Clinique, Pore Minimizer Instant Perfector

Clinique, Pore Minimizer Instant Perfector

Preparat o konsystencji kremo-żelu, który wygładza, zmniejsza pory i trwale matuje. Radzi sobie także z wilgocią i potem. Można stosować zarówno pod, jak i na makijaż.

Cena: ok. 90zł / 15ml

super!!!

Jak dla mnie ideał! Natychmiastowo wygładza, matuje, rozjaśnia skórę i ukrywa/minimalizuje pory, a efekt utrzymuje się cały dzień, bez żadnych poprawek. Podkład ładnie się rozprowadza na tym kosmetyku. A czasami w ogóle rezygnuję z podkładu, bo skóra tak ładnie wygląda ;)

Taki sobie

Zaleta tego produktu jest ładny odcień, który do pewnego stopnia kryje niedoskonałości, jednak można zapomnieć, by na niego nałożyć jeszcze podkład, roluje się. Używam go tylko na czoło,matuje, jednak zdecydowanie za dużo w nim silikonów.Dla dziewczyn o tłustej cerze, które chcą matu i leciutkiego krycia będzie w sam raz. Wydajny.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:jedno

gdyby nie te silikony

Kupiłam ten produkt,żeby pozbyć się ,choćby wizualnie widocznych porów i ten kosmetyk radzi sobie z tym wyśmienicie.Latem stosowałam tylko PM punktowo i moja buzia wyglądała na nieskazitelną,niestety po jakimś czasie pogorszyła mi się cera.Okazało się,że silikony mnie zapychają,dlatego nie kupię ponownie.Używam tego produktu od: lipiec 2009
Ilość zużytych opakowań: niedokoncozne jedno

swietny

Produkt ten radzi sobie z rozszerzonymi porami doskonale, o ile nie mamy ich za duzo. Ja mam duzo i wtedy radzi sobie dobrze, ale nie wysmienicie. Od razu po nalozeniu faktycznie widac roznice, ale po kilku godzinach wchlania sie on, badz znika i juz takiego efektu nie ma. Uwazam, ze pod podklad/puder duzo lepiej sie naklada, poniewaz nie zmienia sie kolor pudru (w przypadku, gdy nie sa one identyczne, a z reguly Clinique jest jasniejszy). Nie zatyka porow, ma naturalny odcien (mam jasniejszy). Dla mnie nie jest zbyt wydajny, uzywam od miesiaca i zuzylam juz prawie pol tubki, ktora ma zaledwie 15ml. Moze uzywam go za duzo, ale mam tyle rozszerzonych porow, ze jak go biore mniej, nie ma satysfakcjonujacego mnie efektu.

Jest bardzo lekki, w ogole go nie widac. Wchodzi w pory, ale niewidocznie, zakrywajac je w sposob bardzo naturalny. Czy matuje nie wiem, bo nie mam z tym problemow i nie oczekuje od niego matowania, ale faktycznie wyglada swiezo i nie jest w ogole tlusty.

Posiada silikony, ktore moga zapychac, ale ja nie mam sklonnosci do zapychania, wiec nie robi mi to roznicy.

Dla osoby z mala iloscia rozszerzonych porow okaze sie idealny, wiec zdecydowanie polecam. :ehem:

Acha na zdjeciu u gory jest inny produkt niz w opisie.

Używam tego produktu od: miesiaca

Spełnia swoje zadanie na 5.

Bardzo lubię ten kosmetyk, mimo, że nie mam doświadczenia w stosowaniu tego typu produktów. Nie jest on bez wad, z czasem jego działanie słabnie. Jednak od razu po aplikacji jest super. Wygładza pory, widocznie je zmniejsza i naturalizuje. Konsystencja dosyć przyjemna, po nałożeniu skóra jest naprawdę gładka i aksamitna. Jest bardzo wydajny.
Minusy to cena i wąska gama kolorystyczna. Czasem mam wrażenie, że jest dosyć tłusty i zastanawiam się czy nie zatyka porów.

Dobry

Zdjęcie produktu nie odpowiada opisowi,ale skomentuje kosmetyk według opisu.
Posiadam obydwa kolory-jedynkę i dwójkę.Tutaj mały minus dla producenta,że nie pozwala nam wybierać w większej gamie kolorystycznej.Jedynka bardzo blada,dwójka natomiast zbyt ciemna i sztuczna.Próbowałam wypośrodkować kolor i zmieszać je ze sobą,ale nie chcą się za bardzo łączyć.
Plus za wydajność.Tubkę 15ml używam już jakieś 8 miesięcy i końca nie widać :)
Samo działanie dobre.Zmniejsza pory,nie zatyka,wyrównuje koloryt cery,ładnie przykrywa naczyńka.Jednak nie jest idealny.
Z czasem jego działanie jakby osłabło.
Na razie nie znalazłam niczego lepszego.

Ilość zużytych opakowań:1 15ml

dobry kosmetyk

Na zdjeciu jest inny produkt!

Spelnil obietnie, pory zwezone, twarz wygladzona. Nalozony na krem na na dzien sprawia ze podklad naklada sie rewelacyjnie.
Mila konsystencja piankowa.
Dlugo utrzymywal makijaz w bardzo dobrym stanie.
To byl moj czarodziej, niestety podczas kuracji Diacnealem na noc buzka zostala przesuszona i w tym momencie niesamowicie zaczal podkreslac niedoskonalosci skory.
Ale uzywam na wyjscia kolor 01, Natural beige.
Dla cer tlustych rewelacja.

Używam tego produktu od: 5-6miesiecy

Może być,ale mógłby być lepszy

Sama nie wiem jak go ocenić, na początku jest świetny super mat odrazu po nałożeniu, i tak bym właśnie chciała żeby moja twarz wyglądała przez cały dzień, ale po 4 godzinach już widać że przestaje działać i zaczyna się świecić twarz. Oczywiście to nie prawda że radzi sobie z wilgocią i potem, z tym nie radzi sobie żaden kosmetyk ,dodam jeszcze że mam cerę mieszaną

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 sze opakowanie

zagrzeje u mnie miejsce :)

gwiazdke odejmuje za to iz nie spelnia swojej podstawowej obietnicy zawartej nawet w samej nazwie! czyli ze nie zauwazylam absolutnie zeby zmniejszal pory... zastanawialam sie nawet czy nie odjac za to dwoch gwiazdek ale jednak mimo wszystko specyfik ten jest calkiem przyjemny - matuje buzke i pozostawia na niej fajne uczucie gladkosci :) jest delikatny, daje bardzo naturalny efekt, ujednolica; czasami kiedy nie chce nakladac na siebie pelnego makijazu uzywam wlasnie pore minimizera i od razu lepiej wygladam. stosowalam dwa kolory: 01 i 02. pierwszy idealny dla wybitnie bladolicych do ktorych sie zaliczam, drugi tez jest dla mnie ok - lekko ozywia koloryt mojej cery.
warto zwrocic na niego uwage :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

zawiodłam sie

Mam 2 produkty z tej serii - Instant Perfector i T-zone shine control . Wg mnie sa za lekkie, matuja na krótko, nie zmniejszają porów. Dużo lepiej jako zel matujacy sprawdza się Lancome Pure FocusT-zone

działa

nazwa produktu nie odpowiada zdjeciu !

ja mam wlasnie ten co na zdjeciu czyli pore minimizer t-zone shine control
fakt pojemnosc to takze 15ml ale ten nie ma zadnych odcieni

co do dzialania to faktycznie zmniejszyl mi pory, na czole sa juz w sumie nie widoczne, jeszcze tylko walcze z tymi przy policzkach ale i tak sa juz o niebo mniejsze, takze pomaga matowic

uzywam tego produktu z cala seria (3steps) anti-blemish solutions i jestem nawet zadowolona :)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

dobry kosmetyk

Cała seria Pore Minimizer jest dość skuteczna i przeznaczona do specyficznej cery tłustej i mieszanej. Najlepiej jest mieć kilka produktów z tej serii i używać kompleksowo wtedy działanie jest bardziej widoczne. Ten kosmetyk wygładza, optycznie zmniejsza widoczność porów, matuje. Stosuję go punktowo pod makijaż bo na całą twarz nakładam serum matujące oczywiście z tej samej serii :) Cena przystępna w porównaniu do kosmetyków innych marek działających podobnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni