Dermika, Meritum, Krem nawilżający z witaminami i inteligentnym bioregulatorem odżywczo-wygładzający

Krem nawilżający przeznaczony jest dla osób w każdym wieku do pielęgnacji cery normalnej i suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień, wymagającej dodatkowego nawilżenia i odżywienia. Krem zawiera:

- Bioregulator z witaminami C i E oraz biolipidami, dzięki którym preparat szybko poprawia stan i wygląd cery, działa ochronnie, doskonale spełnia funkcje kremu zarówno na dzień jak i na noc

- Kompleks składników nawilżających - przez wiele godzin utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia naskórka

- Kompleks łagodzący z alantoiną - zapewnia komfort cerze wrażliwej, skłonnej do podrażnień

- Koenzym Q10 - czynnik energetyzujący i dotleniający.

Krem zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia, lekko natłuszcza, działa łagodząco, zwiększa elastyczność skóry.

słabo nawilża

Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, ale niestety słabo nawiża skórę. Nakładałam duże ilości, żeby uzyskać jako takie nawilżenie, przez co krem wydał mi się mało wydajny. Ponadto ma dość nieprzyjemny zapach, co może skutecznie odstraszać. Mam skórę mieszaną (z rejonami skłonnymi do przesuszania) i żałuję zakupu, ponieważ krem się nie sprawdził. Być może jest bardziej odpowiedni dla osób o cerze tłustej.

Tragiczny zapach, działanie na 3+

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego kremu. Skuszona opiniami oraz chęcią posiadania pierwszego krem z Dermiki wybrałam ten oto z "inteligentnym bioregulatorem" (który do tej pory nie wiem do czego służy :rolleyes: ... :D )

do rzeczy:
1. krem ma ładne, solidne opakowanie, wygląda elegancko na toaletce
2. działanie na poziomie kremów do 20 zł? bez spektakularnych efektów ... lekko nawilża, skóra jest po nim miękka, nie zapycha, ogólnie nie takiego poziomu ukojenia oczekiwałam dla mojej suchej skóry :|
3. zapach: t r a g e d i a, pachnie jak babcia po prostu.. to bardzo utrudnia używanie, odechciewa się :(
4. cena nie adekawatna do jakości
5. zapomniałabym o konsystencji: śmietankowa i delikatna, dobrze się rozprowadza, w miarę szybko wchłania, makijaż się pod nim nie roluje

Wątpię że do niego wrócę, gdyż teraz pod lupę biorę
"lily skin" może będzie lepiej.. ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dyskwalifikacja poprzez zapach

Mój krem ma już nową szatę graficzną - mleczne, grube szkło, owalny słoiczek z mleczną nakrętką.
Krem jest naprawdę świetny, ale nie potrafię znieść tego zapachu - jak przeterminowany krochmal z dodatkowym niuchem chemii. Wiem, że zapach to kwestia gustu, ale ja nie mogę się przemóc za żadne skarby. I gdyby nie to, krem byłby moim ideałem.

Plusy:
+opakowanie - ładne i solidne
+świetnie nawilża nawet tak bardzo suchą cerę jak moja
+lekko matuje chyba - nie świeci się po nim twarz w strefie T (mimo że nawet po moim ukochanym kremie mi się zdarza, to po nim nigdy)
+nie podrażnia, a wręcz łagodzi
+bardzo szybko się wchłania
+nie pozostawia tłustego filmu
+bardzo lekka i przyjemna konsystencja - świetnie się rozprowadza
+wygładza lekkie zmarszczki (to jako bonus)
+cena

Minusy:
-zapach (dla mnie autentycznie smród)

Muszę zatem obiektywnie dać mu 4 gwiazdki, mimo że mi już nie posłuży.
Wizażanki, sprawdźcie zapach przed zakupem. Jeśli Wam przypasuje, a macie cerę suchą lub mieszaną, myślę, że pokochacie ten krem.

