Gosh, Star Light Gosh (Puder dekoracyjny nabłyszczający)

Gosh, Star Light Gosh (Puder dekoracyjny nabłyszczający)

Puder dekoracyjny Star Light Gosh można wykorzystać na kilka sposobów: jako cień do powiek, rozświetlacz połączony z innym cieniem albo eyeliner położony szczoteczką na mokro.

Cena: ok. 35 zł

elegancja

Wypróbowałam już kilka razy w poprzednim roku, ostatnio miałam okazję na sylwestra użyć jako wykończenie make-up oczu.

+ trwałe drobinki;

+ dobrze się trzyma, nie rozciera się;

+ nie podrażnia oczu, nie powoduje alergii;

+ świetny efekt! oko nie wygląda tandetnie; skóra lekko się błyszczy, klasa i elegancja. świetnie komponuje się z błyszczącą bluzką, albo sukienką!

+ rozsądna cena;

+ dostępność;

Minus za niewygodną aplikację i opakowanie; nakładanie jest dosyć czasochłonne.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Doskonały!

Skusiłam się na ten cień (później zobaczyłam na opakowaniu, że to "puder dekoracyjny") zupełnym przypadkiem. Akurat była promocja, więc kupiłam kilka kolorów w zasadzie za połowę ceny. I absolutnie nie żałuję. Kolory są śliczne, posiadam: SPA, Funky Iris oraz Green Python. Dobrze mieszają się ze sobą, pozwalając osiągnąć ciekawe efekty. Opakowanie sprawia, że są bardzo wydajne, gdyż posiada taką pokryweczkę z dziurkami :) Długo trzymają się na powiece, nawet bez bazy. Można stosować na sucho i na mokro, w obu przypadkach uzyskując ładny efekt.

Na pewno zaopatrzę się w jeszcze inne kolory tych cieni.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku kolorów

Niezwykle wydajny!

Jest niezwykle wydajny, pięknie sie mieni, nie osypuje się, w zależności od efektu który chce się uzyskać można go nakładać na mokro (bardziej intensywny) lub na sucho jak każdy inny cień (bardziej delikatny). Można go również używać do zdobienia ciała nie tylko jako cienia do powiek. Gorąco polecam:-)

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:nadal jedno

są świetne

Wspanisały ja mam kolor kiwi pieknie sie błyszczy i nie wygląda tandetnie wiec można go używać nawet na codzień.
Są sypkie wieć łato sie je rozprowadza i nawet jak sie troche posypia na policzki to łatwo usunąc go, a resztka nie przeskadza bo bardzo ładnie wygląda i połyskuje.
Trzymaja sie kilka godzin a z bazą to nawet cały dzień!!
łatwo nimi zrobić przydymiony makijaz.
Opakowanie jest wygodne, a cienie są bardzo wydajne i naprawde ślicznie błyszczą :P:P :)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 jeszcze mam połowę

Bardzo dobry :))

Cienie te / lub pudry dekoracyjne/ są badzo dobre. Można uzyskać delikatny lub mocniejszy efekt, w zależnosci od tego w jaki sposób /na sucho czy tez na mokro/nalożymy cień. Długo utrzymuja się na powiece. Kolory są ładne, mozna coś wybrać dal siebie :)

Śliczności :))

Bardzo dobry sypki cień czy puder dekoracyjny (jak kto woli ;) ). Kupiłam go nawet ciut taniej i jestem baaardzo zadowolona. Cień przepięknie się mieni, nie osypuje, długo trzyma się na powiece. Jak dla mnie niezastąpiony na wieczorne wyjścia. Polecam szczególnie kolorek SKY (rozświetlająca biel) !!!