Cerruti, Cerruti Si

Cerruti, Cerruti Si

Klasyka we włoskim stylu. Pociągający i wytworny. Ma w sobie dyskretną nutę mchu i musującego wina. Legendarny mauretański balsam i uwodzicielską kompozycję ziół, żywicy oraz drzew. Dla mężczyzn o gorącym temperamencie, którzy zawsze mówią ,, tak ``

genialny

Najpierw kupiłam tę wodę dla mojego męża zupełnie w ciemno, badając wcześniej nuty i czytając opinie w KWC. Wszystko mi się zgadzało i podobało, ale szczerze? bałam się tej nuty wina. Nie wiedziałam jakie wrażenia będzie ona dawać, czy np. nie będzie to zbyt kwaśno-gorzka woń.
Okazało się, że nie dość, że butelka w klasycznie stonowanym pięknie, to i zapach bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Po pierwsze, że nie czuć w nim wina w takim wydaniu w jakim się bałam, a po drugie że jest to niezwykle zapach spójny, wygładzony i zrównoważony. Dla spokojnego, eleganckiego i takiego dobrego mężczyzny:), przy czym nie ciapowatego i nie "jelenia":)
W zupełności zgadzam się z opinią Mic - dokładnie takie jest Cerruti Si:ehem:

Si to balsamiczny, oblany słodkim (!) winem, elegancki zapach. Nie kojarzę go z mężczyznami o gorącym temperamencie, bo nie ma w Si nic z szaleństwa i porywczości, a raczej - z mężczyznami o szlachetnym sercu:)
Nie rozwija się jakoś szczególnie, ale trwa uparcie w swoim pięknie.
Intensywny i trwały.

Teraz czas na zmianę, ale na pewno do niego wócimy;)

Używam tego produktu od: mąż używa od około roku

Ilość zużytych opakowań: jedno 90 ml i prawie skończone drugie 90 ml

"...i nie wróci więcej"

"Ale to już było i (na szczęście) nie wróci wiecej" Te słowa utworu znanej polskiej diwy sceny muzycznej pasują do Si jak ulał. :P Nie mam pojęcia dlaczego ludzie płaczą z powodu tego ze zapach przestał byc rozlewany...;)Kochani nie ma nad czym- jest tyle "takich samych" ze możecie sobei darować. A w takiej kategorii cenowej moge śmiało polecić Celine Fever PH czy Ikon-a o niebo ciekawsze. Jedynie co ładne to flakonik...reszta na 2- ;-)Tyle podobieństw do wielu zapachów mniej lub bardziej banalnych że szkoda wymieniać.. Nie uważam, aby była to wada, ale po cóz został Si stworzony? Skoro to kolejny klon wczesniej wylansowanych hitów. Jest przyjemnie, jest poprawnie nie jest słodko, jest do bólu nudno...:/ Znaleźliśmy odpowiedź dlaczego już go nie wyczujemy na nikim za jakis czas. Wąchajac nadgarstek nie mogę nie napisac ze jest zabójczo podobny do Armani Code-a. Choć nie występuje w obu zadna wspólna nuta hmmm. Ale wiecie co czytelnicy...? Skład Si to wielka nieprawdziwa informacja bo ja tam nie wyczuwam imbiru ba tak włąsciwie to mało co wyczuwam z pozostałych podanych przez producenta nut-no moze czuje tam pod sam koniec mech i zapach przeistacza się w coś bardzo podobnego do AVON Essence(czyli coś beznadziejnego). JA płakał nie bede za cerruti.

Rispekt!

Muszę oddać hołd temu pięknemu zapachowi. Jest bardzo bogaty, harmonijny, niezmanierowany, szczery i dobry :) Jakiś taki przyjazny, jakby dla dobrych, spokojnych i lekko nieśmiałych ludzi z charakterem. To drugi taki zapach obok cartier declaration.
Bardzo polecam!

Drewno i wino

Bardzo udany zapach- czuję w nim drewno, żywicę, zioła, wino- przy tym jakaś świeżość (ale nie taka morsko -wodna ani cytrusowa) i przestrzeń, jakiś "głęboki oddech".
Kupiłam ostatnio mojemu mężowi- spodobał mu się, chociaż woli cięższe zapachy, ale ten ma to "coś" urzekającego.

