Tołpa, Kuracja Antycellulitowa, Maska borowinowa do ciała wyszczuplająco - modelująca

Specjalistyczny preparat borowinowy redukujący cellulit, posiada właściwości wyszczuplające i liftingujące, zmniejsza obwód partii ciała poddanych kuracji, napina i ujędrnia skórę. Aktywizuje eliminację tkanki tłuszczowej oraz reguluje procesy metaboliczne, dzięki czemu wygładza nierówności, przywraca pożądaną spoistość skóry i zmniejsza objawy cellulitu. Działa przeciwzapalnie, stymuluje mikrokrążenie i wzmacnia naczynia włosowate. Ułatwia eliminację toksyn i zmniejsza obrzęk. Posiada silne właściwości nawilżające i regenerujące. Po zastosowaniu serum skóra jest jędrna, napięta, wzmocniona i silnie wygładzona.
Preparat rozsmarować na powierzchni skóry pozostawiając cienką warstwę, następnie owinąć ciało folią. Po ok. 40 min. spłukać wodą i wmasować preparat pielęgnacyjny. Stosować 2 razy w tygodniu przez okres 8 tygodni. Kurację powtarzać w miarę potrzeb.
Składniki aktywne:
borowina 70 %, krzemionka

Cena: ok. 40zł / 270ml

wymierne korzysci przy regularnym stosowaniu

Troszke sie dziwię opiniom negatywnym, a to dlatego ze jednak przy tego typu produktach nie oszukujmy sie potrzeba bardzo duzo cierpliwosci i regularnego stosowania.

Stosowalam maske kilka razy zawsze 2 razy w tygodniu, wczesniej peeling ( nie koniecznie z tołpy) , folia, bite 40 min pod kocykiem .
Widoczne i zadowalajace efekty sa po zastosowaniu produktow z calej linii serum i balasam lub toniku.

Nie mam bardzo widocznego celulitu ale jak sie przyjzec to zawsze jest sie do czego przyczepic, po 6 tygodniach nie bylo NIC!!

Skora wyglada na odzywiona i napieta, i co najwazniejsze bez celulitu.
Zapach produktow nie jest powalajacy a w sumie ta maska prawi nie pachnie, jak błotko poprostu.
Nakladanie maski na cialo to poprostu zabawa i trzeba to polubic.
Napewno nie jest to produkt ktory zrobi cudo w jeden tydzien ale działa napewno tylko trzeba sie przylożyc.

Po 6 tygodniach dla podtrzymanai efektu stosuje tylko balsamy lub tonik z tołpy.

Ilość zużytych opakowań: okolo 10

BUBEL

O ile lubię inne kosmetyki Tołpa tak seria wyszczuplająca borowinowa jest dla mnie lekką pomyłką.

Maska borowinowa mimo zużycia 2 opakowań nie zrobiła kompletnie nic. Nie zauważyłam nawet najdelikatniejszego napięcia/ujędrnienia skóry. Dla mnie to jest niepojęte bo do tej pory nawet najtańsze kosmetyki antycelulitowe/wyszczuplające/ujędrniające choć nie wygładzały skóry to przynajmniej zostawiały ja na jakiś czas ładnie napiętą.

Użytkowanie:
Użytkowanie kosmetyku nie należy do łatwego i przyjemnego. Trzeba te ciemną mazista substancje na sobie rozsmarować a potem jeszcze się poobwijać folią i robiąc za „kosmitę” wytrzymać kilkanaście-kilkadziesiat minut.
A totem jeszcze trzeba się odwijać zmywać to z siebie (co nie jest łatwe bo substancje jest oporna w schodzeniu ze skóry) i po paru minutach tych trudów uzyskuje się skórę czystą ale zaiste tępą i gumiastą w dotyku wiec polecam użyć dobrego balsamu nawilżającego.
Co w efekcie końcowym wychodzi jedynie na zmarnowanie kilkunastu minut czasu, kilkunastu metrów folii i pieniędzy na kosmetyk. Bo efekt po całym zabiegu jest jeszcze gorszy (o tępość skóry) niż przed jego zrobieniem.

Jak dla mnie jest to nieudana próba zrobienie przez firmę odpowiednika „GUAM”-u.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Moje odrycie roku !!!!!!

To cudo dostałam w prezencie. Stosowałam zgodnie z zaleceniami - owijając się folią.
W moim przypadku dieta + ćwiczenia + masaże + ten preparat dały świetne efekty.
Skóra się ujędrniła, napięła, miałam wrażenie że nawet delikatnie przyciemniła pojedynczo powstające rozstępy.

W trakcie zabiegu polecam nie owijać się jasnym kocem czy szlafrokiem. Preparat ma głęboko czekoladową barwę i może trochę pobrudzić - tak czy ować schodzi w praniu.

Godnych opisania minusów - nie stwierdzono.

Używam tego produktu od: pół roki
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 270g.

bubel.

Nigdy nie miałam problemów z cellulitem i zawsze byłam szczupła. Gdy jednak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne zauważyłam że na moich udach delikatnie zaczyna rysować się skórka pomarańczowa. Postanowiłam coś z tym zrobić. Kupiłam maskę TOŁPY. Pomyślałam że to idealny preparat dla mnie, który przygotuje moje uda do wakacji( i do nowego bikini ;) ).
Niestety bardzo się zawiodłam:
- mnóstwo z tym zachodu, potrzeba ogromnej ilości folii
- jest bardzo niewydajna, bo szybko zasycha (szczególnie jak jest ciepło), więc trzeba nałożyć grubszą warstwę, co pociąga za sobą wzrost kosztów (2 opakowania na jeden pełny tok zabiegów = 80zł)
- nie zwalcza cellulitu

Sprawdźmy co obiecuje producent:
1) eliminuje toksyny i zanieczyszczenia - tego nie jestem w stanie ocenić
2)działa odnawiająco i poprawia koloryt skóry - niczego takiego nie zauważyłam
3)preparat o silnym działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym - absolutnie NIE

Podsumowując: pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 8 tygodni (jak zaleca producent)

R E W E L A C J A !!!!!!!!!!!!

