Rival de Loop, Quick Dry Nail Colour (lakier szybkoschnący)

Rival de Loop, Quick Dry Nail Colour (lakier szybkoschnący)

Szybkoschnący lakier do paznokci. Dostępny w 27 odcieniach.

nowa wersja

Mam nowa wersje tego lakieru, w buteleczce z lekko inna naklejka. Kupilam kolor czerwonz perlowy, bardzo klasyczna czerwien. Lakier szybko schnie. jak bzm sie uparla obylo by sie bez drugiej warstwy, ale ja z przyzwyczajenia nakladam tez druga i tez szybko wysycha. Nie wiem jak sprawuje sie sam bo nakladam jeszcze lakier utrwalajacy i maluje tylko paznokcie u stop, a na tych lakiery trzymaja sie dluzej niz u rak.
tani, bez formaldehydu, a jeszcze zaplacilam za niego 20% mniej w promocji. Mnie pasuje.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: ledwo napoczete pierwsze

Niewiarygodne...

Kupiłam ten lakier 6 LAT TEMU!!! I nadal nim maluje paznokcie wcale nie wysechł to po prostu niewiarygodne, mogę się założyć że nie jeden lakier z wyższej półki wysycha po kilku miesiącach lub coś się z nim dzieje, a ten ( dałam za niego 9 zł w rossmannie pamiętam) cud po prostu:)
Naklejki już się całkowicie wytarły a lakier nadal w dobrej kondycji:)

*kolorek mam ciemny brązowo-bordowy z maleńkimi drobinkami

*wysycha nawet ok

*dwie warstwy w zupełności wystarczą:)

Mimo tak negatywnych opinii ja uważam że naprawdę dobry produkt:)

Używam tego produktu od: 6 LAT!!!
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

W takiej cenie? Jak najbardziej

Kupiłam dwa lakiery z tej serii jakieś 3 lata temu. Wielkie było moje zdziwienie gdy niedawno postanowiłam przeprosić się z zakupionymi kolorami lakierów i były w stanie takim jak przy zakupie! Nie zgęstniał, nie zasechł! Pod tym względem bardzo dobry. Trwałość taka jak przy innych lakierach : 2-3 dni, 4 w porywach. Ciemne niestety odbarwiają płytkę. Obowiązkowo 2 warstwy dla optymalnego pokrycia. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

Ech...

Najlepszy to on nie jest...Ale może zacznę od plusów:
+dość duży wybór kolorów
+fajny pędzelek
+niewielkie opakowanie

No i minusy:
-trzeba nałożyć aż 3 (!) warstwy, aby uzyskać ładny kolor (przy ciemnych lakierach)
-trwałość - to lakier na jakieś 4 godziny
-raz pomalowałam nim paznokcie bez podkładu i strasznie mi pożółkły-3 tygodnie kuracji wybielającej...

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 3 i ich nie skończę

moj ukochany kolor

nr chyba 11

zalety:
idealny kolor (cudny niebieski)
dobrze kryje
dobry pedzelek
nie wysechl nawet po 2 latach
wada:
dlugo schnie

Niestety juz wycofali te produkty, szukam od dawna czegos na zaspeptwo ale dotad nie znalazlam:(Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań: ?

Dobry jak za taką cenę.

Niedrogi lakier, spodziewałam się czegoś bardzo opornego. Kupiłam mimo wszystko z ciekawości.
Jednak lakier mile mnie zaskoczył!
Mam odcień bardzo ciemnej śliwki. Na paznokciach z daleka wygląda jak czerń, w słońcu dopiero widać ten całkiem ładny śliwkowy odcień.
Nakłada się dość dobrze, nie tak dobrze jak świeżutkie lakiery z dobrych firm, ale nie tak źle jak jakiś bazarkowy szajs który nie raz wpadł mi w ręce. Wymaga dwóch wartw jak wiekszosc lakierów zresztą. Trzyma się przeciętnie długo, u mnie wytrzymywał do 5 dni. Pozytywnie mnie zaskoczył bo mam go od ponad roku a wogóle się nie zestarzał.

