Venus, Balsam do ciała z calcium dla skóry wrażliwej

Venus, Balsam do ciała z calcium dla skóry wrażliwej

Balsam odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, niezastąpiony w pielęgnacji szczególnie skóry delikatnej i skłonnej do podrażnień, Balsam zawiera unikalną kompozycję składników aktywnych: Calcidone (sól wapnia), D-pantenol (prowitaminę B5), Shea Butter o działaniu przeciwalergicznym i przeciwzapalnym, łagodzącym podrażnienia oraz intensywnie nawilżającym i odżywczym. Balsam zapewnia skórze jej delikatną pielęgnację, likwiduje suchość i szorstkość, skutecznie wzmacnia i uelastycznia naskórek, delikatnie natłuszcza i regeneruje. Lekka konsystencja balsamu sprawia, że łatwo i szybko wnika w skórę dając natychmiastowy efekt łagodzący i nawilżający. Codzienne stosowanie sprawi, że skóra odzyska zdrowy wygląd będzie gładka i właściwie nawilżona.

Nie zachwycił mnie

Nie polubiliśmy się. Jego używanie było dla mnie dosyć drażniące, a moge powiedzieć, że dla kosmetyków jestem dość cierpliwa i tolerancyjna,

Używanie - bardzo rzadki, mleczko byłoby tu o wiele lepszym określeniem, maziasta konsystencja, z trudem się rozmarowywał i długo wchłaniał. Zapach nało wyczuwalny, zupełnie neutralny.

Pielęgnacja. Taka sobie - na pewno nie do trudniejszych zadań. Radził sobie średno, pielęgnację skóry można było zauważyć, ale dopiero po dłuższym przyjrzeniu się.

Na plus na pewno jego cena i duża pojemność (aczkolwiek ja czekałam z niecierpliwością aż się skończy - na szczęście zbyt wydajny też nie był). Można wypróbować, ale na rynku jest wiele o lepszych balsamów, nawet w podobnej cenie.

Najlepszy dla cery suchej.

Kupiłam go,przy dość dużych problemach skórnych.Miałam skórę wysuszoną,z tendencją do pękania (zwłaszcza zimą)

plusy:
-cena
-dostępność
-nawilża ! (i to bardzo dobrze)
-łatwy w użyciu
-szybko się wchłania
-ma przyjemny zapach

minusy:
brak

balsamu używam 2 razy w tygodniu,od czasu użytkowania moja skóra się wyraźnie poprawiła :)

Dobra pielęgnacja

Waham się w ocenie tego balsamu między 3 i 4 gwiazdkami, bo z jednej strony zapewnia dobrą pielęgnację likwidując uczucie suchości i ściągnięcia, a nie tłuszcząc zbytnio skóry, a z drugiej - jego konsystencji nie określiłabym jako lekkiej, trzeba się troszkę namasować i poczekać na wchłonięcie, a ja tego nie lubię, oj nie. Dla mnie to kosmetyk na chłodniejsze pory roku, na lato jest za ciężki.
Jest niedrogi i wydajny, zapach ma "taki se", ale nie jest przynajmniej intensywny ani nie utrzymuje się długo.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie połowa

tanie cudo

to mój ulubiony balsam,bardzo dobrze nawilża całe ciało,nawet przesuszoną skórę na łokciach,szybko się wchłania i ma miły zapach,doskonały także po opalaniu,zarówno na słoneczku jak i po solarium.jest bardzo wydajny.skóra po użyciu balsamu jest bardzo miła w dotyku mięciutka,balsam nie pozostawia tłustego filtru na skórze.jest extra-tani,skuteczny i jest go dużo bo aż 400mililitrów.polecam,naprawdę warto spróbować.

przyjemniaczek

Bardzo dobry tani balsamik :)
Ma przyjemny delikatny zapach, jest bardzo wydajny bo ma odpowiednią konsystencje ani nie za rzadką ani nie gęstą dla mnie idealną.Dużaa butelka starcza mi na długo. Dobrze nawilża ja stosuję go na noc i rano mam gładziudką i mięciutką skórę.
A co do butelki to ja ją po prostu na końcu przecinam nożem takich zabiegów nie wymagają jedynie balsmy w słoiczkach;)

