roku

Średniak

Skusiłam się głównie ze względu na piękny, głęboki kolor. Pędzelek wygodny, elegancka buteleczka. Lakier faktycznie schnie bardzo długo. Trzeba przez kilka godzin po pomalowaniu uważać, żeby się nie odcisnął. Nie zawsze mam tyle czasu. Kolor jest dość trwały, jeśli nałoży się dwie warstwy.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

zwodniczy paskud

Kolory piekne, reklamy piekne, no i plus za nietestowanie na zwierzetach.

Teraz caaala gama minusow:
-dlugo schnie,
-jest gumowaty po zaschnieciu,
-efekt pieknych kratek... nie ma co malowac paznokci przed snem,
-zdziera sie, odpryskuje, latwo rysuje,
-szybko gestnieje w butelce.

Nigdy w zyciu. Nic nie pobije Rimmela, Nivei i Chanel. Ostatnio uzywam tego ostatniego, bo 2 pierwsze testuja na zwierzakach.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Ojej

Jakis tydzien temu kupilam sobie piekny malinowy kolor i jak tylko wrocilam do domu pomalowalam nim paznokcie. Nakladal sie ok, wysychal nawet nie tak dlugo, wiec bylam zadowolona. Gorzej bylo po dwoch dniach, kiedy to lakier sie starl, jakbym zmywala conajmniej dzien caly :(
Jednak nie to jeszcze bylo najgorsze, zmywanie tego cuda to totalna porazka. Cale palce mialam brudne, tarlam i tarlam a on zmyc sie nie chcial. Dopiero po dlugiej kapieli rak w mydle i czyszczeniu skory zmywaczem dal w koncu spokoj! Dodam jeszcze, ze przypadkiem przejechalam paznokciem biala kartke papieru, okazuje sie, ze mozna go uzywac jako kredki do rysowania (?). Zostawil czerwona kreske. Ojej!
Używam tego produktu od: tygodnia

Porażka.

Kupiłam ten lakier specjalnie na wesele koleżanki, bo jego kolor świetnie harmonizował z błyszczykiem 06 Toffee tej samej marki, którego miałam zamiar użyć do makijażu na tę okazję. Po nałożeniu jednej warstwy okazało się, że lakier kryje bardzo słabo i w dodatku tworzą się smugi. Nałożyłam więc drugą warstwę, ale efekt w dalszym ciągu nie był w stanie mnie zadowolić. Poprzestałam jednak na tym, bo malowałam paznokcie wieczorem, a lakier nie za szybko wysychał i nie chciałam mieć rano odbitej pościeli. Na drugi dzień nie robiłam rękami niemal nic, a lakier starł się na końcach, jakbym co najmniej myła okna. Ostatecznie zmywałam go tuż przed imprezą i bardzo wkurzona malowałam paznokcie jasnym, "codziennym" lakierem, a ten produkt wylądował w koszu, choć próbowałam mu dawać kolejne szanse.Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze i ostatnie

ok

lakier w zasadzie taki jak kazdy inny, duzy pedzelek wcale nie ulatwia malowania-przeciwanie trzeba sie namachac zeby po palacu nie pomalowac, kolorki ladne ale za taka cene mozna znalezc lepszy

Używam tego produktu od:3m-cy

kiedyś lubiłam

kiedyś kupowałam ten lakier regularnie. cały czas ten sam odcień- piękny liliowy, idealny do francuskiego manikiuru. nazywał się chyba smooth petal albo coś w tym stylu. teraz chyba zniknął, ale ja i tak wolę obecnie różowe odcienie.

trudno mi ocenić trwałość ponieważ nigdy nie miałam ciemnego odcienia, ale jasny wyglądał nienagannie przez tydzień, ale wiadomo, że przy takim odcieniu nie widać pościeranych końcówek. ładnie się błyszczał. jeżeli chodzi o zasychanie w butelce, to miał przeciętną żywotność- na pewno nie był świeży szczególnie długo.

pewnego dnia zakupiłam różowy z drobinkami i to był koniec mojej przygody z lakierami tej firmy- większego bubla nigdy nie miałam i jestem pewna, że w kiosku można kupić lepsze lakiery. mimo że był świeży, to nie dało nim się w ogóle pomalować paznokci. robił takie smugi jakich w życiu nie widziałam. od tego czasu omijam te lakiery z daleka.

Używam tego produktu od: kiedyś przez 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 ?

lipa

Kupilam, bo zamykali perfumerie i mozna bylo nabyc za 1/3 ceny. Wiec dalam z aniego 10 zl i zaluje. Mam kolorek bardzo ciemny bordowy, nie pamietam numeru.
-ciezko sie maluje
- 2 warstwy dlugo schna, a jedna nie pokrywa tak dokladnie
- na drugi dzien zaczynaja sie scierac koncowki a poziej "pieknie" odchodzi platamni
Podsumowujac- lipa, lipa i jeszcze raz lipa.

Używam tego produktu od:

bardzo dobry

obecnie kupilam w promocji dwa odcienie: bezowy i wisniowa czerwien wpadajacą w róż.za kazdy z nich zaplacilam 20 zl.zrobilam to bez zastanowienia poniewaz w lodowce stoi kolejny, niestety juz stary lakier tej firmy. bylam z niego szalenie zadowolona.dlugo sie trzymal i nie odpryskiwal (scieraly sie koncówki).

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:1, kolejne 2 w trakcie

Lakier na lata.

Te lakiery naprawdę mogą służyć latami. Mam dwa różne odcienie, mam je chyba od 6 lat i są jak nowe, nie zagęściły się, szybko wysychają na paznokciu i ładnie &równomiernie się rozprowadzają.
Trwałość jest całkiem niezła.
Hipoalergiczne.
Nie testowane na zwierzętach, co jest dla mnie bardzo ważne.
Najlepsze lakiery jakie miałam do tej pory.

Używam tego produktu od: przynajmniej 6 lat