Gosh, Star Shine Lip Glaze (Iskrzący błyszczyk do ust)

Gosh, Star Shine Lip Glaze (Iskrzący błyszczyk do ust)

Pojemność 6,5 ml

Błyszczyk o płynnej konsystencji, nakładany za pomocą gąbeczki. Zgodnie z nazwą zawiera błyszczące, mieniące się drobinki. Wadą może być ograniczony wybór kolorów.

Cena: ok. 35zł / 6,5ml

Dotąd najlepszy!!!

Mój ulubiony błyszczyk do ust. Uwielbiam go za cudowne drobinki, długo się utrzymujące na ustach!!

Długo utrzymuje się na ustach.
Kolor bardzo naturalny a za sprawą tych drobinek uzyskujemy spektakularny efekt na wyjścia :)

Nie skleja ust.

Jak dla mnie jest cięzko dostępny...

Polecam na specjalne okazje, na codzień niestety brokat się nie nadaje.

Jeden z najlepszych

Ja zużyłam w swojej kosmetycznj karierze dwie buteleczki jasnego różowego, oraz jedną ciemnoróżowego.
Teraz mam loreal glam shine oraz dwa inne błyszczyki gosha, ale jestem zmuszona stwierdzic że ten był najlepszy, i chyba do niego wrócę

Jeśli ktos lubi wyrazisty efekt, pieknie mieniące się usta oraz nasycony kolor to ten błyszczyk jest idealny.
Polecam zwłaszcza na wieczorne wyjścia czy imprezy.
W dzień wystarczy muśnięcie pedzelkiem...

Malutki minusik za trwałość, ale błyszczyki generalnie rzadko utrzymuja sie dłuzej niz kilka godzin.....

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Rewelacja!!

Moj ulubiony!! nie wysusza ust,pieknie sie blyszczy,nadaje sie dla dziewczyn ktore lubia rzucajace sie w oczy usteczka :PPPPPP,raczej bezzapachowy,nie jest dlugotrwaly i i za to odejmuje 1 gwiazdke,ale mimo wszystko Rewelacyjny!!!!!!

Używam tego produktu od:1

Uwielbiałam

Dostałam go za młodu na urodziny od cioci. Uwielbiałam ten błyszczyk. Miałam wersję Disco Star.
Chyba do niego powrócę :)

+ efekt końcowy
+ długo się utrzymuje na ustach
+ nie śmierdzi

- brokat się trochę osypuje

Używam tego produktu od: nie wiem

FAJNIUTKI

MAM ODCIEŃ "REGGAE STAR".JEST ŚLICZNY.DOSĆ DŁUGO UTRZYMUJE SIE NA USTACH, NIE SKLEJA ICH.WYGLĄDAJĄ NA PEŁNIEJSZE I ODROBINĘ WIĘKSZE.MA BŁYSZCZĄCE DROBINKI KTÓRE ŁADNIE SIĘ MIENIĄ NA USTACH.WYDAJNY, WYSTARCZY JEDNO POCIĄGNIĘCIE.BEZ PORÓWNANIA LEPSZY OD MAYBELLINE WATER SHINE DIAMONDS CHOĆ W TEJ SAMEJ CENIE.ZAPŁACIŁAM ZA NIEGO 25 ZŁ.

Używam tego produktu od:3 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań:W TRAKCIE PIERWSZEGO

Boogie Star :)

Lubię ten błyszczyk. Fajna, mała buteleczka, a w niej ciekawy kolor, który się mieni i błyszczy i wygląda super na ustach. Do tego optycznie powiększa usta, jest dość trwały i wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od: ok. 7 mies.

