Clinique, Moisture Surge Extra

Clinique, Moisture Surge Extra

Lekki, beztłuszczowy krem-żel Moisture Surge Extra może być używany pod i na makijaż. Zawiera polimery i wielocukry wiążące wodę w naskórku. Do wszystkich rodzajów cery.

Najlepszy

Jest to jeden z dwóch idealnych kremów, na jakie w życiu trafiłam. Mam suchą cerę ze skłonnością do alergii

+ krem wchłania się sekundę, jest idealny pod makijaż
+ super nawilża, nie mam przy nim problemu z suchością, nie uczula, na noc i na dzień
+ jest lekki, wydajny, przyjemny w nakładaniu, ładnie pachnie i ma śliczne opakowanie

- jedynym minusem, jest cena, bo nie idzie używać go non stop (mimo, że zużywam 30 ml na kilka miesięcy)

oj slabo slabo

kupilam po okazyjnej cenie bo zachecily mnie wasze opinie:) niestety:
-krem nie jest przeznaczony do odwodnionej suchej skory
-po pierwszej aplikacji mnie uczulil, popekala mi skora na czole i oczy lzawily jak po cebuli. nie nakladalam kremu pod oczy jednak tak intensywnie dziala
-absolutnie nie jest wydajny, 50ml mialam przez 1,5 miesica.
-skora stala sie cienka jak bibulka
- z trzech krokow tez nie jestem zadowolona
-teraz mam erisa za 12 zl i jestem zadowolona

Używam tego produktu od:uzywalam przez okolo 2miesiace
Ilość zużytych opakowań:1 pelne

super

Świetnie się wchłania, doskonale nawilża, chwilę po aplikacji niewyczuwalny, wtapia się w skórę-nakładam zaraz fluid, nic się nie klei! Konsystencja żelu bardzo przyjemna, kremik delikatnie chłodzi, super na lato. Bardzo wydajny. Używam tego produktu od: 3mc
Ilość zużytych opakowań: w takcie 1

ŚWIETNY

Kremik bardzo dobry!!
Wspaniale nawilża skóre i pozostawia ją gładziutką i świeżą. Cera nie świeci sie po nim a jest idealnie nawilżona. Co prawda cena jest bardzo wysoka, ale narazie zamiennika tego kremu w mniejszych pieniądzach nie znalazłam...

WSPANIAŁY!

Fantastyczny, lekki krem. Idealnie nawilża, błyskawicznie się wchłania. Konsystencja żelu przypomina mój dotychczasowy happyderm. Jest idealny na wiosnę i lato, na zimę jednak warto zainwestować w coś bardziej treściwego. Najlepszy krem jaki kiedykolwiek stosowałam oprócz kremu chanel i garnier. Wart swojej ceny :) Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Miłe zaskoczenie

Kremik jest taki żelowy, więc nie spodziewałam się takiego nawilżenia. Stosuję go na noc, bardzo dobrze odżywia, nawilża cerę, rozjaśnia, ujednolica. No i faktycznie, można go stosować zarówno pod jak i na makijaż, sprawdziłam:)Bardzo dobre rozwiązanie na lato, ze względu na lekką konsystencję. Reasumując bardzo przyjemny, godny polecenia krem.

Używam tego produktu od:2ch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1no

spełnia swoje zadanie

ma konsystencje kisielu, latwo sie rozsmarowuje, calkowicie wchłania, nie pozostawiajac warstewki

bardzo dobrze nawilża

jest wydajny

nie zapycha

Używam tego produktu od: ponad 2 mcy

super kosmetyk

Bardzo dobry kremik dla osób co mają cerę mieszaną, bardzo dobrze się wchłania, rozświetla ją lekko, cera jest troche ożywiona, nawilżona. Nie natłuszcza jej i ponadto nie powoduje powstawanie zaskorniaków.
Dla osób pow yżej lat 20 i 30. Pa.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

dobry

Jestem szczerze zdziwiona recenzja poprzedniczki, mamy troche inny typ cery, moze to jest wytlumaczenie. Dla mojej mieszano-tlustej skory ten krem jest swietny. Lekki, beztluszczowy i wydajny. Mam sloiczek 50ml, stosuje od miesiaca raz dziennie na noc i ubylo moze 25%. Cera jest po nim gladka i nawilzona. Rano nie ma sladow zmeczenia i mozna smialo zaapilikowac krem lub zel matujaco-wysuszajacy, bo Moisture Surge Extra zadziala wieczorem jak nawilzajacy eliksir. Jedynym minusem jest delikatny, apteczny zapach, ale mozna przywyknac. Bardzo polecam paniom, ktore maja podobny typ cery.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Kiepściutko...

Kupiłam ten krem zachęcona opisami "dla spragnionej wody skóry" itp.
Mam cerę raczej normalną przechodzącą delikatnie w mieszaną (ale nie jest typowo mieszana, czy tłusta), jednak potrzebuje ona bardzo dużo nawilżenia.
Liczyłam na to, iż Moisture Surge Extra Thirsty Skin da jej tyle nawilżenia, ile pragnie.
Tym czasem efekt jest tak jakby odwrotny! Po nałożeniu tego kremu na twarz mam wrażenie, że skóra nie może być bardziej sucha! Jest napięta, strasznie matowa. Czuję okropny dyskomfort:-(
W stosunku do ceny - jakość beznadziejna.
Zwłaszcza, że jest bardzo niewydajny...

Wolę zapłacić w drogerii 100 zł więcej i mieć dobry krem nawilżający, czyli Chanel Hydramax+, który wystarczył mi na pół roku.

Cliniquea szczerze nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

Świetnie nawilża

Mam cerę mieszaną i na mnie ten kosmetyk się sprawdził w 100%. Krem szybko się wchłania i czuć jego działanie.
Nie zauważyłam efektu ściągnięcia skóry, o którym wspomniała któraś użytkowniczka.
Mogę z czystym sumieniem go polecić.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Super kosmetyk

Bardzo lubie kosmetyki o zelowej konsystencji. Ale pewnie nigdy nie zdecydowalabym sie kupic tego produktu gdyby nie przemila konsultantka Clinique. Jak zobaczylam jaki efekt dala jedna aplikacja tego zelu i to w dodatku na makijaz (!) to od razu zdecydoawalam, ze musze go miec. Swietnie odswieza zmeczona cere, rewelacyjnie nawilza - skora po prostu go pije. Do tego jest niezwykle wydajny. Milutko chlodzi cere po nalozeniu. Wymarzony kosmetyk na lato. Nosze go w torebce i uzywam jak najdzie mnie ochota czyli raczej czesto :P

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: malo co pierwszego sloiczka