Nivea, Visage, Krem nawilżający na dzień do skóry normalnej/mieszanej

Nivea, Visage, Krem nawilżający na dzień do skóry normalnej/mieszanej

Jest to krem z serii Pielęgnacja nawilżająca - na KW jest już krem z tej serii ale do cery suchej. Postanowiłam wprowadzić ten krem ponieważ stosuję ten od ponad roku i uważam że warto polecić go innym osobom które mają problem z cerą mieszaną.
Krem zawiera:
- kompleks Lactil, który wspiera zachowanie naturalnej równowagi skóry i jej właściwe nawilżenie. Lactil to kompleks pielęgnacyjny bogaty w naturalne substancje nawilżające występujące w skórze.
-Lecytyna i olejek jojoba - wygładzają i odżywiają skórę.
-Witamina E i filtry UVA / UVB - przeciwdziałają objawom przedwczesnego starzenia skóry
- Pigmenty matujące absorbujące nadmiar substancji oleistych likwidując tym niepożądane objawy przetłuszczenia skóry.
Po użyciu kremu skóra jest nawilżona i wygładzona. Doskonale nadaje się pod makijaż. Pięknie pachnie.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Butylene Glycol, Stearic Acid, Sodium Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cera Microcristallina, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis, Hydrogenated Coco-Glycerides, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Lecithin, Panthenol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Sodium PCA, Paraffinum Liquidum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Niacinamide, Glycine Soja, Inositol, Fructose, Urea, Titanium Dioxide, Alumina, Silica, Sodium Carbomer, Sodium Polyacrylate, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Parfum

Cena: 29,90 zł / 50 ml

Zapychacz.

Kiedy powiedziałam pani w drogerii, że mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, ta zaproponowała mi ten krem. Cóż, nie uważam, by był to zbyt dobry wybór.

Krem znajduje się teraz w niespecjalnie higienicznym słoiczku, ale to da się przeżyć. Zapach nie jest szczególny, ale też nie nieprzyjemny - ot, taki znośny. Nawilża bardzo średnio, pozostawia okropną tłustą warstewkę. I co najgorsze, strasznie pozapychał mi pory. Po jego odstawieniu wszystko powoli wraca do normy.

Co do wydajności ciężko mi się wypowiedzieć. Myślę, że jest jednak całkiem wydajny. Zobaczymy, jak sprawdzi się na nogach, bo przecież trzeba go jakoś wykorzystać ;)

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc, obecnie odstawiony.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.

swietny krem

BARDZO WAZNE: najlepiej poprosic o probke w drogerii zanim kupi sie cale opakowanie!

Zuzylam juz dwie tubki tego kremu w wersji dla skory suchej, ale nie bylam z niego zadowolona (krem w wiekszosci przypadkow ladowal na nogach/ramionach). Potem wpadla mi w rece potrojna probka kremow nivea (do suchej,mieszanej i tlustej) i wlasnie ten do miesszanej okazal sie idealny! Mam skore sucha i wrazliwa, wiec bylo to pewne zaskoczenie.

Plusy:
+swietnie nawilza na dlugo
+ladnie sie wchlania
+pojemniczek-tubka jest wg mnie najlepszym rozwiazaniem dla jakiegokolwiek kremu
+jest tani
+ma ladny zapach - typowy dla kosmetykow nivea, ja tam go uwielbiam!
+jest dosc wydajny
+radzi sobie z luszczaca skora na nosie!!!

Minusy:
-zostawia delikatna tlustawa warstewke

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:wersji do mieszanej skory: 1

Nieporozumienie

Nie wiem jak to nazwać, ale na pewno nie jest to krem nawilżający. Daje ten sam efekt co Nivea starego typu (ta w granatowym płaskim pudełku, którą używało się do butów, pięt i na łokcie) - wydaje się, że działa póki jest. Po zmyciu jakby jej nigdy nie było. W zasadzie jest to standard jeśli chodzi o kremy z niższej średniej półki, ale po tak szeroko reklamowanym kosmetyku spodziewałam się więcej.
Jak na krem nawilżający ma koszmarny ciężar, jest tłusty i klejący. Miejsca przesuszone po jego nałożeniu nadal wołają pić i pozostaje uczucie ściągnięcia.
Dobry jako maska - nałożyć grubą warstwę w ciągu dnia, gdy jesteśmy w domu i czekać aż się wpije.