Zauroczył mnie

+ nie czuć drobinek (ogólnie nie znoszę brokatowych błyszczyków)
+ optycznie powiększa usta
+ nie wysusza, wręcz pielęgnuje wargi
+ jest bardzo trwały (porównywalnie do Glam Shine 6H LOreala)
+ efekt mokrych, niesamowicie lśniących ust
+ smak, zapach ok

- drobinki trochę się panoszą po twarzy, zostają gdy kolor zejdzie, ale są one na tyle subtelne, że jest to do przeżycia

Nie zgodzę się z tym, że gama kolorów jest zbyt mała, te 6 odcieni jest tak wybrane, że każdy sobie coś wybierze, na lato zdecydowałam się na Boogie Star, na jesień zapewne skuszę się na Movie Star :D

Używam tego produktu od: ok. 2 tyg

super świetny

az zdziwiłam sie ze jeszcze nie wystawłam recenzji temu błyszczyku :)
posiadam kolor boogie star - w butelce wygląda na róże w stylu lalki barbie, ale na ustach jest delikatny, nie różowy, z delikatnymi migoczącymi drobinkami.
KWC za to, że:
- nie czuc go na ustach
- nie skleja ust
- dosyc trwaly
- nie wysusza
- pojemność taka akurat
- aplikator gabeczka (nie lubie pędzelków)
- cena... moze mógłby byc ciut tańszy... jak wszystko zresztą, ale porównując jego jakość z jakością droższego np. Revlonu , to jeszcze bym doplaciła do niego ;)
Używam tego produktu od:ponad rok

daje rade!

Szkoda, że gama kolorów jest bardzo ograniczona i tak naprawdę tylko jeden róż Boogie Star. Błyszczyk mimo wielu swoich zalet nie kwalifikuje sie na uzyskanie w mojej subiektywnej ocenie 5*.

Zalety:
-dzięki drobinkom ładnie się mieni, zwłaszcza przy wieczorowym makijażu (dodanie konturówki do ust podkreśla ich zmysłowość i kobiecość);
- jest naprawdę trwała, spokojnie wytrzymuje kilka godzin, jeśli jednak będziemy coś jeść/pić na ustach pozostaną jedynie drobinki;
-buteleczka zawiera wygodną szczoteczkę za pomocą której można sprawnie i szybko pomalować usta;
-jest wydajna, choć ta cena .... ;);

Wady:
-tak bardzo mnie to nie razi ale zapach błyszczyka mógłby być nieco przyjemniejszy dla nosa, przypomina mi momentami lakier do paznokci?;
-jak za taką cenę mogłoby być go trochę więcej..

Używam tego produktu od:miesiąca

blyszczy i nic wiecej

strasznie mi wysuszyl usta, dziwnie pachnie...
generalnie ladnie nablyszcza, usta mienia sie co sil, ale nie polecam do stosowania na codzien..
drobiny wychodza poza kontur ust, mozna miec je na calej twarzy...szybko sie sciera, na ustach zostaja zaschniete drobiny...
nie polecam, sama szybko odstawilam

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: zaczete 1

Ten zapach odstrasza

Efekt ładny. Lubię połysk i iskrzące drobinki.
Mam kolor Reggae Star, to taki złotawy, bardzo ładny i efektowny.
Wszystko byłoby cacy, gdyby nie zapach, chemiczny czy jakiś. Nie wiem, może tak mi sie trafiło na starszy model, bo nie chce mi się wierzyć, że ta firma nie pomyślała o zapachu. A byłoby tak pięknie.
Poza tym lubię mieć nawilżone usta, a tu to nawilżenie jest średnie.
I z tych 2 właśnie powodów już nie kupię, ale jeśli dla Ciebie liczy się efekt, to warto. Usta świecą jak szalone i do tego jest dość trwały.
Ja wolę Glam Shinea. Używam tego produktu od: kilku miesięcy

super

Uwielbiam błyszczyki szczególnie te które sprawiają ze usta się świecą, wyglądają pysznie, zdrowo i ładnie pachną. Takim błyszczykiem jest właśnie Gosh, któy nadaje ustą wyrazisty kolor, ma dobrą płynną konsystencje i nie sciera się już po 5 min. Kolor jaki wybrałam to Boogie Star idelanie dopasował sie do mojej karnacji /jestem blondynką o jasnej cerze/. Polecam rewelacja

Używam tego produktu od:4 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze