Thalgo, Masque Patch Jeuness du Regard [Youthful Look Patch Mask] Płatki kolagenowe pod oczy

W zamkniętym szczelnie opakowaniu znajdują się 2 sztuki płatków na plastikowym talerzyku. Są mocno nasączone płynem (kolagen + wyciąg z alg), lekko tłustawym, ale który idealnie się wchłania. Płatki bardzo dobrze przylegają do skóry, nie opadają i przez 15 min (czas zalecany) można leżeć i relaksować się, ale też np. wykonywać inne czynności. Skóra po zastosowaniu jest świetnie nawilżona, leciutko natłuszczona (ale nie świeci się!), zmarszczki wygładzone. Rewelacyjny kosmetyk, od którego jestem uzależniona i zarażam coraz więcej osób.

oczy to podstawa

Mam hobby polegające na nadużywaniu mimiki
w trakcie rozmów, w związku z czym w
przyszłości czeka mnie botoks, a teraz
postanowiłam zadbać o okolice oczu, ponieważ
uznałam że to ciekawy eksperyment, stąd zakup
płatków Thalgo.
To druga moja rzecz tej firmy. Jestem zadowolona
z eksperymentu, skóra wokół oczu jest jaśniejsza
i zrelaksowana. Efekt widoczny już po pierwszym
użyciu. Płatki są lepsze od tych Sorai i Daxa.
Nawet płatki Shiseido były gorsze.
To chyba kwestia składników.
Podoba mi się pomysł sprzedawania większej ilości
płatków w jednym opakowaniu.

Używam tego produktu od: nie wiem

świetne

Mogę je porównać z płatkami pod oczy Sorayi i Pullanny. Od tych pierwszych różnią sie tym, że nie trzeba ich nasączać i że lepiej trzymają się właściwej okolicy, od drugich miękkością. Czyli sa odpowiednio wilgotne ( wysychaja w trakcie), mięciutkie, przylegają ścisle, nie zsuwaja sie. Ładnie wygładzaja i nawilżaja skóre pod oczami. Oczywiście - ten efekt jest czasowy i nalezy go podtrzymywac ;). Sa dośc drogie, ale zależy z czym porównać. Shiseido to ponad 200 PLN, o ile pamiętam ( ale i tak je wypróbuję ;))
Na razie mam 1 opakowanie - starczy mi na 2,5 miesiaca przy aplikacji 1 raz w tygodniu. A potem kupię kolejne ..
Używam tego produktu od:jakis czas temu

rewelacyjne

Płatki te faktycznie pięknie wygładzaja skórę a wręcz prasują ją i odświeżają moje 27-o letnie spojrzenie. Są bardzo wygodne w użyciu po prostu nakłada się je pod oczy i pozostawia do całkowitego wyschnięcia tzn aż zrobią sie białe.Polecam je szczególnie przed jakimś większym wyjściem bo najlepszy efekt widoczny jest przez kilka godzin. Niestety nie wiem jak działaja gdy uzywa sie ich regularnie ponieważ użyłam ich ok 5 razy. Największą ich wadą jest cena:(

Byłam bardzo zadowolona

Od razu po zastosowaniu widać wyraźną różnicę. Skóra pod oczami jest rozjaśniona, wygładzona i taka miło delikatna. Niestety jest to kosmetyk dość drogi i ciężko go kupić (trzeba się przejść do salonu), oszczędzałam go więc na większe okazje. Ogromna szkoda, że kosmetyki Thalgo nie są dostepne w sklepach!

Co do zamieszczonego tu opisu wszystko sie zgadza, z tym wyjątkiem, że nie uważam, aby płyn, którym nasączone są płatki był tłusty. Odczuwam wilgoć (płatki są naprawdę mocno nasączone), a nie tłusty film.

Forma jest super. Płatki są bardzo dobrze przycięte, w odróżnieniu np. od okrągłych Cooling Mask ArtDeco, których nie sposób skutecznie pod oko przyłożyć. Każdy płatek dokładnie pokrywa to, co ma pokryć i świetnie trzyma sie skóry.

rewelacyjne !!!

Zgłosiłam a na śmierć zapomniałam ocenić.Oczywiście kosmetyk na 6 z plusem!!!!Między innymi dzięku niemu w wieku 30 moja skóra pod oczami wygląda świetnie(to nie moja opinia!!).