Używam tego produktu od: paru dni.

cienki

Bardzo przeciętny krem.Już lepszy od niego jest zwykły nivea.
Natłuszcza i pozostawia lepką warstwę,nawilża.Nie chce się wchłaniać i ma dziwną konsystencję-jakby woda z olejem cos w tym stylu.Mocno przeciętny.

moze byc

Nie jest drogi, ladnie pachnie ale przez to i moze szczypac (mnie czesto szczypie na polickach). Gesty i skora rzecywiscie nieco sie po nim swieci, ale ladnie nawilza czy tez natluszcza. Wydajnosc w normie...

Stara wersja spox

Używałam zarówno starej wersji w tubce, jak i nowej w słoiczku. Niestety zmieniono nie tylko opakowanie, ale i skład :( Stara wersja była super - krem świetnie nawilżał i matowił na wiele godzin. Natomiast nowa wersja to już porazka producenta - opakowanie niehigieniczne, formuła jakas tłusta, kiepsko się wchłania, skóra błyszczy się już po kilku minutach. Jak można zmarnowac taki dobry produkt??:(

przeciętna przeciętność

Natrafiłam na sporą ilośc próbek w różnych gazetach, więc - chcąc nie chcąc - testuję wersje do mojej i nie mojej cery ;)
Najbardziej odpowiedni, czyli cera normalna i mieszana - nie zirytował mnie, ani nie wzbudził we mnie podziwu. Zapach dziwaczny, typowa nivea + cos kwaśnego. Dobrze się rozsmarował, ale wchłonął szybciej , niz tego oczekiwałam. Juz po chwili twarz była tępa. Może leciutko nawilzona, ale i lekko ściągnięta. Matowa. W sumie - mało przyjemne uczucia, więc nałozyłam nań cos innego...

dla mnie za ciężki

Niestety, spodziewałam się czegoś więcej po tym kremie, ale się zawiodłam. Dla mnie jest jakby za ciężki, buzia mi się po nim świeci jak latarka. Nie mam pojęcia dleczego nie chce się wchłaniać. Mam cerę mieszaną, zmierzającą ku suchej więc myślałam, że będzie wsam raz. Na moje nieszczęście jest bardzo wydajny...

Idealny ..!!!!

Jak dla mnie jest to krem niezastapiony ..Mam skore mieszana i myslałam ze poniewaz jest to krem nawilzajacy ..moja twarz bedzie sie swieci ..Ale tak sie nie stało ..Swietnie nawilza a zarazem matuje na bardzo długo .Ma bardzo ładny zapach . W sumie ten krem ma tylko jedna mała wade ..Zaraz po posmarowaniu nim twarzy ..czuje lekkie sciaganie skory ..ale to tylko tak przez chwilke ..

bardzo dobry i już

Kiedyś miałam ten kremik i pamiętam, że byłam zadowolona (później sięgałam po kilka innych), a teraz wróciłam do niego po nieudanym eksperymencie z Garnier Czysta skóra i widzę, że moja skóra wraca no normy.
Co prawda nie mam matu na twarzy, ale nie błyszczę się jakoś specjalnie mocno, powiedziałabym nawet, że to taki naturalny błysk. Buzia wygląda po nim zdrowo, ma ładny kolor, taka jakby żywsza.
Nie zapycha porów!
No i miło pachnie pod nosem (tak jak każdy nivea, a ja to lubię).
Podkład można nałożyć bez żadnych problemów.
Polecam.

***

Cenię go za delikatność i dobre nawilżenie. Skóra po jego użyciu nabiera blasku i odzyskuje zdrowy koloryt. Ogólnie: bardzo dobry kremik za rozsądną cenę.

Tylko na noc

Jak na krem nawilżający do skóry normalnej i mieszanej wydaje sie strasznie ciężki,konsystencja przypomina krem raczej zimowy.Nie wchłania sie szybko,pozostawia na twarzy nieprzyjemna warstwę. Podkład się na nim wałkuje .
Jednak dobrze nawilża,ja wole kremy lżejsze i postanowiłam ten stosować tylko na noc,bo inaczej zwariowałabym przy codziennym porannym malowaniu.