Avon, Foot Works, Anti Friction Balm (Balsam przeciw otarciom stóp)

Avon, Foot Works, Anti Friction Balm (Balsam przeciw otarciom stóp)

Lekki i nietłusty preparat do zapobiegania otarciom stóp spowodowanym np. niewygodnym obuwiem czy zbyt długim marszem. Nawilża, wygładza i chroni skórę stóp. Zawiera odświeżającą miętę i kojący aloes.

JAK GO DOSTAĆ!!!!!!???????? ;)

jest gęsty, wazelinowy ze słodkawym zapachem - i może to byłby minus gdyby nie skuteczność :) świetny na otarcia i suche stopy (naprawde skutecznie użwa go cała rodzina) i mimo twardej konsystencji megawydajny. 1 opakowanie przez 2 lata!

dlatego
chciałabym go dostać ale NIGDZIE w krakowie nie mogę go znaleźć :( w katalogu ani u konsultantek, które mówią że już nie jest produkowany... mógłby mi ktoś dać namiary sklepu (najlepiej internetowego lub z wysyłką) lub odsprzedać swój nieużywany?! pliiiiiz :D

Używam tego produktu od:2lata

działa

Balsam spełnia swoje zadanie - rzeczywiście chroni posmarowane miejsca przed bąblami i zdartą skórą. Balam jest megawydajny, po 2 latach użytkowania (prawie całe lato plus czasami na wiosnę i jeśień) zużyłam ok 1/3 opakowania. Nie podoba mi się konsystencja, jest bardzo twardy, oraz to że jest dość tłusty. Na to lato znalazłam już wygodniejszy odpowiednik - sztyft Compeed

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

okropny

Miałam go z wymiany i całe szczęście, bo gdybym zobaczyła go w katalogu to na pewno bym się skusiła i wyrzuciła pieniądze w błoto. Balsam jest przede wszystkim za tłusty. Nieprzyjemnie się go nakłada. Poza tym trudno przewidzieć kiedy buty nas obetrą i kiedy powinnyśmy się nim posmarować, no, chyba że mamy nowe obuwie. Zapach totalnie mi się nie podobał. Paski sandałków ślizgały się na skórze posmarowanej tym balsamem. Natychmiast wystawiłam go na wymianę i poszedł dalej w Polskę. Dobrze, że Avon wycofał ten bubel z oferty katalogowej.

Używam tego produktu od:używałam tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Nigdy wiecej

Trafil w moje rece przypadkowo na cale szczescie poniewaz ten balsam to nieporozumienie.Nie wiem w jaki sposob ma wspomagac przeciw otarciom stop?????konsystencja zbita,twarda-ciezko sie naklada;okropnie tlusta,nie chce sie wchlaniac i w takim efekcie buty sa wybrudzone na maxa a stopy slizgaja sie jak w czasie sztormu.Mozna zabic sie we wlasnych butach o czym wspominala moja poprzedniczka.
Zreszta zrobilam test z nowymi sandalami i....tak mnie obtarly i tak-wrrrr;na dodatek moje stopy wygladaly jeszcze gorzej bo diabelski balsam podraznil rany dodatkowo.

masakra

To jest smar do samochodu a nie krem do stóp, o tyle mnie zbulwerowało że w katalogu pisze że ma nietłustą konsystencję. Ciężko się nakłada a ta tłusta maź powoduje że stopy ślizgają się w butach. Same buty też są usyfione na dobre.
Wolę mieć otarte stopy do bąbli i gorzej niż się zabić we własnych butach.
Skandal

Skuteczny!

Bardzo dobry i skuteczny krem. Szkoda tylko, ze ma taka gesta konsystencje i ciezko jest go wydobyc z pudelka. W dodatku jest tlusty:(
Ale na prawde dziala!! Przetestowalam go juz na weselach, po kupnie nowych butow i bylam bardzo mile zaskoczona. Zadnych otarc, babli na pietach lub palcach. No i jest bardzo wydajny:)

to działa! :D

cholernie wydajny, uzywam go od roku,co prawda niezbyt czesto a ledwie zeskubalam troszke z gory.
ma przyjemny zapach, na stopach tworzy jakby druga skore. moje stopy maja tendencje do ocierania,ale jak uzyje tego czegos to sie nie zdarza.
troche jest za twardy-ziezko go wyskubac z pudelka zeby nie zostalo wszystko za paznokciami ale efekty sa bardzo zadowalajace.
polecam

dosyć dobry

Ciekawy pomysł z tym produktem, na pewno wiele osób marzyło o czymś takim. Problem w tym, że ja używałam go zwykle dopiero wtedy, kiedy buty już mnie obtarły ;) czyli trochę za późno. Nie chciało mi się go stosować codziennie, a trudno przewidzieć, kiedy człowieka buty będą obcierać (chyba, że wybiera się na długą wędrówkę lub ma nowe buty). Mimo to, dało się zaobserwować jego działanie - przez kolejne dni skutecznie chronił skórę przed dalszym obcieraniem. Ma gęstą konsystencję, jest bardzo wydajny.

Przeciętny

Trzeba by zacząć od tego, że kupiłam go w promocji (jak to w Avonie bywa). Podoba mi się opakowanie- małe, poręczne. Zapach jest nietypowy, ale ja lubię jak kosmetyki do stóp pachną miętą (tu da się wyczuć coś jeszcze). Tłusta konsystencja sprawia, że trudno umyć ręce po nałożeniu tego specyfiku na stópki. Ja używam go na szorstkie pięty i miejsca możliwego otarcia. O ile przed pojawieniem otarć w miarę dobrze chroni, to na wysuszoną i szorstką skórę pięt nie sprawdza się w ogóle. A szkoda, bo myślałam, że skoro jest tłusty to chociaż zabezpieczy przed dalszym wysuszeniem. Jest wydajny. Daję 3 ***, ponieważ jest dość drogi i baaardzo długo się wchłania.