Vipera, Art of Color, Puder Mozaika

Vipera, Art of Color, Puder Mozaika

Prasowany puder w kartoniku z załączonym puszkiem. Złączone kolory pozwalają pięknym refleksem wzmocnić naturalny efekt. Występuje w dwóch odcieniach - zmikronizowane pastele dla jasnych karnacji oraz beżo-brązy do karnacji ciemnych i opalonych. Po nałożeniu kolor jest jednolity i równomierny. Umożliwa wykonanie makijażu dziennego i wieczorowego.

Dobry

Równie fajny jak Colagge, jeśli nawet nie lepszy. Dodaje twarzy świeżego, zdrowego kolorytu, nie jest widoczny, dobry do poprawek, całkiem długo się trzyma. Drobinki prawie niewidoczne lekko rozświetlają twarz. Kupię jeszcze jak tylko gdzieś dorwę.

jest ok

Wcześniej używałam pudrów sypkich,ale lubię testować różne kosmetyki,więc postanowiłam zakupić powyższy. Plusy pudru mozaikowego:
-ładne odcienie (posiadam do cery jasnej)
-posiada drobinki,ale są one subtelne,nie dają tandetnego efektu (no chyba,że ktoś przesadzi z ilością)
-mozaikę można stosować na wiele sposobów: albo mieszać wszystkie kolory,albo używać pojedynczych jako np.cieni.Ja albo łączyłam wszystkie,dzięki czemu puder matował i lekko rozświetlał buzię,albo łączyłam ciemniejsze kolory i stoswałam tylko na policzki,jako bronzer (efekt delikatny,nie było ciemnych plam).Obietnica producenta spełniona - nadaje się zarówno do makijażu wieczorowego,jak i codziennego
-cena,zapłaciłam niecałe 20 zł
-opakowanie- dla mnie ok,wygodna gąbeczka do aplikacji.
Minusy:
-słaba wydajność- kupiłam w listopadzie,a już prawie się skończył
-mam wrażenie,że pogarsza stan mojej cery:zatyka pory i wzmaga pojawianie się niespodzianek (ale nie jestem pewna,czy to tylko jego zasługa,czy innych czynników).
Ogólnie mogę polecić,nie jest zły,a umożliwia stworzenie na buzi różnych makijaży :).

Używam tego produktu od: listopad 2012

Fantastyczny

Puder zawiera fajne, błyszczące drobinki, które delikatnie rozświetlają twarz. Kiedy się przyjrzeć bliżej, np. na słońcu, to cera jest fajnie rozświetlona. Te drobinki są tylko na wybranych częściach mozaiki, więc czasami bawię się pędzelkiem, aplikuję na niego tę część pudru z drobinkami i używam jako rozświetlającego cienia do powiek.
Puder jest idealny na specjalne okazje – Sylwester, albo inna impreza. Na co dzień używam, kiedy moja skóra wygląda na przemęczoną – wtedy efekt jest zadowalający. Cera jest świeża, rozpromieniona. Taki efekt utrzymuje się przez dłuższy czas. I najważniejsze - cały makijaż wygląda bardzo naturalnie. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: sporo

Rozświetlacz

Kto chce kupić ten puder musi się liczyć z tym, że są tu błyszczące drobinki, które widać na buzi. Nie są one duże, no ale są, więc jak ktoś szuka czystego matu, to ten puder odpada. Oczywiście te drobinki są tylko na niektórych częściach mozaiki, a niektóre części są całkiem matowe. Kto chce się pobawić pędzlem, może nabierać sam mat, sam połysk, lub wymieszać wszystko. Nie używam tego pudru na co dzień, bo służy mi głównie jako rozświetlacz. Fajny produkt, wygodne opakowanie, można go mieć, ale można też spokojnie się bez niego obyć.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Super produkt

Moja cera: trądzikowa, sucha

Nie potrzebuje matowienia więc na ten temat się nie wypowiadam.

Oceniam kolor 102
Puder jest dla mnie świetną alternatywą dla meteorytów G. Mam kilka opakowań ww kulek, jednak nie nosze ich w torebce. Puder vipery jest dla mnie zamiennikiem meteorytów nadającym się do torebki.
Zapach nie ten co w ślicznych kulkach
Opakowanie kiepskie i tandetne,
ale efekt na twarzy zadowalający. Jestem przekonana, że gdyby wypachnić go troszkę i włożyć w piękne metalowe opakowanie to byłby hit.
Puder ma delikatne drobinki. Nie żaden brokat tylko takie drobniusieńkie, zmielone drobinki. Delikatnie rozświetla twarz. Nie jest to rozświetlająca tafla, nie żadne glow ale właśnie takie coś jak w meteorytach.
Moim zdaniem wart jest zakupu. W razie niezadowolenia nie tracimy wszak zbyt wiele :-)

Swoja drogą firma vipera mogłaby wypuścić limitowankę tego pudru w porządnym, metalowym opakowaniu coby i oko ucieszyło i w torebce ładnie wyglądało :-)

Wspaniały!

