Lirene Dermoprogram, Cera wrażliwa, Mleczko łagodzące do twarzy i demakijażu oczu

Mleczko do usuwania makijażu i wszelkich zanieczyszczeń dla cery wrażliwej.
Specjalna substancja aktywna z siemienia lnianego - Sensiline wraz z alantoiną i d-pantenolem zmniejszają uczucie podrażnienia skóry i redukują zaczerwienienia, które mu towarzyszą. Mleczko przyspiesza regenerację naskórka i uodparnia przed podrażnieniami. Nie niszczy naturalnej bariery ochronnej skóry.

delikatne

+ zmywa skutecznie makijaż (podkład EDM intensive + tusz dwuwarstwowy)
+ nie szczypie w oczy! (a mam wrażliwe)
+ nie podrażnia
+ delikatne
+ nie robi krzywdy cerze naczynkowej acz mieszanej z tendencją do zapychania
+ wydajne

- minus to trochę tłusta warstewka, którą zostawia. Ale ja i tak po demakijażu myję dokładnie twarz.

Stały bywalec w mojej łazience, ale od jakiegoś czasu go nie widuje w sklepach. To niedobrze, bo właśnie się kończy. Czyżby wycofali? Jest teraz śmietanka...

Używam tego produktu od: od paru lat
Ilość zużytych opakowań: u la la :)

Dobry dla mojej skóry

Większość mleczek, i tych droższych i tańszych, bardzo podrażnia mi skórę twarzy, i sprawia, że zmywanie makijażu jest koszmarem. To mleczko ma na starcie 3 gwiazdki za to, że zmywam makijaż bez bólu i uczuleń i dodatkowo jedną za cenę. Konsystencja i zapach ok, aczkolwiek mogłoby trochę skuteczniej zmywać ( bo zmycie make-upu tym mleczkiem trochę trwa), no ale pewnie nie byłoby wówczas tak delikatne. To nie mój demakijażowy KWC, bo takowy już znalazłam w postaci mleczka Biothermu,ale w dobie kryzysu sprawdza się całkiem nieźle:)

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Trochę za ciężkie...

Do tego mleczka wracam co jakiś czas, gdy akurat nic innego nie wpadnie mi w oko.
Jest to dobry, łagodny produkt, który nie spowodował żadnych podrażnień na twarzy. Jak na mój gust to mleczko jest trochę za ciężkie i za tłuste. Trzeba trochę potrzeć skórę, żeby porządnie zmyć makijaż. Zawsze po użyciu tego produktu muszę dodatkowo umyć twarz wodą, bo inaczej czułabym się jak wysmarowana masłem, co nie jest przyjemne.

Ogólnie nie jest źle, ale wolę lżejsze mleczka, które łatwiej zmywają makijaż.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny

Kupilam przypadkiem, a nuz widelec i okazalo sie najlepsze i jedyne. Jedyne mleczko ktore mnie nie podraznia, nie szczypie, moge go uzywac bez ryzyka.
Świetnie oczyszcza, caly makijaz, a oczy jak mam nawet wodoodporny tusz do rzes. Jak mi sie czasem wleje do oka niechcacy to nie zaszczypie, nie podrazni, nie zaszkodzi. Buzia po nim odswierzona, czysciutka, cudnie nawilzona.
Nie ma zapachu ani zbednej chemii, ktorej nie toleruje.
Wydajne, dobrze sie rozprowadza, milo sie uzywa.
POLECAM!!!

Używam tego produktu od: chyba pol roku
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

naprawde dobry

teraz produkt jest w innym opakowniu.

od razu mowie, ze jestem srednia fanka mleczek do demakijazu ale nie bylo nic innego. stosuje do oczu, ale sporadycznie i do zmycia calego makijazu

jestem mile zaskoczona tym produktem:
-nie podraznia buzi
-po jego uzyciu nie widze przez mgle
-nie szczypia oczy
-bardzo wydajny
-tani
-dobrze radzi sobie z tuszem Revlonu

Używam tego produktu od:2mcy

dobre

Po wielu próbach z różnymi mleczkami do demakijażu natrafiłam na to i już przy nim zostanę na pewno!
Delikatne dla skóry, dobrze usuwa makijaż. I co najważneijsze: jak dotąd jedyne mleczko w tej cenie, po którym nie czułam się jakby ktoś wypalał mi oczy!

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4?

