IsaDora, Waterproof Compact Powder (Puder prasowany matujący)

IsaDora, Waterproof Compact Powder (Puder prasowany matujący)

Bardzo trwały – utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Specjalne talki zawarte w pudrze sprawiają, że jest odporny na działanie wilgoci, deszczu, pary wodnej.
Produkt doskonale sprawdza się w gorących i wilgotnych klimatach. Skutecznie przeciwdziała świeceniu się cery. Półtransparentny.
Pokrywa wszelkie niedoskonałości skóry: skazy, plamy.
Nadaje cerze świeży, jedwabisto-matowy wygląd.
Dzięki pigmentom rozpraszającym światło zmniejsza widoczność zmarszczek. Doskonały do drobnych korekt i odświeżania makijażu w ciągu dnia.
Opakowanie: bardzo praktyczny kompakt z lusterkiem i jedwabiście miękką gąbeczką (do wielokrotnego prania).
Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, a szczególnie polecany do cery mieszanej i tłustej.
Nieperfumowany. Testowany klinicznie.

Cena: 61 zł / 10 g

na TAK

Plusy:

+ duży wybór kolorów, nawet dla bardzo bladych osób; kolor bez problemu dopasowuje się do odcieni skóry; jest naturalny;

+ świetnie matuje i jednocześnie kryje niedoskonałości skóry;

+ wystarczająco trwały, nie muszę go wielokrotnie poprawiać w ciągu dnia, ładnie utrzymuje się mimo niekorzystnych warunków pogodowych;

+ dobrze wykańcza podkład, nie tworzy maski na twarzy;

+ nie powstają przez niego smugi na twarzy, jest delikatny;

+ nie podrażnia, nie przetłuszcza cery; dobry do cery wrażliwej;

+ podoba mi się opakowanie zawierające lusterko, można nosić je ze sobą w torebce;

Minusem jest słaba wydajność, puder szybko zużyłam, a w takim wypadku cena za jedną sztukę jest również dosyć wysoka.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

świetny:)

Puder ten, zakupiony zresztą przez pomyłkę (miała być wersja oil free, ale jakoś nie wyszło :D ), okazał się strzałem w dziesiątkę i kolejne puderniczki z tej serii upiększały moją twarz przez dwa lata, aż zachciało mi się wychwalanego cliniquea (człowiek czasem palnie głupotę...). Mimo iż "zaledwie" średniopółkowy, z powodzeniem bije droższych kolegów po głowie (czy może raczej po lusterku:) ): naprawdę drobno zmielony, nienachalny, nie zostawia smug ani plam, dobrze matowi, ładnie pachnie, no i gąbeczka świetna:) Bardzo możliwe, że wrócę do niego na fali wspomnień:)

Straszny!

Jejku jak Wam może podobać się ten puder?

Niestety plusów nie widzę w nim żadnych.
- kolory straszne, mały wybór
- nakładając na twarz od razu czułam ściągnięcie i wysuszenie
- brzydko się nakładał, chyba Chanel Mat Lumiere mnie tak rozpuścił, puder IsaDory robił mi w jednym miejscu placki a w drugim nie chciał trzymać się skóry (i nie jest to brak umiejętności)
- nietrwały
- przez to, że wysuszał skóra przetłuszczała się po 1h
- nie jest nawet trochę odporny na wodę
- podkreślał każde przesuszone miejsce

Tragedia :/

Używam tego produktu od: używałam tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Rewelacja

Mam cerę raczej mieszaną i delikatną. Próbowałam już naprawdę wileu kosmetyków tego typu, a efektami nawet tych najdroższych byłam załamana!!!!! Ttym jestem zachwycona:
- idealnie matuje
- piękny, idealny kolor (spory wybór), zlewający się z podkładem - dający cudnie atłasowe wykończenie
- nie robi grudek, smug
- bardzo praktyczne opakowanie z lusterkiem
- super aplikator
- bardzo trwały, nie muszę cały czas o tym myśleć
- wydajny

POLECAM!!!!!!