Przebrnęłam już przez dziesiątki pudrów i zawsze coś było z nimi nie tak. Ten jest w zupełności taki jak oczekiwałam. Uwielbiam w nim absolutnie wszystko! Kolor, naturalność, rozświetlenie, trwałość...

Ilość zużytych opakowań: 1,5

pozytywne zaskoczenie

Moja cera ze skłonnością do alergii ma problem z tolerowaniem pudru. Pewnego dnia trafiłam jednak na Viperę, a w zasadzie to otrzymałam ją w prezencie. Sceptycznie nastawiona do produktu postanowiłam jednak zaryzykować. I co? "bardzo mile rozczarowanie". Puder nie podrażnił mojej cery, spisał się fantastycznie, matował nierówności i niedoskonałości. Lekki, o przyjemnym zapachu. Na pewno do niego powrócę:)

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy

moje KWC

Zalety:
- po nałożeniu kosmetyku cera wygląda świeżo i naturalnie,
-lekki, niezapychający kosmetyk,
- utrzymuje się naprawdę długi czas

Wady:
- niska jakość opakowania i puszku

Zdecydowanie polecam ten produkt. W mojej kosmetyczce zagościł już na stałe. Długo szukałam kosmetyku, który daje ten upragniony efekt swieżosci :)

POLECAM!!!

Wrócę do nie go na pewno!

mam wersję jaśniejszą czyli nr102. Są w nim białe placki rozświetlające z drobinkami, jasny beż i ciemny beż. Puder ten jest naprawdę wielofunkcyjny: zdarzało mi się maziać gąbeczką tylko po białych plackach by podkreślić kości policzkowe, zdarzało mi się tylko po tych jasno-beżowych by przypudrować twarz i zmatowić (bez drobinek). Drobinki są pod światło wydoczne ,ale nie wyglądamy jak bombka choinkowa..stosuję go nawet w ciepłe i słoneczne dni. Dobrze matuje twarz (wytrzymał temp. ponad 30stopni)..ładnie wykańcza makijaż. Sprawia że twarz jest satynowa i "mokry" podkład przestaje się na twarzy lepić...a jednocześnie nie daje kolorku (hurej!!!). Jestem niezwykle blada i zależało mi żeby był transparentny..a ten puder taki jest-nawet troszkę mnie zabiela. przy 1,5miesięcznym używaniu wyżłobiłam sporą dziurę w środku. Opakowanie wytrzymało upadek(wiec jest solidne) ale puder już nie..Rozsypał się, połamał..I przez to kolorki mi się zmieszały i muszę go używać jako sypkiego puderu...Ale i tak polecam. Jest baardzo dobry. Polubiłam go..warto go kupić ,nawet za cenę 20zł jaką zapłaciłam a ja napewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od:1,5miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1 opakowanie i kupię na pewno następne

jakość pudru ok, dodatki no

Używam odcienia 102.
Uważam,że kolory w "mozaice" są dobrze do siebie dobrane, współgrają ze sobą tworząc naturalny efekt. Połyskujące drobinki, dobrze odświeżają twarz, dodając łagodnego blasku, nie wyglądają jak świecąca maska. Puder długo pomaga utrzymać efekt matowości cery, utrwala podkład, a urozmaicone kolory z palety barw pudru zmieniają tym samym z jednolitości, na "żywy" odcień. Wydajność jest porównywalna z kosmetykami tego typu ze średniej półki.
wadami są:
-niska jakość opakowania(zawiasy uszkodziły się po jakimś czasie użytkowania produktu)
- puszek dodany do produktu jest żenującej jakości, rozpadł się na kawałeczki po kilku aplikacjach, radzę mieć w zapasie porządną gąbeczkę!
Jednym zdaniem, produkt dobry tylko dodatki i opakowanie kiepskiej jakości, ale może to przez niską cenę<?>

polecam !!

Zalety :
* świetnie matuje
* buzia wygląda po nim nieskazitelnie
* miły zapach
* dobrze się nakłada dołączonym puszkiem
*cena

Wady :
*opakowanie

Używam tego produktu od:3tyg

POlecam!!

Najlepszy puder jaki miałam. Można dobrać kolor do każdej karnacji, zawsze mam z tym problem a puder dopasowuje się idealnie do koloru cery. Jest lekki, doskonałe krycie, cudowny zapach.

Używam tego produktu od:2 tyg.