Obecnie mój najlepszy

Szukałam kremu do twarzy; ale zalezało mi na czymś innym niż pharmaceris i olay...Była w Rossmanie promocja 40% więc kupiłam krem Dermiki - moja mama bardzo sobie chwali remy z tej firmy więc spróbowałam. Szukałam kremu mocno nawilżającego dla skóry wrażliwej. I tak oto odkryłam cudo.

Zalety:
- zapach i konsystencja
- Skóra staje się miękka i gładka
- po 2 tyg używania zauważyłam lekkie wyrównanie kolorytu
- skóra jest matowa, mimo, że to nie jest zadanie tego kremu
- nawilża, nawilża, nawilża
- nie zapycha, nie uczula
- krem wchłania się błyskawicznie

WADY:
- ciężkie, szklane opakowanie - to jedyna wada. Często wyjeżdżam na 2-3 dni i ten słoiczek sporo wazy w torebce

Polecam z całego serca

Ilość zużytych opakowań: 1/8 50 ml

Zimowy pewniak

Ten niepozorny kremik jest zdecydowanie ulubieńcem mojej cery.

+idealnie nawilża-efekt utrzymuje się cały dzień
+pięknie współpracuje z moimi podkładami, pudrami i innymi malowidłami
+nie uczula(a to mój największy problem z kremami)
+faktycznie wygładza!Po dłuższym stosowaniu skóra promienieje

Poza tym jest ogólnie dostępny(każda szanująca się drogeria ma go w ofercie), niedrogi(biorąc pod uwagę jakość) i...polski ;)

Ilość zużytych opakowań: 8/50 ml

Mój ulubiony krem

Pierwsze opakowanie kupiła mi moja mama około dwa lata temu. Potem używałam innych różnych zazwyczaj tańszych i po wielu nietrafionych zakupach postanowiłam wrócić do Dermiki. Oczywiście promocja w Rossmanie na ten krem też zrobiła swoje ;)
+ najważniejsze: moja skóra na twarzy wreszcie nie potrzebuje 10 różnych kremów, bo ten zaspokaja jej wszystkie potrzeby. Policzki nie są suche, a czoło nie świeci się tak
+ kolejna bardzo ważna zaleta: na wiosnę mam różne alergie, atopowe zapalenia skóry itp., robią mi się czerwone place na twarzy, które są przesuszone i niczym nie mogłam ich zwalczyć. Po tym kremie ani śladu.
+ od 2óch miesięcy używam kremu, wcześniej co miesiąc miałam wysyp krost, teraz raz na jakiś czas malutka krostka mi się zrobi
+ konsystencja - krem jest łatwy w nakładaniu, nie za gęsty, nie za rzadki
+ zapach, dla mnie zapach w kremach do twarzy schodzi na drugi plan, jeśli mnie nie odrzuca, to mogę stosować
+ eleganckie, szklane opakowanie (inne niż na zdjęciu) - sprawa mało ważna, ale ładnie prezentuje się na szafce ;)
- jedyny minus to cena, aczkolwiek za to co czyni mojej skórze, to wydałabym nawet 100zł, gdyby tyle kosztował.

Do Dermiki będę zawsze wracać.

Z całym sercem polecam ten krem!

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie 2 lata temu, a po przerwie teraz jestem w trakcie drugiego

dobry na ostrą zimę

Krem kupiłam zanim zaczęła się ta okropna zima. Poleciła mi go sprzedawczyni w jednej z drogerii. Krem idealnie spisuję się gdy trzeba wyjść na mróz. Fajna konsystencja szybko się wchłania ale gdy już nie ma mrozu niestety zostawia efekt tłustości skóry, czego po prostu nienawidzę. Zapach jak z apteki albo jak stare babcine kremy:-) tak mi się kojarzy . Używając go czułam lekki dysonans z tego powodu. Wydajny naprawdę na długo wystarcza. Ale niestety nie nadaje się na cieplejsze dni . Więc muszę wyruszyć na poszukiwania innego kremu nawilżającego.
ocena 3 z plusem za dobrą ochronę zimą

Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

rozczarowanie

Plusy:
*konsystencja(jest bardzo lekki)
*cera staje gładka, przyjemna w dotyku

Minusy
*nie nawilża a wręcz wysusza
*tłuste partie mojej twarzy zaczynają się świecić już po pół godzinie(mimo to skóra jest sucha czuje ściąganie )
*zapach(nieprzyjemny chemiczny ale to najmniejsza wada tego produktu)
*odkąd go używam zaczęłam mieć problem z zaskórnikami

Nie spełnia podstawowego zadania kremu czyli nie nawilża. Całkowicie się nie sprawdził i zdecydowanie pogorszył stan mojej cery. I jeszcze to uczucie ściągania wysuszona cera. Nigdy więcej.

Świetny polski krem

Na wizażu przeczytałam opinie dotyczące tego kremu, zwłaszcza zainteresował mnie motyw, że produkt porównywalny jest z Lancome i postanowiłam sprawdzić to na własnej skórze.
Rzeczywiście jakość jest bardzo wysoka, ogromny komfort stosowania.
Konsystencja jest leciutka, jednakże krem powoduje bardzo dobre nawilżenie i odżywienie skóry.
Stosuję go na dzień pod krem z filtrem, a także na noc w połączeniu z kapsuł. Gal.
Po tygodniu widać efekt ładniejszej buzi. Krem najlepiej działa po zrobieniu peelingu.
Mam suchą skórę z tłustym noskiem i krem wchłania się 15 minut, ale u osób z tłustą cerą ten proces może trwać dłużej, podejrzewam.
Ma delikatny zapach, który dla mnie jest bardzo nieładny, ale punktów nie odejmuję, ponieważ ogólnie krem jest cudowny.
Sądzę, że jest bardzo wydajny, w ciągu miesiąca codziennego stosowania zużyłam go naprawdę niewiele.
Opakowanie ciekawe, inne aniżeli na fotce,zakupiłam chyba nową wersję, to taki szklany ładny, estetyczny, higieniczny słoiczek, w podróż się nie nadaje, ciężki, ale w łazience mu dobrze.
Pozytywne działanie i świetny design opakowania sprawia, że krem zaliczam do czołówki kosmetyków.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry

Jako 30-latka mogę powiedzieć, ze potrzebuje czegoś mocniejszego :) Kremik ogólnie spełnia swoja funkcję, super się wchłania (jak pozostałe kremy Dermiki, które lubię i stosuję) Nie zauważyłam jednak wyraźniej porawy wyglądu skóry, która swoją drogą wygląda przyzwoicie:) Polecam dla kobiet, u których jeszcze nie zarysowują się zmarszczki.

Używam tego produktu od:2009

Bogaty Nawiżacz!!!

Fakt! Firma zmieniła szatę graficzną i opakowania do tych produktów ale zawartość Dzięki Bogu pozostaje na tym samym poziomie czyli bardzo bardzo wysoko. Ten krem jest dla mnie bowiem tańszym i polskim odpowiednikiem Lancoma czy niektórych Diorów. Formuła jest niesamowicie bogata ale również lekka. Krem świetnie nawilża i o dziwo rónież doskonale odżywia. Nadaje się zarówno na noc, regenerując skórę jak i pod make up rano,nie obciążając za bardzo. Strzał
w 10 jeśli macie problemy z przesuszoną skórą i pierwszymi zmarszczkami mimicznymi, bo z nimi również sobie radzi :)Używam tego produktu od: miesiąca

może szkodzić

mam chyba nowszą wersję tego kremu, bo nazwa jest ta sama, ale słoiczek inny...jak na razie zauważyłam tylko same wady
- śmierdzi - jakby był przeterminowany
- zapchał mi pory i mam niestety wypryski na twarzy :(

z zalet - nawilża

być może moja skóra go po prostu nie toleruje, ponieważ żal mi go wyrzucać zużyję na szyję i dekolt, może tutaj szkód nie narobi...

Ilość zużytych opakowań:jedno