Używam tego produktu od:3miesięcy

oj nie :/

Kupiłam ten balsam zachęcona wieloma dobrymi opiniami. Niestety, zawiodłam się.
Balsam ma, wg mnie, odpowiednią konsystencję, tzn. nie jest za rzadki ani za gęsty. Dobrze wydobywa się go z butelki i rozsmarowuje. Bardzo szybko się wchłania, ale pozostawia uczucie napięcia skóry :/ i za to ogromny minus dla niego. Nakładanie kolejnej warstwy nic nie pomaga. Nie zauważyłam żadnego odżywienia, nawilżenia czy regeneracji. Oprócz tego balsam jeszcze bardziej wysuszał moje atopowe zmiany, a producent obiecuje łagodzenie podrażnień i intensywne nawilżanie skóry wrażliwej, likwidację suchości i szorstkości :/ W niedługim czasie po posmarowaniu skóra wołała już o jakieś smarowidło...
Balsam jest bardzo wydajny, ma taki sam zapach jak jego pomarańczowy brat. Niestety, z moją suchą i wrażliwą skórą zupełnie sobie nie poradził.

Czas używania produktu: 2 miesiace

sredni;/

po 1 to okropnie tłusty,jak smalec poprostu!!Jedynym jego plusem jest to ze dobrze nawilza,ale pozostawia po sobie okropnie tłusta warstwe.Tani i duza butla.Nie zagiął mnie:D

Używam tego produktu od:jakiegos czasu:P

Niby szaraczek, a jednak...

Na sklepowej półce to niby z niego taki szaraczek, niepozorny, schowany w gąszczu reklamowanych balsamów, a tu takie zaskoczenie.
Plusów ma sporo:
+ bardzo fajnie koi skórę po prysznicu czy kąpieli, dając przyjemne uczucie nawilżenia
+ dobrze się wchłania, konsystencja dość lekka
+ bardzo tani

Jak dla mnie minusem jest jego zapach ;(, choć na szczęście pachnie raczej w butli, bo na ciele zapach ulatnia się szybko. [To fakt, często się czepiam zapachów, może trudno mi dogodzić ;)].

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy (ale z przerwami)

mile zaskoczona

Dostałam ten balsam w mniejszym opakowaniu jako dodatek - gratis z płynem do higieny intymnej i podeszłam do niego sceptycznie. Jakiś czas leżał na półce w łazience i kiedy skończył się mój balsam postanowiłam spróbować tego. Rezultat: jestem mile zaskoczona, ponieważ balsam ma dobre właściwości nawilżające, szybko wchłania się, ma ładny, nienachalny zapach, nie powoduje zaczerwienienia czy uczulenia skóry. No i ta niska cena....

Godny polecenia

I tym razem nie zawiodłam się na balsamie z tej serii. Używałam jak dotąd wszystkie i ten postanowiłam pozostawić sobie na deser;)

Robi to co ze skórą robić powinien, czyli: dobrze nawilża, uelastycznia i daje poczucie "dobrze nawilżonej skóry" na dłuższy czas. Super moim zdaniem gęsta, treściwa, a jednocześnie nie pozostawiająca tłustego filmu konsystencja. Dobrze się wchłania, jest wydajny. Aaaa i super sprawdza się jako balsam po depilacji. Z powodzeniem może zastąpić większość tych przereklamowanych, drogich kosmetyków po depilacji. Wspaniale chłodzi i koi podrażnioną skórę.

Jedynym minusem, jak zauważyła to poprzedniczka jest opakowanie. Wizualnie nawet nie jest złe, ale wydobywanie z niego resztek kosmetyku to istny koszmar, więc za to odejmuje jedną *.

Ogólnie rzecz biorąc uważam, iż jest to świetny balsam za niewielką cenę i w związku z tym nadal będe go używać. Jest to doskonały przykład na to, że tani wcale nie musi równać się zły;).

warto spróbować

Balsam dobrze nawilża ( jak dla mnie porównywalnie z tym dla suchej cery w pomarańczowym opakowaniu), nie maże się, nie trzeba go długo wsmarowywać, czego nawiasem nie cierpię. Delikatny zapach, wydajność, skuteczność i naprawdę niska cena powoduje, że zagości u mnie na dłużej - nie tylko w dobie kryzysu finansowego.
Trudno wydostać z butelki końcówkę balsamu - opakowanie nie do końca funkcjonalne dlatego 4 gwiazdki.

tani,ale jakosc na piątkę

mam wyrzuty sumienia, że po tanie produkty siegam tylko w kryzysie finansowym ;-)
Venus ma delikatny zapach, gęstą, ,treściwą, ale nietłustą konsystencję. Robi to, co balsam powinien ze skórą ;-)