SUPER

Dla mnie to mleczko nie ma minusów! Świetnie radzi sobie z usuwaniem makijażu. Co najważniejsze, nie pieką mnie po nim oczy, a mam z tym naprawdę spory problem, gdyż wiele innych produktów do demakijażu mnie uczulało. Do czasu, aż wypróbowałam to mleczko łagodzące. Dodam, iż noszę soczewki kontaktowe i istotnym jest aby oczy nie piekły po użyciu takiego specyfiku.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

rewelacja

Jedyne mleczko do demakijażu, które:

- nie podrażnia
- nie powoduje wysypu przykrych niespodzianek
- nie zapycha!!!
- nie szczypie przy demakijażu oczu

To są dla mnie jego najważniejsze zalety, dodam jeszcze że jest wydajne, ma wygodną butelkę (opakowanie jest inne niż to na zdjęciu, ale kosmetyk ten sam) i stosunek cena/jakość - super.
Chyba już go nie zmienię, bo wątpię że trafię na coś lepszego (a mam przykre doświadczenia).

Nie powoduje łzawienia

Jedyne mleczko, które nie powoduje u mnie szczypania nawet jeśli pełnym wacikiem wjadę sobie do oka. ;-) Ładnie radzi sobie z wodoodpornymi kosmetykami i nie podrażnia. Nie wysusza skóry, lekko natłuszcza, ale nie pozostawia tłustego filmu.
Nie ma zapachu - to plus jak dla mnie. Ma tez bardzo mało składników w porównaniu z innymi mleczkami, nawet tymi produkcji Eris.
Podoba mi się też to, że ma spore opakowanie (nie jakies tam 100ml :P ) i do tego dośc wygodne.
Używam na lekko zwilżony ciepłą woda wacik.
Najlepsze jakie miałam do tej pory.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bardzo udane

To chyba jedyne mleczko o którym mam cokolwiek do napisania. Inne były zupełnie *bezpłciowe*, nic po nich w pamięci nie zostawało. Ta wersja do cery wrażliwej bardzo mo odpowiada. Nie ma zapachu, nie ma zbyt wielu parabenów w składzie (konserwanty), proste i przyjemne w obsłudze. Konsystencja w sam raz - nie leje się ciurkiem z butelki ani też nie odstrasza gęstością (mleczko Neutrogeny). Skóra jest mięciutka, napojona, odżywiona, nic a nic się nie ściąga, nie piecze. Do oczu nadaje się wyśmienicie - tak samo jak do skóry - nie czyni im żadnej krzywdy ani nie powoduje szczypania. Potem tylko pozostaje wklepać krem. Podoba mi się to, że nie czyści cery w sposób *ordynarny*, nie wypłukuje lipidowej powłoczki i to jest od razu odczuwalne. Mimo delikatności rozprawia się z makijażem może nie arcyekspresowo, ale naprawdę całkiem całkiem dobrze.
Kupiłam je w ciemno, zachęcona niską ceną, opisem i przeznaczeniem do cery wrażliwej a podsumowując napiszę, ze spełnia wszystkie obietnice!

Używam tego produktu od: sierpień 2007

sprawdza się

Mleczko Lirene to doskonały produkt dla wrażliwców. NIE UCZULA! Kilka razy produkty do demakijażu wywołały u mnie alergie, ale nie ten!Bardzo bezpieczny, nie podrażnia, nie uczula!
Do tego spełnia swoją funkcję - dobrze usuwa makijaż! Wystarczy nanieść niewielką ilość preparatu i makijaż usunięty - preparat jest bardzo wydajny.
Nadaje się również do demakijażu oczu - radzi sobie z tuszem do rzęs bez problemu i nie podrażnia oczu!
Pozostawia skórę lekko natłuszczoną i nawilżoną - nie ma mowy o uczuciu ściągnięcia.
Bezzapachowy!
Estetyczne opakowanie(mam nową wersję), duże, wydajne!
Dla mnie KWC! :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

żeby nie zapach...

Kosmeym warty polecenia. Nie szczypie w oczy i dobrze zmywa makijaż oczu i całej twarzy. mleczko ma gęstą konsystencję, nie podrażnia, ładna butelka(mam nową wersję), cena przystępna- ja kupiłam za niecałe 10 zł. jedynym minusem jest zapach. teoretycznie mleczko miało być bezzapachowe, w praktyce ma zapaszek, delikatny, ale mi nie odpowiada. Przyzwyczaiłam się do zapachu najcudowniej dla mnie pachnącego mleczka- Urody \Kwiaty polskie\, moze dlatego Lirene mnie trochę odrzuca. Ale gdyby nie to, byłoby bardzo dobrze. Bedę je kupować awaryjnie;)

Używam tego produktu od:1