Używam tego produktu od:miesiąca-on używa

cieeepły

opakowanie***
zapach****
Przyjemny,cieplutki,balsamiczno-żywiczny zapach.Jak dla mnie niepowtarzalny,niespotykany,ciekawie rozwija się na skórze,ma coś w sobie...jak na mój gust nie na lato i nie na codzień,raczej na specjalne wieczorne okazje lub wieczorne zimowe wyjścia,super owija ciało niczym wełniany szalik,swoim balsamicznym ciepłem...Dla mnie przywodzi na myśl suszone drzewo,pokryte mchem,skóre rozgrzaną na słońcu a to wszystko oblane tym mauretańskim balsamem;-)Używam tego produktu od:2006
Ilość zużytych opakowań:2/3 z 90 ml

Wytworny, balsamiczno-drzewny

Zapach jest na pewno oryginalny, niebanalny, uniwersalny, "przyjemny" dla otoczenia, bardzo trwały. Mam wrażenie, że nie ulega zbytnim zmianom w ciągu dnia. Czuję w nim nuty drzewno-balsamiczne oraz zapach wina (mniam!). Nie mogę napisać o nim złego słowa. Do tego nie jest popularny, rzadko sie go spotyka. No i można go zakupic w bardzo przystępnej cenie. Same zalety. Ach - no i bardzo estetyczny flakon z drewnianą (!!) zatyczką. Super pasuje to drzewnego charakteru substancji. SAME ZALETY. POLECAM.

Używam tego produktu od: 1 M-CA
Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE 1 FLAKONU

Niepowtarzalny

Powiedziałabym, że jest to zapach typowo drzewny ale nie wiem czy istnieje taki rodzaj zapachu ;) Ale jest piękny, elegancki i uniwersalny. Na każdą okazję i do każdego stroju :) Jest bardzo trwały, chociaż mąż jest w połowie 40ml i chyba zaczyna mi się nudzić, nie wiem jak mężowi, nie upomina się o inny zapach :D Ale kupiłam coś dla odmiany aczkolwiek do tego zapachu będziemy wracać :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 40ml

wspaniały, trochę niedoceniony

Cerruti Si z tego co widać nie są zbyt popularne. Ja przypadkowo natknąłem się na nie w Rossmanie. Powąchałem wnętrze korka /nie było testera/, hm..., ciekawy zapach. Wyszedłem, wróciłem po 10 minutach i zakupiłem. Po paru dniach wpadłem po drugi flakon, na zapas. Po kolejnych paru uzbierałem na trzecią butelkę, ale ... niestety, skończyła się promocja :-<. Ciekawy, niebanalny i trwały zapach, drzewno, korzenno, ziołowo, winny, nie narzucający się, ale wyróżniający z tłumu. Z tych, co to się nigdy nie znudzą. Jeden z moich ulubionych. Polecam miłośnikom niebanalnych, pięknych zapachów. Po prostu klasyka.

Ilość zużytych opakowań:20 ml

Baaatdzo ciekawy

Wspaniały flakon, kryje jeszcze cudowniejszy zapach. Głęboki, drzewny, przynoszący na myśl wakacje w Toskani nieopodal jakiejś winnicy. Zapch bardzo gorący, trwały(bardzo trwały) ale nadaje się zarówno na lato jak i na zimę...
Polcem

Butla:5
Zapch (5)

Używam tego produktu od: koniec 2006
Ilość zużytych opakowań: pierwsza 90

Na lato - jedyne!

Kupiłam Mężowi po recenzji w "Twoim Stylu". On go uwielbia. Ciągle sięga po te perfumy. A przecież jesienią i zimą trzeba odmiany. Mi sie też b. podobają, ale latem, bo gdy chłodniej, to są za krótkotrwale. Swieże, drzewne, skoszona trawa, wiatr i morze :-) Polecam dla partnerów wizażanek.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Nothing special

Tak jak w opisie. Zapach kojarzy sie przede wszystkim z winem. Jest słodki, dodatkowo troche żywiczny, bardzo drzewny. Nie wyobrazam go sobie jako zapach na dzien. Tylko i wylacznie na wytworne spotkania. Choc na wytworne spotkania znajdzie sie wiele lepszych zapachow.

Flakon ładny, ale nie wyszukany - ginie w natłoku innych flakonów, designem napewno się nie wyróżnia i ma brzydki korek.

Przecietniaczek, nie warto placic takich pieniedzy za niego.
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...