Zawsze kiedy moja skóra traci jędrność , gęstość i spoistość kupuję tą maskę . Po zużyciu dwóch + basam borowinowy ( kolejne kwc!!) skóra jest jędrna , gładka , napięta i spoiosta .

Ostatnio okazała się ratunkiem po gwałtownym odchudzaniu kiedy skóra na brzuchu zrobiła się mało estetyczna .
Mój mężczyzna nie może się nachwalić gładkości mojego ciała !!!

Używam tego produktu od:roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań:około 4 w sumie w trakcie kolejnego

wygładza i ujędrnia

Jestem entuzjastką tego typu zabiegów/kuracji domowych! Oddelegowuje TŻeta z domu i robię sobie małe SPA w domu :) Uwielbiam być swoją własną kosmetyczką :)

Opakowanie starczyło mi 6 zabiegów: łydki-uda-pupa-brzuch. Starałam się stosować zgodnie z zaleceniami producenta tj. 2 razy w tygodniu.

Zauważyłam, że najskuteczniej działa jeśli po szczelnym owinięciu folią od razu wskoczymy do łóżeczka i wygrzejemy ciało przez te 40 minut. Skóra nagrzewa się, zaczyna się pocić, czuć coraz bardziej intensywne działanie maski w postaci lekkiego pieczenia połączonego ze swędzeniem skóry :) ale jest to dość przyjemne.

Po zdjęciu folii i prysznicu widać pierwsze efekty - skóra jest troszkę zaróżowiona, gładka, jędrniejsza i bardziej zwarta. Cellulit mam tylko na pupie i nic go nie rusza.

Zapach typowy dla kosmetyków borowinowych.

Odradzałabym stosowanie maski bez folii, bo wtedy wysychając rzeczywiście masakrycznie wysusza skórę i jest nieskuteczna.

Wydaje mi się, że regularne stosowanie tej maski przyniosłoby korzyści mojej zwiotczałej skórze i poprawiłoby jej stan. Może kiedyś do niej wrócę, choć będzie to trudne, bo na rynku pojawia się coraz więcej masek tego typu a ja kocham testować nowości :)

Używam tego produktu od: 3 tyg/6 zabiegów

odradzam

Jeden z gorszych kosmetyków jakie miałam. w zasadzie nic nie daje.... jedyny efekt to ew. wysuszenie skóry. Drenuje tylko portfel, jeśli chodzi o skórę to efektów brak. już lepiej się posmarować błotem z kałuży.

Używam tego produktu od:3 mcy

doskonały

Odżywia skore rewelacyjnie dostarcza skórze wiele mikroelementów.Rozjaśnia rozstępy działanie widoczne w połączeniu z innymi produktami Tołpy serum ,tonikiem.Bardzo naturalnie pachnie borowina.Używam tego produktu od:2lat

że niby co to robi ???

Czasem jak czytam recenzje niektórych kosmetyków to się zastanawiam, czy ja na pewno miałam ten sam produkt, albo czy mi jakaś pani w drogerii nie zużyła tego co miało tak rewelacyjnie działać wsadzając tam na powrót nie wiadomo co?
no ale tą maskę razem z 3 butelkami serum z tej serii kupiłam w sklepiku internetowym tołpy....
dla mnie to było największe rozczarowanie kosmetyczne roku.
strata 45 zł!!!
nie wiadomo po co i na co? nic ta rzadka maź nie zdziałała!!! jakie znowu super ekstra gigantyczne wyszczuplenie że aż strach??? mi nawet nie ujędrniła ani nie nawilżyła skóry!!! nie zrobiła nic a stosowałam obficie razem z serum. cellulit jaki był taki jest, skóra wysuszona(to chyba zasługa serum)
jednym słowem bubel i szkoda gadać więcej na jej temat!

Używam tego produktu od:2 m-cy

odradzam :(

Używałam już kilku różnych produktów do stosowania pod folią. Ten był dla mnie zdecydowanie najmniej wygodny i nie dał zadnych efektów - wolę się babrać z błotami, które mogę równo rozsmarować. Galaretowata konsystencja tego produktu sprawiała mi problem przy rozsmarowywaniu,a produkt szybko wysycha w miejscach gdzie posmarowana jest ciensza warstwa - nie nadążałam się owijać! Poprawy w walce z cellulitem nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:6 miesięcy temu

Nic dodać, nic ująć - KWC!

Stouję tę maskę raz w roku przez zalecanych 8 tygodni, od trzech lat. Zawsze, żeby zdążyć do lipca ;) Efekty są zdumiewające - znacznie wygładzona skóra, mniej widoczny cellulit i około 1 centymetra mniej :) No i jedno opakowanie styarcza na zalecaną kurację. Nie zraża mnie naewt fakt, że trzeba siedzieć bez ruchu przez te 40 minut. Polecam wszystkim!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

OK

Trochę ceregieli przy aplikacji, ale efekty sa widoczne: lepiej napięta skóra, bardziej wygładzona. Cellulit minimalnie mniejszy - szczerze mówiąc więcej się spodziewałam. Polecam maskę w zestawie z cudownym peelingiem z tej samej serii. Aha - należy zaopatrzyć się w kilometry folii :)