Bylam posiadaczką tego cuda jakiś czas temu. Godny uwagi, cena tesh w miare, ale w koncu jesli cos jest na tyle dobre jak ten puderek to warto dac każdą kase..
Znam jedynie plusy tego produktu:
*dziewczyny z naprawde tlustą cerą nie do wytrzymania- do dziela!
*dluuuugo utrzymuje sie w niezmiennym stanie na buźce
*delikatny, nie tworzy z cery "topornej"
*wydajny

Używam tego produktu od:jakis czas temu...

jest mnie godzien ;)

cere mam bardzo tlusta. zyje intensywnie, wiec blyszcze sie, ale nie mam czasu na odswiezanie makijazu co chwile. nie uzywam podkladow, puder nakladam tylko na nakremowana cere.
owy produkt isa dory jest godny polecenia bo:
-daje naturalny efekt,
-przykrywa twarz cienka warstwa bez smug
-kolor dopasowuje sie od razu.
-nie musze robic poprawek co godzine.
-aplikator jest idealny!
-puder sie nie kruszy
-nie tworza sie grudki
-jest raczej wydajny

ale nie kupie go po raz drugi bo:
-opakowanie jest, owszem, stabilne, ale nie zachwycilo mnie swoja uroda. no i napis sie sciera a tego nie znosze!
-lubie probowac nowych rzeczy- nie lubie monotonii, wiec bede szukac innych
-jestem perfekcjonistka, a to ideal nie jest wiec bede szukac TEGO JEDYNEGO... :)

Używam tego produktu od:dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań:zostala mi okolo 1/5 pierwszego pudelka

Bardzo dobry!!Polecam ;-)

Bardzo dobry produkt, warty polecenia. Mam troche kłopotów z cerą, gdyż ma tendencję do przetłuszczania się. Ten puder świetnie matuje, nie tylko świecenie ale także drobne niedoskonałości, nadając cerze ładny odcień i brzoskwiniowy wygląd.
Poza tym jest bardzo ekonomiczny.

Używam tego produktu od:lutego 2006 roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

ok.

Faktycznie bardzo dobry puder,świetnie dostosowuje się do karnacji,ma miękką konsystencje dzięki czemu dobrze się aplikuje i stapia z cerą.Matuje ale niestety nie na długo i za to jeden minus.Ma poręczne,praktyczne opakowanie z małym lusterkiem.Kupie ponownie.

Używam tego produktu od:.

jestem na tak:D

no więc zaczne od tego że mam b. tłustą cerę i testowałam juz ogromną ilość pudrów i muszę sięgać po puder matujący b. często w ciągu dnia więc oczekuję tego że nie będzie on tworzył 5 kg tapety:D ten się sprawdził!!! może nie matowi na super długo ale nawet przy wielu poprawkach jest niemal niewidoczny daje aksamitne wykończenie i ten puszek:D

Używam tego produktu od:4 miechów

jeden z nalepszych..

Cena może lekko wygorowana, ale jakosc w pewnym stopniu ja rekompensuje. Puder ladnie matowi, nie przyciemnia podkladu, cera jest po nim aksamitna, bardzo wygdne opakowanie z lusterkiem, gąbka tez nie jest najgorsza, dobrze sprawdza sie na dzien, jak i na nocna imprezke (przetestowalam na studniowce). Wydajny..ale pod koniec nie milo mnie zaskoczyl, puder po koniec pakowania si pokruszyl i nie moglam zuzyc go do konca.

Używam tego produktu od:1,5roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

prawie ideal...

dolaczam sie do oceny mojej poprzedniczki,uwazam ze ten puder to jest naprawade rewelacja,osobiscie mam dwa,jeden wlasnie true sienna(jest dosc ciemny uzywam go na policzki zamiast rozu)drugi w wersji bardziej naturalnej,jest bardzo wydajny,bardzo trwaly,jeden minus to gabka lepiej nakladac go pedzlem,zagosci na stale w mojej kosmetyczce:)