Perfecta, Czysta Cera, Antybakteryjny krem nawilżający

Perfecta, Czysta Cera, Antybakteryjny krem nawilżający

Intensywnie nawilżający i witalizujący, do pielęgnacji skóry ze skłonnościami do powstawania zaskórników, wyprysków i trądziku. Polecany do codziennego użytku dla cery tłustej i mieszanej, na dzień lub na noc, bez ograniczenia wieku.
Zawarty w kremie aktywny kompleks ACNE CONTROL hamuje rozwój mikroorganizmów odpowiedzialnych za pojawianie się wyprysków i zatrzymuje rozprzestrzenianie się reakcji zapalnych skóry. W wysokim stopniu obniża poziom wydzielania sebum, dzięki czemu cera staje się czysta i mniej tłusta. Wyciąg z liści mięty pieprzowej bogaty w mentol pozostawia uczucie świeżości, a bogaty w sole mineralne i witaminy B1, B2, PP i C wyciąg z owoców limonki lekko rozjaśnia skórę i pozostawia niewidoczną barierę antybakteryjną. Dodatkowo d-pantenol koi podrażnienia i nawilża. Krem zawiera filtry UVA i UVB. Stosowany codziennie gwarantuje intensywnie nawilżenie skóry oraz skuteczną ochronę antybakteryjną.

Cena: ok. 12 zł / 40 ml

Tęsknie za nim

Używałam jakieś dwa lata temu, był cudowny, dawno nie miałam tak dobrego kremu.

+ buźka była nawilżona
+ matowił, a mam tłustą cerę i mam duże problemy z błyszczeniem
+ krostki mniejsze, rzadziej wyskakiwały
+ cudny zapach
+ śliczne opakowanie
+ podobał mi się jego śmieszny zielony kolor
+ nie był testowany na zwierzętach
+ tani

Nie stwierdzam minusów, nie mogę go od jakiegoś czasu znaleźć w sklepach czyżby wycofali tą serie? Mam nadzieję, że nie , bo lepszego kremu chyba nie zjadę.Używam tego produktu od:dwa lata temu używałam

taki sobie krem

Pierwsze dni byly zachwycajace, super mat i nawilzenie, ale po pewnym czasie juz nie matowil... jesli chodzi o nawilzenie to jak na krem matujacy niezle. a dzialanie antybakteryjene jak dla mnie zerowe.

Używam tego produktu od:2miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno, u juz go raczej nie kupie

średni

Bardzo dziwne mazidło...
Ładnie pachnie,tak limonkowo-mietowo
Nie zauwazyłam zeby byl antybakteryjny ani zeby matowal
nawet nie nawilzal dobrze
ogolnie nie polecam!

przeciętny (z małym +)

bardzo ładny zapach!!! Raczej cytusowy! dobrze nawilża ... Nie zauważyłam jednak powalających efektów matujących, czy antytrądzikowych, ale nie zatyka porów... Generalnie żadna rewelacja, po prostu dobry lekki kremik...

bardzo niewygórowana cena, za naprawdę doskonały kosmetyk. Świetnie obchodzi się ze strefą T, przyjemnie nawilża, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Bardzo delikatny i przyjemny w uzyciu. Dla mnie lepszy niż ten z kwasami, ale tamten też jest całkiem niezły. To na pewno zależy od indywidualnych potrzeb skóry. Dla mnie idealny. NIe mogę na nic narzekać.

niestety nie dla mnie

U mnie niestety ten kremik się nie sprawdził.Owszem strefę T bardzo ładnie wygładził,lekko zmatowił i juz po kilu użyciach widziałam poprawę ,jednak potwornie mnie po nim piekły policzki.Na poczatku myslalam że to reakcja przejściowa, że to minie.Kiedy jednak pieczenie utrzymywało się całą noc i dzień-odstawiłam go.
A szkoda po czółko miałam po nim naprawde ładne.Polecam więc cerom tłustym,niewrażliwym.

w porządku

Dobrze nawilża , choć na początku miałam wrażenie, że lekko mnie piecze, ale szybko to uczucie minęło. Lekko też matuje, ale na super macie mi nie zależy. Łatwo się wchłania i nie pozostawia na twarzy żadnego filmu.Cera jest po nim promienna i rozświetlona.Podkład bardzo dobrze na nim się rozprowadza i trzyma.Konsystencja mi odpowiada, nie za gęsta nie za lekka.Nie zauważyłam po nim wysypu pryszczy, co często mi się zadarzało przy zmianie kosmetyków.Działa tak jak procudent obiecuje "Antybakteryjnie" pryscze w ogóle mi nie wyskakują.
Stosuje go tylko na dzień.
Polecam!

Całkiem całkiem OK :)

Kupiłam go, ponieważ mam żel do mycia z tej samej serii, mysłałam więcm że kremik będzie równie fantastyczny :) Niestety, nie jest do końca taki jak obiecuje producent.
Moja buźka świeci się mimo wszystko niemiłosiernie, jeśli chodzi o likwidowanie wyprysków... zbyt wolno mu to schodzi.
Ale ale ale :) Nie jest żadnym bublem !! Doskonale nadaje się pod makijaż. Jest nawilżający i to mu się bardzo chwali. Ja zawsze miałam problemy ze swoją buźką, która wszędzie jest tłusta, tylko koło nosa i ust sucha jak nie wiem co. A ten kremik ładnie nawilżył te rejony twarzy :) Tak więc makijaż bardzo ładnie wygląda.
Polecam go jako cały fundament makijażu :) Na mnie wygląda bardzo zdrowo i promiennie :)
Aha :) I zapach ma bardzo orzeźwiający i przyjemny !! Aż się miło robi :)