Gdyby Rival de Loop miało w Rossmanie nadal swą część kolorową z pewnością kupiłabym nie jeden lakier. Niesety już w żadnym Rossmanie ich nie widuję, wiec chyba wiecej nie będzie mi dane kupic :(

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opoakowania

Pechowa 13?

Mam kolor nr 13. Chyba pechowy, bo w ogóle mi nie pasuje.

Mam go z wizażowej wymiany, więc całe szczęście, nie musiałam za ten specyfik płacić. ;)
Pomalowałam nim jeden paznokieć i zrezygnowałam. Jedna warstwa to stanowczo za mało, bo prawie nic nie widać i wygląda nieco... nijako. Więc odczekałam aż wyschnie i pomalowałam drugą warstwę. Wtedy efekt był jeszcze gorszy, lakier sie ztentegował i nadawał się tylko do zmycia. Kolor był mało wyrazisty. Po prostu przeźroczysto-błękitny. Ale jako, że łatwo się nie poddaję, kilka dni temu postanowiłam zrobić do niego drugie podejście. Tym razem pomalowałam wszystkie paznokcie i odczekałam aż pierwsza warstwa będzie super sucha. Paznokcie nim pomalowany wydawały się dziwnie "suche" i nieodżywione. Nie mówiąc już o smugach, różnicach w pokryciu paznokcia i tym podobnych historiach. "Na szczęscie" lakier po jednym dniu [!] zaczął odpryskiwać, także po problemie - zmyłam go.
Podoba mi się konsystencja i opakowanie - jedynie.

Myślę, że jedna gwiazdka mu wystarczy. ;)

Używam tego produktu od: 2 użycia.
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego.

Może być

Mam kolor 34 - taki, że tak to nazwę, złotosrebrny :p: W buteleczce wygląda trochę lepiej niż na paznokciu, pewnie dlatego, że jest przejrzysty (na paznokciu rzecz jasna), nawet przy dwóch warstwach. Faktycznie schnie bardzo szybciutko, trochę zostawia smugi. Fajny, wygodny pędzelek - jest krótki, ale nie przeszkadza mi to jak w przypadku lakieru Visions Oriflame. Plus za niewielką pojemność, nie lubię dużych buteleczek. Mam bardzo słabe paznokcie i trzyma się na nich tak jak inne lakiery, czyli 1 dzień.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

za mało kolorów

Nie wiem skąd tyle negatywnych opini :).
Na moich paznokciach lakier wytrzymuje 4-5 dni (gdyby nie to, że lubie zmeniać po kilku dniach kolory to może i dłużej)a piore, mocze ręcę w różnych chemikaliach i nic mi nie odpryskuje, lakier jak nienaruszony.Dodatkowo cena przystępna, lakier naprawde szybko schnie, malowanie pędzelkiem nie sprawia żadnego kłopotu.Jestem z niego zadowolona.Jedyna wada to za mały wybór kolorów (jak dla mnie)

Używam tego produktu od:1 m-c

przeciętny

Zalety:
+duża pojemność buteleczki
+wygodny pędzelek
+szybko schnie
+dobrze kryje
+ładna gama kolorów
Wady:
-krótkotrwały(u mnie dwa/trzy dni)
-szybko się ściera
-szybko gęstnieje w buteleczce

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:trudno zliczyć.,na pewno kilka

fatalny

niestety nie przeczytałam przed zakupem ocen tego lakieru i teraz mam mały bubel w kosmetyczce :/
Jedyny plus lakieru to łądne kolory- ja mam 27/ łososiowy i na tym zalety się kończą. Kolor jest ładny w buteleczce, niestety tym lakierem nie można umalować paznokci- tworzą się okropne smugi. Co do szybkiego schnięcia- bez komentarza :/ Omijac szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań:

taki sobie

Używam transparentnego
jest ok
bardzo często myje dłonie (pracuje w służbie zdrowia)
dlatego chyba nie ma lakieru który wytrzymałby dłużej niż 1,5 dnia

wypadałoby malować co 2-gi dzień, bo lakier się ściera